КАЛЕНДАР ІГОР турніру з міні-футболу серед школярів «Діти передусім !» Наймолодша вікова група (не старше 8 років)
КАЛЕНДАР ІГОР турніру з міні-футболу серед школярів «Діти передусім !» Наймолодша вікова група (не старше 8 років)
Група «І» Група «ІІ»
№
|
команда
|
в
|
н
|
п
|
о
|
р/м
|
|
№
|
команда
|
в
|
н
|
п
|
о
|
р/м
|
1
|
Динамо-1
|
|
|
|
|
|
1
|
Динамо-2
|
|
|
|
|
|
|
2
|
Арсенал-2
|
|
|
|
|
|
2
|
Зміна
|
|
|
|
|
|
|
3
|
Динамо-4
|
|
|
|
|
|
3
|
Єдність-2
|
|
|
|
|
|
|
4
|
Єдність-1
|
|
|
|
|
|
4
|
Сталь
|
|
|
|
|
|
|
5
|
Добро-1
|
|
|
|
|
|
|
5
|
Добро-2
|
|
|
|
|
|
I тур (25 вересня 2009р., п’ятниця ) I тур (25 вересня 2009 р., п’ятниця )
стадіон
|
час
|
команди
|
Рах-к
|
|
стадіон
|
час
|
команди
|
Рах-к
|
СШ №41
|
16:00
|
Арсенал-2 – Добро-1
|
|
СШ №41
|
17:00
|
Зміна – Добро-2
|
|
|
КХВ
|
14:30
|
Динамо-4 – Єдність-1
|
|
КХВ
|
15:30
|
Єдність-2 – Сталь
|
|
ІІтур (27вересня 2009 р., неділя ) ІІ тур (27вересня 2009 р., неділя )
стадіон
|
час
|
команди
|
Рах-к
|
стадіон
|
час
|
команди
|
Рах-к
|
|
CШ №25
|
14:00
|
Добро-1 – Єдність-1
|
|
CШ №25
|
16:00
|
Добро-2 – Сталь
|
|
|
CШ №25
|
15:00
|
Динамо-1 – Динамо-4
|
|
CШ №25
|
17:00
|
Динамо-2 – Єдність-2
|
|
IІІ тур (30вересня 2009 р., середа ) IІІ тур (30вересня 2009 р., середа )
стадіон
|
час
|
команди
|
Рах-к
|
|
стадіон
|
час
|
команди
|
Рах-к
|
|
Єдність-1 – Динамо-1
|
|
|
Сталь – Динамо-2
|
|
|||
|
Динамо-4 – Арсенал-2
|
|
|
Єдність-2 – Зміна
|
|
IV тур (2жовтня 2009 р., п’ятниця ) IVтур (2жовтня 2009 р., п’ятниця )
стадіон
|
час
|
команди
|
Рах-к
|
стадіон
|
час
|
команди
|
Рах-к
|
|
|
Динамо-1 – Арсенал-2
|
|
|
Динамо-2 – Зміна
|
|
|||
|
Добро-1 – Динамо-4
|
|
|
Добро-2 – Єдність-2
|
|
V тур (4жовтня 2009 р., неділя ) V тур (4 жовтня 2009 р., неділя )
стадіон
|
час
|
команди
|
Рах-к
|
|
стадіон
|
час
|
команди
|
Рах-к
|
|
Арсенал-2 – Єдність-1
|
|
|
Зміна – Сталь
|
|
|||
|
Динамо-1 – Добро-1
|
|
|
Динамо-2 – Добро-2
|
|
Група «ІІІ»
№
|
команда
|
в
|
н
|
п
|
о
|
р/м
|
1
|
Динамо-3
|
|
|
|
|
|
2
|
Арсенал-1
|
|
|
|
|
|
3
|
Оболонь
|
|
|
|
|
|
4
|
Біомед
|
|
|
|
|
|
I тур (26вересня 2009 р., субота )
стадіон
|
час
|
команди
|
Рахунок
|
СШ №25
|
15:00
|
Динамо-3 – Оболонь
|
|
СШ №25
|
16:00
|
Арсенал-1 – Біомед
|
|
I тур (1жовтня 2009 р., четвер )
стадіон
|
час
|
команди
|
Рахунок
|
|
Біомед – Динамо-3
|
|
|
|
Оболонь – Арсенал-1
|
|
I тур (4жовтня 2009 р., неділя )
стадіон
|
час
|
команди
|
Рахунок
|
|
Динамо-3 – Арсенал-1
|
|
|
|
Біомед – Оболонь
|
|