Кубок В.Баннікова – 2022

    29 січня на стадіонах міста Києва стартує традиційний зимовий футбольний турнір “Кубок В Баннікова – 2022″ серед команд вікової групи U 13.

До Вашої уваги розклад матчів турніру:

 

КУБОК БАННІКОВА - 2022

Група «А»

Група А

1

2

3

4

І

В

Н

П

М

Р

О

1

Зміна

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2

Локомотив-2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3

Юніор Спорт

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4

Вишневе

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Розклад матчів

тур

пара

дата

час

місце

І

Зміна - Вишневе

30.01

10:00

шк.№ 194

І

Локомотив-2 - Юніор Спорт

30.01

10:00

Локомотив

ІІ

Зміна - Локомотив-2

 

 

 

ІІ

Юніор Спорт - Вишневе

 

 

 

ІІІ

Вишневе - Локомотив-2

 

 

 

ІІІ

Юніор Спорт - Зміна

 

 

 

 

Група «В»

Група В

1

2

3

4

І

В

Н

П

М

Р

О

1

ДЮСШ-1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2

Динамо 10

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3

Чайка

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4

Столичний

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Розклад матчів

тур

пара

дата

час

місце

І

ДЮСШ-1 – Столичний                       

30.01

17:50

К-З м

І

Динамо 10 – Чайка                               

30.01

16:45

К-З м

ІІ

ДЮСШ-1 – Динамо 10                                

 

 

Нивки, К-З

ІІ

Чайка – Столичний                       

 

 

Нивки, К-З

ІІІ

Столичний – Динамо 10                                 

 

 

Нивки, К-З

ІІІ

Чайка – ДЮСШ-1                    

 

 

Нивки, К-З

 

Група «С»

Група C

1

2

3

4

І

В

Н

П

М

Р

О

1

Динамо

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2

МФК Бровари

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3

Олімп (Вишневе)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4

Єдність

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Розклад матчів

тур

пара

дата

час

місце

І

Динамо – Єдність                        

1.02

13:45

К-З м

І

МФК Бровари – Олімп (Вишневе)                               

1.02

14:45

К-З м

ІІ

Динамо – МФК Бровари                               

 

 

Нивки, К-З

ІІ

Олімп (Вишневе) – Єдність                       

 

 

Нивки, К-З

ІІІ

Єдність – МФК Бровари                                  

 

 

Нивки, К-З

ІІІ

Олімп (Вишневе) – Динамо                    

 

 

Нивки, К-З

 

Група «D»

Група D

1

2

3

4

І

В

Н

П

М

Р

О

1

Спарта

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2

Прогрес

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3

Відрадний

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4

Бенфіка

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Розклад матчів

тур

пара

дата

час

місце

І

Спарта – Бенфіка                         

30.01

11:00

Соф. Борщ.

І

Прогрес – Відрадний                               

30.01

9:30

Соф. Борщ.

ІІ

Спарта – Прогрес                               

 

 

Соф. Борщ.

ІІ

Відрадний – Бенфіка                       

 

 

Соф. Борщ.

ІІІ

Бенфіка – Прогрес                                 

 

 

Соф. Борщ.

ІІІ

Відрадний – Спарта                    

 

 

Соф. Борщ.

 

Група «Е»

Група E

1

2

3

4

І

В

Н

П

М

Р

О

1

Локомотив

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2

Ніка-Олімпік

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3

Титан

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4

ДЮСШ-21

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Розклад матчів

тур

пара

дата

час

місце

І

Локомотив – ДЮСШ-21                        

30.01

11:15

Локомотив

І

Ніка-Олімпік – Титан                               

29.01

 

Козин

ІІ

Локомотив – Ніка-Олімпік                               

 

 

Локомотив

ІІ

Титан – ДЮСШ-21                       

 

 

Локомотив

ІІІ

ДЮСШ-21 – Ніка-Олімпік                                 

 

 

Локомотив

ІІІ

Титан – Локомотив                    

 

 

Локомотив

 

 

 

 

 

 

Група «F»

Група F

1

2

3

4

І

В

Н

П

М

Р

О

1

ДЮСШ-15

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2

ДЮСШ-14

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3

СКЗаспа (Козин)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4

Столиця

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Розклад матчів

тур

пара

дата

час

місце

І

ДЮСШ-15  – Столиця                        

30.01

11:15

ДЮСШ-15

І

ДЮСШ-14 – СК Заспа (Козин)                               

30.01

10:00

ДЮСШ-15

ІІ

ДЮСШ-15  – ДЮСШ-14                               

 

 

ДЮСШ-15

ІІ

СК Заспа (Козин) – Столиця                       

 

 

ДЮСШ-15

ІІІ

Столиця – ДЮСШ-14                                 

 

 

ДЮСШ-15

ІІІ

СК Заспа (Козин) – ДЮСШ-15                      

 

 

ДЮСШ-15

 

Група «G»

Група G

1

2

3

4

І

В

Н

П

М

Р

О

1

Атлет

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2

Арсенал-Київ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3

Восход

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4

Козак

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Розклад матчів

тур

пара

дата

час

місце

І

Атлет – Козак                        

30.01

9:00

Атлет

І

Арсенал-Київ – Восход                               

30.01

10:00

Атлет

ІІ

Атлет – Арсенал-Київ                               

 

 

Атлет

ІІ

Восход – Козак                       

 

 

Атлет

ІІІ

Козак – Арсенал-Київ                                 

 

 

Атлет

ІІІ

Восход – Атлет                    

 

 

Атлет

 

Група «H»

Група H

1

2

3

4

І

В

Н

П

М

Р

О

1

Поділ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2

ДЮСШ-26

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3

Лівий Берег

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4

Динамік

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Розклад матчів

тур

пара

дата

час

місце

І

Поділ – Динамік                         

30.01

15:00

Поділ-Ар

І

ДЮСШ-26 – Лівий Берег                               

30.01

16:00

Поділ-Ар

ІІ

Поділ – ДЮСШ-26                               

 

 

Поділ-Ар

ІІ

Лівий Берег – Динамік                       

 

 

Поділ-Ар

ІІІ

Динамік – ДЮСШ-26                                  

 

 

Поділ-Ар

ІІІ

Лівий Берег – Поділ                    

 

 

Поділ-Ар

 

 

Адміністрація АФК.

Коментарів: 2

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *