29 січня на стадіонах міста Києва стартує традиційний зимовий футбольний турнір “Кубок В Баннікова – 2022″ серед команд вікової групи U 13.
До Вашої уваги розклад матчів турніру:
КУБОК БАННІКОВА - 2022
Група «А»
№ |
Група А |
1 |
2 |
3 |
4 |
І |
В |
Н |
П |
М |
Р |
О |
1 |
Зміна |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Локомотив-2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Юніор Спорт |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Вишневе |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Розклад матчів
тур |
пара |
дата |
час |
місце |
І |
Зміна - Вишневе |
30.01 |
10:00 |
шк.№ 194 |
І |
Локомотив-2 - Юніор Спорт |
30.01 |
10:00 |
Локомотив |
ІІ |
Зміна - Локомотив-2 |
|
|
|
ІІ |
Юніор Спорт - Вишневе |
|
|
|
ІІІ |
Вишневе - Локомотив-2 |
|
|
|
ІІІ |
Юніор Спорт - Зміна |
|
|
Група «В»
№ |
Група В |
1 |
2 |
3 |
4 |
І |
В |
Н |
П |
М |
Р |
О |
1 |
ДЮСШ-1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Динамо 10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Чайка |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Столичний |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Розклад матчів
тур |
пара |
дата |
час |
місце |
І |
ДЮСШ-1 – Столичний |
30.01 |
17:50 |
К-З м |
І |
Динамо 10 – Чайка |
30.01 |
16:45 |
К-З м |
ІІ |
ДЮСШ-1 – Динамо 10 |
|
|
Нивки, К-З |
ІІ |
Чайка – Столичний |
|
|
Нивки, К-З |
ІІІ |
Столичний – Динамо 10 |
|
|
Нивки, К-З |
ІІІ |
Чайка – ДЮСШ-1 |
|
|
Нивки, К-З |
Група «С»
№ |
Група C |
1 |
2 |
3 |
4 |
І |
В |
Н |
П |
М |
Р |
О |
1 |
Динамо |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
МФК Бровари |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Олімп (Вишневе) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Єдність |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Розклад матчів
тур |
пара |
дата |
час |
місце |
І |
Динамо – Єдність |
1.02 |
13:45 |
К-З м |
І |
МФК Бровари – Олімп (Вишневе) |
1.02 |
14:45 |
К-З м |
ІІ |
Динамо – МФК Бровари |
|
|
Нивки, К-З |
ІІ |
Олімп (Вишневе) – Єдність |
|
|
Нивки, К-З |
ІІІ |
Єдність – МФК Бровари |
|
|
Нивки, К-З |
ІІІ |
Олімп (Вишневе) – Динамо |
|
|
Нивки, К-З |
Група «D»
№ |
Група D |
1 |
2 |
3 |
4 |
І |
В |
Н |
П |
М |
Р |
О |
1 |
Спарта |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Прогрес |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Відрадний |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Бенфіка |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Розклад матчів
тур |
пара |
дата |
час |
місце |
І |
Спарта – Бенфіка |
30.01 |
11:00 |
Соф. Борщ. |
І |
Прогрес – Відрадний |
30.01 |
9:30 |
Соф. Борщ. |
ІІ |
Спарта – Прогрес |
|
|
Соф. Борщ. |
ІІ |
Відрадний – Бенфіка |
|
|
Соф. Борщ. |
ІІІ |
Бенфіка – Прогрес |
|
|
Соф. Борщ. |
ІІІ |
Відрадний – Спарта |
|
|
Соф. Борщ. |
Група «Е»
№ |
Група E |
1 |
2 |
3 |
4 |
І |
В |
Н |
П |
М |
Р |
О |
1 |
Локомотив |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Ніка-Олімпік |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Титан |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
ДЮСШ-21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Розклад матчів
тур |
пара |
дата |
час |
місце |
І |
Локомотив – ДЮСШ-21 |
30.01 |
11:15 |
Локомотив |
І |
Ніка-Олімпік – Титан |
29.01 |
|
Козин |
ІІ |
Локомотив – Ніка-Олімпік |
|
|
Локомотив |
ІІ |
Титан – ДЮСШ-21 |
|
|
Локомотив |
ІІІ |
ДЮСШ-21 – Ніка-Олімпік |
|
|
Локомотив |
ІІІ |
Титан – Локомотив |
|
|
Локомотив |
Група «F»
№ |
Група F |
1 |
2 |
3 |
4 |
І |
В |
Н |
П |
М |
Р |
О |
1 |
ДЮСШ-15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
ДЮСШ-14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
СКЗаспа (Козин) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Столиця |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Розклад матчів
тур |
пара |
дата |
час |
місце |
І |
ДЮСШ-15 – Столиця |
30.01 |
11:15 |
ДЮСШ-15 |
І |
ДЮСШ-14 – СК Заспа (Козин) |
30.01 |
10:00 |
ДЮСШ-15 |
ІІ |
ДЮСШ-15 – ДЮСШ-14 |
|
|
ДЮСШ-15 |
ІІ |
СК Заспа (Козин) – Столиця |
|
|
ДЮСШ-15 |
ІІІ |
Столиця – ДЮСШ-14 |
|
|
ДЮСШ-15 |
ІІІ |
СК Заспа (Козин) – ДЮСШ-15 |
|
|
ДЮСШ-15 |
Група «G»
№ |
Група G |
1 |
2 |
3 |
4 |
І |
В |
Н |
П |
М |
Р |
О |
1 |
Атлет |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Арсенал-Київ |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Восход |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Козак |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Розклад матчів
тур |
пара |
дата |
час |
місце |
І |
Атлет – Козак |
30.01 |
9:00 |
Атлет |
І |
Арсенал-Київ – Восход |
30.01 |
10:00 |
Атлет |
ІІ |
Атлет – Арсенал-Київ |
|
|
Атлет |
ІІ |
Восход – Козак |
|
|
Атлет |
ІІІ |
Козак – Арсенал-Київ |
|
|
Атлет |
ІІІ |
Восход – Атлет |
|
Атлет |
Група «H»
№ |
Група H |
1 |
2 |
3 |
4 |
І |
В |
Н |
П |
М |
Р |
О |
1 |
Поділ |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
ДЮСШ-26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Лівий Берег |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Динамік |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Розклад матчів
тур |
пара |
дата |
час |
місце |
І |
Поділ – Динамік |
30.01 |
15:00 |
Поділ-Ар |
І |
ДЮСШ-26 – Лівий Берег |
30.01 |
16:00 |
Поділ-Ар |
ІІ |
Поділ – ДЮСШ-26 |
|
|
Поділ-Ар |
ІІ |
Лівий Берег – Динамік |
|
|
Поділ-Ар |
ІІІ |
Динамік – ДЮСШ-26 |
|
|
Поділ-Ар |
ІІІ |
Лівий Берег – Поділ |
|
Поділ-Ар |
Адміністрація АФК.
Неплохо.
Поживем – увидим.