Сьогодні на стадіоні КНУБА завершився благодійний футбольний турнір “Україна Понад Усе” серед команд дорослих. В турнірі взяли участь 12 команд з Києва та Київської області.
У матчі за 3 місце зустрілись команди Чайка (Вишгород) – Баварія С.П. З рахунком 1:0 перемогу виборола команда Чайка (Вишгород). У двобої за 1 місце зійшлися команди Переможець-Dengoff (Київ) та Дружба (Мирівка). З рахунком 2:1 перемогу одержала команда Переможець-Dengoff (Київ).
Голова колегіїї футбольних арбітрів та спостерігачів м.Києва Олександр Шамич та Голова комітету з проведення змагань АФК Дмитро Повар привітали призерів та вручили гравцям пам’ятні медалі.
Група «А»
№ |
Група А |
1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
6 |
І |
В |
Н |
П |
Р |
О |
1 |
Переможець-Dengoff |
3:1 |
2:3 |
12:0 |
4:2 |
9:0 |
5 |
4 |
0 |
1 |
30:6 |
12 |
|
2 |
Дружба-Юніор(Мирівка) |
1:3 |
2:0 |
4:2 |
7:1 |
9:3 |
5 |
4 |
0 |
1 |
23:9 |
12 |
|
3 |
Атлет |
3:2 |
0:2 |
8:0 |
6:2 |
6:2 |
5 |
4 |
0 |
1 |
23:8 |
12 |
|
4 |
АФК Фокстрот |
0:12 |
2:4 |
0:8 |
3:0 |
3:1 |
5 |
2 |
0 |
3 |
8:25 |
6 |
|
5 |
Зміна |
2:4 |
1:7 |
2:6 |
0:3 |
2:2 |
5 |
0 |
1 |
4 |
7:22 |
1 |
|
6 |
ДЮСШ-26 |
2:6 |
3:9 |
0:9 |
1:3 |
2:2 |
5 |
0 |
1 |
4 |
7:29 |
1 |
Розклад матчів
тур |
пара |
дата |
час |
місце |
І |
Переможець-Dengoff – Дружба-Юніор(Мирівка) |
15.05 |
9:00 |
Русанівець |
І |
Атлет – АФК Фокстрот |
15.05 |
12:00 |
Атлет |
І |
Зміна – ДЮСШ-26 |
15.05 |
10:00 |
Cш №194 |
ІІ |
Переможець-Dengoff – Атлет |
21.05 |
10:45 |
Чемпіон |
ІІ |
АФК Фокстрот – Зміна |
21.05 |
10:00 |
Cш №194 |
ІІ |
Дружба-Юніор(Мирівка) – ДЮСШ-26 |
21.05 |
10:30 |
Русанівець |
III |
Зміна – Переможець-Dengoff |
28.05 |
10:00 |
Cш №256 |
III |
Атлет – Дружба-Юніор(Мирівка) |
29.05 |
11:00 |
Атлет |
III |
ДЮСШ-26 – АФК Фокстрот |
28.05 |
11:30 |
Темп |
ІV |
Дружба-Юніор(Мирівка) – АФК Фокстрот |
04.06 |
13:00 |
Русанівець |
ІV |
Переможець-Dengoff – ДЮСШ-26 |
04.06 |
16:00 |
Чемпіон |
ІV |
Атлет – Зміна |
04.06 |
13:00 |
Атлет |
V |
АФК Фокстрот – Переможець-Dengoff |
11.06 |
10:00 |
Чемпіон |
V |
ДЮСШ-26 – Атлет |
12.06 |
11:30 |
Атлет |
V |
Зміна – Дружба-Юніор(Мирівка) |
11.06 |
11:00 |
Cш №256 |
Група «В»
№ |
Група А |
1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
6 |
І |
В |
Н |
П |
Р |
О |
1 |
Баварія С.П. |
5:1 |
1:5 |
2:1 |
4:0 |
17:2 |
5 |
4 |
0 |
1 |
29:9 |
12 |
|
2 |
Чайка |
1:5 |
1:0 |
4:0 |
4:3 |
13:0 |
5 |
4 |
0 |
1 |
23:8 |
12 |
|
3 |
Локомотив |
5:1 |
0:1 |
0:0 |
4:1 |
12:0 |
5 |
3 |
1 |
1 |
21:3 |
10 |
|
4 |
Арсенал |
1:2 |
0:4 |
0:0 |
4:4 |
9:0 |
5 |
1 |
2 |
2 |
14:9 |
5 |
|
5 |
Ніка |
0:4 |
3:4 |
1:4 |
4:4 |
11:1 |
5 |
1 |
1 |
3 |
19:17 |
4 |
|
6 |
Поділ |
2:17 |
0:13 |
0:12 |
0:9 |
1:11 |
5 |
0 |
0 |
5 |
2:62 |
0 |
Розклад матчів
тур |
пара |
дата |
час |
місце |
І |
Чайка – Ніка |
21.05 |
11:00 |
Енергетик |
І |
Локомотив – Баварія С.П. |
15.05 |
13:30 |
Локомотив |
I |
Поділ – Арсенал |
15.05 |
14:00 |
Атлет |
ІІ |
Чайка – Локомотив |
22.05 |
11:00 |
Енергетик |
ІІ |
Баварія С.П. – Поділ |
21.05 |
12:00 |
Свято Петр. |
II |
Ніка – Арсенал |
22.05 |
18:00 |
Вигурівщина |
ІІІ |
Поділ – Чайка |
28.05 |
12:00 |
Енергетик |
ІІІ |
Локомотив – Ніка |
29.05 |
13:30 |
Локомотив |
III |
Арсенал – Баварія С.П. |
28.05 |
14:00 |
Свято Петр. |
ІV |
Ніка – Баварія С.П. |
03.06 |
14:00 |
Вигурівщина |
ІV |
Чайка – Арсенал |
04.06 |
12:00 |
Енергетик |
ІV |
Локомотив – Поділ |
08.06 |
19:00 |
Локомотив |
V |
Баварія С.П. – Чайка |
11.06 |
12:00 |
Енергетик |
V |
Арсенал – Локомотив |
12.06 |
18:00 |
Локомотив |
V |
Поділ – Ніка |
11.06 |
13:00 |
Вигурівщина |
Розклад матчів
тур |
пара |
дата |
час |
місце |
1/2 |
Переможець-Dengoff – Чайка 6:1 |
18.06 |
10:00 |
Чемпіон |
1/2 |
Баварія С.П. – Дружба-Юніор(Мирівка) 1:2 |
18.06 |
17:00 |
Свято Петр. |
1/2 |
Атлет – Арсенал 1:1(пен.2:4) |
18.06 |
10:00 |
Атлет |
1/2 |
Локомотив – АФК Фокстрот 5:0 |
18.06 |
18:00 |
Локомотив |
1/2 |
Зміна – Поділ 7:4 |
18.06 |
10:00 |
Cш №256 |
1/2 |
Ніка – ДЮСШ-26 2:2(пен.5:4) |
18.06 |
19:30 |
Вигурівщина |
Розклад матчів
тур |
пара |
дата |
час |
місце |
1-2 |
Переможець-Dengoff – Дружба(Мирівка) 2:1 |
26.06 |
10:00 |
КНУБА |
3-4 |
Чайка – Баварія С.П. 1:0 |
25.06 |
15:00 |
Енергетик |
5-6 |
Локомотив – Арсенал 1:0 |
25.06 |
18:00 |
Локомотив |
7-8 |
Атлет – АФК Фокстрот 7:0 |
26.06 |
10:30 |
Атлет |
9-10 |
Зміна – Ніка 3:2 |
25.06 |
10:00 |
Cш №256 |
11-12 |
ДЮСШ-26 – Поділ 8:2 |
26.06 |
15:00 |
Вигурівщина |
Адміністрація АФК.