Футбольне життя команд ветеранів з футболу сезону 2009 року.

У першості міста Києва і кубків міста Києва, приймали участь у двох вікових категоріях (35 років та старше) 18 команд, 45 років та старше 6 команд.

Вікова категорія 35 років:

1) Кубок мера міста Києва. (терміни проведення змагань – квітень –  червень).

Кубок мера виграла команда “Інтеркас” обігравши у фіналі команду “Зірка”.

2) Чемпіонат міста Києва:  Призери – Перше місце – Команда “Зірка”, друге місце – команда “Юніком”, третє місце – “Інтеркас”.

(термін проведення травень-листопад) – 2 кола.

3) Кубок міста Києва (термін проведення серпень – листопад): виграла команда “Зірка” обігравши у фіналі команду “Новобіличі”.

Вікова категорія 45 років:

1) Чемпіонат м. Києва (термін проведення травень – листопад), виграла команда “Гдіп” 2 місце – команда “Водопарк”, 3 місце – “Крокус – Щасливе”.

27 листопада 2008 року, у концертному клубі “Спліт” було проведено нагородження всіх команд – учасників чемпіонату м. Києва (18 команд), нагородами Федерації футболу м. Києва.

1) Почесною грамотою – 12 клубів.

2) Медаллю ФФК різного ступеня – 35 чоловік.

3) Кубками, дипломами різного ступеня, медалями, грамотами, команди призерів Чемпіоната м. Києва у двох вікових категоріях (35 – 45 років).

4) Були нагороджені медалями різного ступеню футболісти Динамо-Київ гравших за команду у 70 – 2000 роках (35 чоловік).

На теперишній час, проводиться Чемпіонат з футзалу КПІ вікова категорія – 45 років. Заплановано на січень – березень проведення зимового Чемпіонату м. Києва, вікова категорія 35 років у спортивному комплексі “Щасливе” на великому полі.

Підсумкові таблиці чемпіонатів м. Києва 2009 року.