22 грудня Виконавчий комітет Асоціації футболу м. Києва підвів підсумки 2021року

    22 грудня 2021 року в офісі Асоціації футболу м. Києва відбулось чергове засідання Виконавчого комітету, який підвів підсумки першого кола, а також визначив терміни початку (26 березня) і закінчення (30 червня) другого кола змагань Чемпіонату, першостей та кубків м. Києва сезону 2021/2022 років.

​    За підсумками першого кола змагань у загальнокомандному клубному заліку лідирує ДЮСШ«Атлет»  набравши  243 очка, на другому місці СДЮШ «Зміна» – 236 очок і на третьому місці Ф/К «Локомотив» – 235 очок.

​    Виконком також розглянув і затвердив документи регламентуючі діяльність Асоціації у наступному сезоні, а саме Єдиний Календарний план спортивно-масових заходів на 2022/2023рр.,  який після погодження з Департаментом молоді і спорту КМДА буде оприлюдненно на сайті Асоціації, а також Бюджет організації на 2022 рік.

​    Члени Виконкому одностайно підтримали пропозицію Президента Асоціації І.Кочетова стосовно проведення  у першій половині  2022 року Турніру  серед команд футболістів вікової групи U-7 за форматом два тайми по 20 хвилин з кількістю футболістів на майданчику 4+1.

Виконавчий комітет також  затвердив регламенти зимового турніру «Кубок В.Баннікова-2022», який буде проведено серед дитячо-юнацьких команд вікової групи U-13 у період з 29 січня по 27 лютого 2022 року, а також «Кубок В.Мунтяна-2022»  серед дорослих у період з 26 лютого по 03 квітня 2022 року.

    ​Розглянувши звернення та реєстраційні документи ТОВ «Футбольний клуб «Авіатор Київ», Виконавчий комітет надав йому статус тимчасового асоційованого члена Асоціації, а також дозвіл на участь його команд у змаганнях Асоціації.   Футбольний клуб «Авіатор Київ» став 94 колективним членом Асоціації.

    ​Підводячи підсумки 2021 року Президент Асоціації Ігор Кочетов  акцентував увагу членів Виконкому  на значному обсязі організаційної роботи, яку було виконано Адміністрацією Асоціації і її колективними членами протягом  року з нагоди відзначення 110 річниці від дати заснування у 1911 році Київської футбольної ліги. Зокрема успішно проведено всі спортивно-масові заходи присвячені цій знаменній події,  понад 120 футбольних фахівців міста було відзначено державними нагородами та відомчими відзнаками міністерств і відомств, більше 1000 осіб нагороджено ювілейними медалями. Широкий позитивний розголос мав презентаційний буклет Асоціації «110 років Київському футболу».  

    Асоціація також інформує громадськість міста, що за поданнями футбольних клубів, асоціацій і федерацій,Виконавчим комітетом було визначено кращих футболістів і тренерів сезону 2020/2021рр. у кожній з 12 вікових категорій, а також у мініфутболі, футзалі, пляжному, студентському та жіночому футболі. Визначено також кращих організаторів, меценатів, арбітрів, спостерігачів арбітражу та делегатів Асоціації.

    Нагороди номінантам сезону вручили Президент Асоціації Ігор Кочетов та Головний спеціаліст Департаменту молоді та спорту КМДА Вячеслав Перегудов.

Номінанти АСОЦІАЦІЇ ФУТБОЛУ м. КИЄВА за підсумками сезону 2020/2021 рр.

   

 

 

 

 

№ п/п

Кращий гравець

Команда

 

Кращий тренер

Команда

ДОРОСЛІ

1

Рогульчик Артем

ДЮСШ – 26

1

Собкович Олександр Дмитрович

ДЮСШ – 26

2

Гребенюк Іван

Атлет

 

 

 

3

Балацький Денис

Локомотив

 

 

 

Молодіжні склади U18 – U21

1

Венгер Глєб

Арсенал Київ

1

Криворучка Артем Валерійович

Арсенал Київ

2

Чернов Ілля

ДЮСШ – 26

 

 

 

3

Швець Іван

Атлет

 

 

 

2004 р.н.     U17

1

Дяченко Олександр

Зміна

1

Осадчий Денис

Зміна

2

Вербицький Дмитро

ДЮСШ – 15

 

 

 

3

Сліпченко Ян

Атлет

 

 

 

2005 р.н.     U16

1

Микитюк Євгеній

Динамо

1

Чередніченко Павло Павлович

Динамо

2

Розе Валентин

Зміна

 

 

 

3

Юшко Данііл

Арсенал Київ

 

 

 

2006 р.н.     U15

1

Гусол Артем

Арсенал Київ

1

Демчук Олександр Володимирович

Арсенал Київ

2

Гудименко Нікіта

Локомотив

 

 

 

3

Бондаренко Денис

ДЮСШ – 26

 

 

 

2007 р.н.     U14

1

Люсін Павло

Динамо

1

Яшкін Артем Олександрович

Динамо

2

Бондаренко Владислав

ОКіП

 

 

 

3

Фещенко Олександр

Зміна

 

 

 

2008 р.н.     U13

1

Головко Сергій

ДЮСШ – 26

1

Зайчковський Олександр Юрійович

ДЮСШ – 26

2

Гончаров Олексій

Колос

 

 

 

3

Єрмак Данило

Динамо

 

 

 

2009 р.н.     U12

1

Черненко Богдан

Локомотив

1

Кучер Тарас Валерійович

Локомотив

2

Панасюк Дмитро

Динамо

 

 

 

3

Литвин Іван

Восход

 

 

 

2010 р.н.     U11

1

Мазур Артем

Восход

1

Павлов Сергій Анатолійович

Восход

2

Власенко Данііл

Динамо

 

 

 

3

Рязанов Микита

Локомотив

 

 

 

2011 р.н.     U10

1

Забоцький Ратмир

Динамо

1

Величко Сергій Павлович

Динамо

2

Закарян Давид

ДЮСШ – 15

 

 

 

3

Гуриненко Іван

ДЮСШ – 14

 

 

 

2012 р.н.     U09

1

Хомин Денис

Зміна

1

Загородній Юрій Іванович

Зміна

2

Демченко Данііл

Динамо

 

 

 

3

Гмиря Матвій

ДЮСШ -15

 

 

 

2013 р.н.     U08

1

Веклинець Станіслав

Пантера

1

Крупенін Максим Вікторович

Пантера

2

Легкий Володимир

Зміна

 

 

 

3

Скоробагатько Дарій

Динамо

 

 

 

Футбольна асоціація жінок м. Києва

1

Шилова Аліна

Атекс

1

Гресь Алла Василівна

Атекс

Федерація футзалу м. Києва

1

Томчук Володимир

Сталь

1

Шайтанов Олег Миколайович

Сервіт

Київська асоціація пляжного футболу

1

Євдокімов Андрій

BEACHSOCCER

1

Боженко Сергій

BEACHSOCCER

Футбольна асоціація студентів м. Києва

1

Чекед Василь

НАВС

1

Яценко Олексій

КНТЕУ

   

 

 

 

 

Номінація “Кращий керівник футбольного осередку”

1

Капічин Олексій Іванович

Керівник СДЮШОР “Зміна”

 

         

Номінація “Кращий організатор”

1

Матієнко Григорій Сергійович

тренер СДЮШОР “Зміна

 

2

Пінчук Дмитро Миколайович

Ветеран футболу

 

3

Мамедов Максим Тофікович

 

Головний організатор Всеукраїнського турніру з футболу 5х5 “В9ку”

 

         

Номінація “Кращий делегат”

1

Парадніков Віктор Олександрович

 

 

 

2

Сологуб Дмитро Анатолійович

 

 

 

3

Стрільчук Ірина Михайлівна

 

 

 

 

   

 

 

 

Номінація “Спостерігачі матчів”

1

Собченко Борис Михайлович

 

 

2

Абрамов Олег Олександрович

 

 

3

Петрійчук Юрій Павлович

 

 

4

Сторчеус Віктор Миколайович

 

 

 

IMG_6396-squashed   IMG_6400-squashed   IMG_6403-squashed   IMG_6414-squashed   IMG_6420-squashed   IMG_6447-squashed   IMG_6477-squashed   IMG_6503-squashed   IMG_6523-squashed   IMG_6532-squashed   IMG_6537-squashed   IMG_6540-squashed   IMG_6553 2-squashed

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *