Згідно з рішенням Виконкому Асоціації футболу м. Києва від 17.05.2022 року, яким були затвердженні результати команд у сезоні 2021-2022 рр., нагороджуються гравці команд:
Вища ліга
Дорослі
1.КДЮСШ Переможець-SC Dengoff
2.ФК Чайка – КП УФКС
3.ДЮСШ Атлет
U-21
1.ФА Арсенал-Київ
2.ДЮСШ Атлет
3. ДЮСШ – 15
2005
1.ФА Арсенал – Київ
2. ДЮСШ Зміна
3. ДЮСШ Атлет
2006
1.ДЮСШ Атлет
2.ФСК Локомотив
3. ДЮСШ Зміна
2007
1.ДЮСШ – 15
2.ФА Арсенал – Київ
3. ДЮСШ Зміна
2008
1.ДЮСШ – 26
2. ДЮСШ Атлет
3.ФА Арсенал – Київ
2009
1.ФСК Локомотив
2.ДЮФШ Динамо
3. ДЮСШ Атлет
1 Ліга
Дорослі
1.ЦСКА
2.ДЮФК Ніка-Олімпік
3.ЦВП ФВМ Єдність
2005
1.ДЮСШ Зміна – Оболонь
2.ФА Арсенал – Київ
3. ДЮСШ – 17
2006
1.ФСК Локомотив-2
2. ДЮСШ – 26-2
3. ДЮСШ – 14-2
2007
1.ДЮФК Ніка – Олімпік
2. ДЮСШ – 17
3. ДЮСШ – 14
2008
1.ДЮФК Титан
2.КДЮСШ Юніор-Спорт
3. ДЮСШ Атлет-2
2009
1.ОК.ім.І.Піддубного
2. ДЮСШ – 14
3.ФСК Локомотив-2
2 Ліга
2005
1.ФК Поділ
2. ДЮСШ Зміна – Оболонь
3.Локомотив – 3
2006
1.ДЮСШ – 15-2
2.ФК Чайка(Петропалівська Борщагівка)
3.ДСК Спарта
2007 ( 1 Група )
1.ФК Динамік
2. ДЮСШ-10
3.ФК Темп – Святошин
2007 ( 2 Група )
1.ФК Чайка КП УФКС
2.ФА Арсенал – Київ -2
3. ДЮСШ – 15-2
2008 ( 1 Група )
1.ФК Столиця
2.КДЮСШ Козак
3.КДЮСШ Восход
2008 ( 2 Група )
1.ЦВП ФВМ Єдність
2.ФК Dynamo Family
3.КО ДЮСШ (Щасливе)
2008 ( 3 Група )
1.ДЮФК Ніка-Олімпік
2. ДЮСШ – 26-3
3.ФК Чайка КП УФКС-2
2009 ( 1 Група )
1.Відрадний
2.КДЮСШ Козак
3. ДЮСШ Атлет -2
2009 ( 2 Група )
1.ФК Олімп (Вишневе)
2.СК Заспа ( Козин )
3.Го ФК Вишневе
2009 ( 3 Група )
1.ФК Лівий Берег
2. ДЮСШ – 21
3. ДЮСШ – 24
2009 ( 4 Група )
1.ФК Прогрес
2.КДЮСШ Восход
3.ФК Динамік
2010 р.н.
2010 ( 1 Група )
1.ДЮСШ Зміна
2. ДЮСШ Атлет
3.ФСК Локомотив-2
2010 ( 2 Група )
1.ФСК Локомотив
2.ДЮФШ Динамо
3.СК Заспа ( Козин )
2010 ( 3 група )
1.ФСК Локомотив-3
2.ФК Dynamo Family
3.ДЮФК Столичний
2010 ( 4 Група )
1.ФК Лівий Берег
2.ФА Бенфіка
3. ДЮСШ – 15 -2
2010 ( 5 Група )
1. ДЮСШ – 14-2
2. ДЮСШ – 14-3
3.ФК Троєщина
2011 р.н.
2011 ( 1 Група )
1. ДЮСШ – 14
2. ДЮСШ Атлет
3.КДЮСШ Восход
2011 ( 2 група )
1.ДЮФШ Динамо
2. ДЮСШ – Атлет-2
3. ДЮСШ – 15
2011 ( 3 Група )
1.Скай Ларк
2.КДЮСШ Козак
3. ДЮСШ – 26
2011 ( 4 Група )
1.ФК Лівий Берег
2.ФА Бенфіка
3. ДЮСШ -14-2
2012 р.н.
2012 ( 1 Група )
1.ФК Вишневе
2.ФК Поділ
3. ДЮСШ Атлет
2012 ( 2 Група )
1. ДЮСШ – 15
2.ДЮФШ Динамо
3.ДЮФК Титан
2012 ( 3 Група )
1.ПФК Фенікс
2.ФК Лівий Берег
3.КДЮСШ Козак
2012 ( 4 Група )
1. ДЮСШ – 14
2.ФК Столиця
3.ФК Десна
2013 р.н.
2013 ( 1 група )
1. ДЮСШ Атлет
2. ДЮСШ Зміна
3. ДЮСШ – 17
2013 ( 2 Група )
1.ДЮФШ Динамо
2. ДЮСШ – 26
3.ДЮФК Ніка-Олімпік
2013 ( 3 Група )
1.СК 179
2.ПФК Фенікс
3.ФК Вишневе
2013 ( 4 Група )
1.КДЮСШ Козак
2.ФК Лівий Берег
3.ДФК Сталь
2014 р.н.
2014 ( 1 Група )
1.ФК Вишневе
2.ДЮФШ Динамо
3.ДЮФК Ніка-Олімпік
2014 ( 2 Група )
1. ДЮСШ Зміна
2.КДЮСШ Переможець
3.ФА Бенфіка
Адміністрація АФК.
Спасибо, очень информативно!