Розклад та результатів матчів “Кубок В.Мунтяна-2021″

Група «А»

Група А

1

2

3

4

І

В

Н

П

М

Р

О

1

Чайка

 

2:1

2:2

2:0

3

2

1

0

 

6:3

7

2

Зміна

1:2

 

10:2

2:0

3

2

0

1

 

13:4

6

3

СНД

2:2

2:10

 

1:0

3

1

0

2

 

5:12

3

4

Єдність

0:2

0:2

0:1

 

3

0

0

3

 

0:5

0

 

Розклад матчів

тур

пара

дата

час

місце

І

Чайка – Зміна                                              

27.02

13:00

Лютіж

І

СНД – Єдність                               

28.02

18:00

Сш №194

ІІ

Чайка – Єдність                                

20.02

13:00

Лютіж

ІІ

Зміна – СНД                         

21.02

18:00

Атлет

ІІІ

Чайка – СНД                  

24.02

19:00

Лютіж

ІІІ

Зміна –  Єдність                                   

17.02

14:00

Сш №231

 

 

Група «В»

Група В

1

2

3

4

І

В

Н

П

М

Р

О

1

Агролайф

 

4:0

7:1

2:0

3

3

0

0

 

13:1

9

2

Динамо

0:4

 

2:0

5:3

3

2

0

1

 

7:7

6

3

Арсенал

1:7

0:2

 

1:0

3

1

0

2

 

2:9

3

4

ФСК Вишня

0:2

3:5

0:1

 

3

0

0

3

 

3:8

0

 

Розклад матчів

тур

пара

дата

час

місце

І

Агролайф – Арсенал                        

14.02

13:00

Щасливе

І

Динамо – ФСК Вишня                             

13.02

15:30

К-З манеж

ІІ

ФСК Вишня – Агролайф                        

21.02

14:00

Нивки

ІІ

Динамо – Арсенал                     

21.02

15:30

К-З манеж

ІІІ

Динамо – Агролайф                                  

27.02

12:00

Нивки

ІІІ

ФСК Вишня – Арсенал                    

28.02

15:30

Щасливе

 

Група «С»

Група C

1

2

3

4

І

В

Н

П

М

Р

О

1

Атлет  

 

 

4:3

4:0

 

 

 

 

 

 

 

2

Юніор Спорт

 

 

4:3

4:4

 

 

 

 

 

 

 

3

Чемпіон

3:4

3:4

 

1:0

3

1

0

2

 

7:8

3

4

Обсілф

0:4

4:4

0:1

 

3

0

1

2

 

4:9

1

 

 

 

Розклад матчів

тур

пара

дата

час

місце

І

Юніор Спорт – Атлет                          

03.03

20:00

Русанівець

І

Обсілф – Чемпіон                            

23.02

19:30

Локомотив

ІІ

Юніор Спорт – Чемпіон                  

21.02

10:00

Русанівець

ІІ

Атлет – Обсілф                                    

21.02

16:00

Атлет

ІІІ

Юніор Спорт – Обсілф                         

28.02

10:00

Русанівець

ІІІ

Атлет – Чемпіон                   

28.02

18:45

Атлет

 

Група «D»

Група D

1

2

3

4

І

В

Н

П

М

Р

О

1

Локомотив

 

1:0

0:1

4:2

3

2

0

1

 

5:3

6

2

Спарта

0:1

 

1:0

2:2

3

1

1

1

 

3:3

4

3

КМУ-Атлет

1:0

0:1

 

0:0

3

1

1

1

 

1:1

4

4

Прогрес

2:4

2:2

0:0

 

3

0

1

2

 

4:6

1

 

Розклад матчів

тур

пара

дата

час

місце

І

Локомотив – Спарта                       

25.02

19:30

Локомотив

І

КМУ-Атлет – Прогрес                   

24.02

14:00

Атлет

ІІ

Локомотив – Прогрес                 

21.02

12:00

Локомотив

ІІ

Спарта – КМУ-Атлет                         

21.02

12:00

Нивки

ІІІ

Локомотив – КМУ-Атлет                                 

28.02

10:00

Локомотив

ІІІ

Спарта – Прогрес         

28.02

10:00

Нивки

 

Група «E»

Група E

1

2

3

4

І

В

Н

П

М

Р

О

1

Легія

 

2:1

2:0

6:0

3

3

0

0

 

10:1

9

2

АФК Фокстрот

1:2

 

 

3:0

 

 

 

 

 

 

 

3

Поділ

0:2

 

 

2:2

 

 

 

 

 

 

 

4

Говерла

0:6

0:3

2:2

 

3

0

1

2

 

2:11

1

 

Розклад матчів

 

тур

пара

дата

час

місце

1/4

Атлет – АФК Фокстрот                          6:0

07.03

16:00

Атлет

1/4

Зміна –  Агролайф

12.03

18:45

Сш №231

1/4

Динамо – Легія                                         1:3

06.03

12:00

Нивки

1/4

Чайка – Локомотив                                 2:1

06.03

13:00

Енергетик

9-16

Поділ – Арсенал                       2:2 (пен. 5:6)

07.03

11:00

Поділ-Арена

9-16

Юніор Спорт – Прогрес                          2:4

07.03

10:00

Русанівець

9-16

Спарта – Чемпіон                                     3:2

07.03

16:00

К-З №3

9-16

КМУ-Атлет – СНД                                   1:2

07.03

19:00

Атлет

17-20

Обсілф – Єдність

07.03

19:15

Локомотив

17-20

Говерла – ФСК Вишня                            1:1

07.03

10:00

Нивки

 

 

Розклад матчів

 

тур

пара

дата

час

місце

1/2

Чайка – Легія                             0:5

13.03

15:00

Енергетик

1/2

Атлет – Агролайф                      3:1

14.03

12:45

Атлет

5-8

Динамо – Локомотив                 2:0

13.03

12:00

Нивки

5-8

АФК Фокстрот – Зміна               3:8

14.03

16:15

Атлет

9-12

Спарта – Арсенал                       0:4

14.03

15:00

Щасливе

9-12

СНД – Прогрес                            1:3

13.03

16:00

Лютіж

13-16

Поділ – Чемпіон                         1:6 

14.04

10:00

Поділ-Арена

13-16

Юніор Спорт – КМУ-Атлет  2:2(пен. 5:4)

14.03

10:00

Русанівець

17-20

Обсілф – ФСК Вишня 

 

 

 

17-20

Єдність – Говерла                      1:2

14.03

10:00

Нивки

 

 

Розклад матчів

 

тур

пара

дата

час

місце

фінал

Легія – Атлет

20.03

18:00

Атлет

3-4

Чайка Агролайф

20.03

14:00

Енергетик

5-6

Динамо – Зміна

20.03

12:00

Нивки

7-8

Локомотив – АФК Фокстрот

21.03

12:00

Локомотив

9-10

Арсенал – Прогрес

21.03

13:00

Щасливе

11-12

Спарта – СНД

18.03

20:00

Лютіж

13-14

Юніор Спорт – Чемпіон

 

 

Русанівець

15-16

Поділ – КМУ-Атлет

18.03

15:00

Поділ-Арена

17-20

Обсілф – Говерла

21.03

14:00

Локомотив

17-20

Єдність – ФСК Вишня

 

 

Вишневе

 

Група «F»

Група E

1

2

3

4

І

В

Н

П

М

Р

О

1

ФСК Вишня

 

 

 

1:1

 

 

 

 

 

 

 

2

Обсілф

 

 

4:0

 

 

 

 

 

 

 

 

3

Єдність

 

0:4

 

1:2

 

 

 

 

 

 

 

4

Говерла

1:1

 

2:1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Коментарів: 1

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *