результати жеребкування 1/16 фіналу кубків м. Києва
Дорослі 1/16 фіналу | |||
1 | ДЮСШ-17 | - | ІПСА-Політехнік |
2 | Єдність | - | Батьківщина-2 |
3 | Арсенал | - | Відрадний |
4 | Скінія | - | Альпіна-Ювіто |
5 | Переможець | - | ФК Печерськ |
6 | Тайга | - | Дарниця КСДЮШОР |
7 | Вірт | - | Чайка |
1/16 кубку пам’яті В. Колотова 1993 р.н. | |||
1 | Київ | - | Зміна-Оболонь |
2 | Мастер-Юніор | - | ДЮСШ-1 |
3 | ДЮСШ-26 | - | ДЮСШ-15-2 |
4 | ДЮСШ-17 | - | Троєщина |
1/16 кубку пам’яті В. Голубєва 1994 р.н. | |||
1 | Єдність | - | Зміна-Оболонь |
2 | ДЮСШ-15 | - | Вигурівщина |
3 | Зірка-2 | - | Дарниця-КСДЮШОР |
4 | ДЮСШ-21 | - | Атлет-2 |
5 | Добро | - | ЦСКА-2 |
6 | Переможець | - | Київ-2 |
1/16 кубку пам’яті А. Ідзковського 1995 р.н. | |||
1 | Зміна-Оболонь | - | Добро |
2 | Дюсш-21 | - | Єдність |
3 | РВУФК | - | Відрадний |
4 | Оболонь-Жтвчик | - | ДЮСШ-15-2 |
1/16 кубку пам’яті О. Макарова 1996 р.н. | |||
1 | Добро | - | КДЮСШ-22-2 |
2 | Єдність | - | Юніор |
3 | Зміна-Оболонь | - | Інтер-Машинобудівник |
4 | РВУФК | - | Восход |
5 | ФК Старт ім. А. Конькова | - | ДЮСШ-1 |
6 | ФК Поділ | - | Київ-2 |
7 | КДЮСШ-22 | - | ДЮСШ-15-2 |
8 | Зірка-2 | - | Атлет-2 |
1/16 кубку пам’яті Ф. Медвідя 1997 р.н. | |||
1 | Локомотив | - | ЦСКА-3 |
2 | Троєщина | - | Салют-2 |
3 | ДЮСШ-17 | - | Оболонь-Живчик |
4 | Дарниця-КСДЮЩОР | - | КДЮСШ-22 |
5 | ФК Старт А. Конькова | - | Зірка-2 |
6 | Динамо-2 | - | Локомотив-2 |
7 | ДЮСШ-1 | - | Троєщина-2 |
8 | Біомед | - | Арсенал-2 |
1/16 кубку пам’яті М. Балакіна 1998 р.н. | |||
1 | Зміна-Оболонь | - | Динамо-2 |
2 | Зірка-2 | - | ЦСКА |
3 | Зміна-Оболонь-2 | - | Локомотив |
4 | Біомед | - | Троєщина |
5 | Єдність | - | Чайка |
6 | Вишневе | - | ДЮСШ-17 |
7 | Максима | - | СДЮШОР-10 |
1/8 кубку пам’яті футболістів, загиблих в роки ВВВ. 1999 р.н. | |||
1 | Динамо | - | Зміна-Оболонь |
2 | Єдність | - | ДЮСШ-15 |
3 | Арсенал | - | Атлет-2 |
4 | Київ | - | Арсенал-2 |
5 | Троєщина | - | Атлет |
6 | Восход | - | Локомотив |
7 | Зірка | - | Чайка |
8 | ДЮСШ-17 | - | Зміна |