Група «А»
№ |
Група А |
1 |
2 |
3 |
4 |
І |
В |
Н |
П |
М |
Р |
О |
1 |
Столиця |
0:0 |
1:0 |
4:0 |
3 |
2 |
1 |
0 |
|
5:0 |
7 |
|
2 |
ОКІП |
0:0 |
1:0 |
2:0 |
3 |
2 |
1 |
0 |
|
3:0 |
7 |
|
3 |
ДЮСШ-15 |
0:1 |
0:1 |
+:- |
3 |
1 |
0 |
2 |
|
0:2 |
3 |
|
4 |
Бенфіка |
0:4 |
0:2 |
-:+ |
3 |
0 |
0 |
3 |
|
0:6 |
0 |
Розклад матчів
тур |
пара |
дата |
час |
місце |
І |
ДЮСШ-15 - Столиця |
31.01 |
9:45 |
ДЮСШ-15 |
І |
ОКІП - Бенфіка |
31.01 |
11:00 |
ДЮСШ-15 |
ІІ |
ДЮСШ-15 - ОКІП |
03.02 |
14:45 |
ДЮСШ-15 |
ІІ |
Бенфіка - Столиця |
03.02 |
13:30 |
ДЮСШ-15 |
ІІІ |
Столиця - ОКІП |
07.02 |
11:00 |
ДЮСШ-15 |
ІІІ |
Бенфіка - ДЮСШ-15 |
07.02 |
9:45 |
ДЮСШ-15 |
Група «В»
№ |
Група В |
1 |
2 |
3 |
4 |
І |
В |
Н |
П |
М |
Р |
О |
1 |
Титан |
2:0 |
2:2 |
7:2 |
3 |
2 |
1 |
0 |
|
11:4 |
7 |
|
2 |
Локомотив |
0:2 |
1:0 |
1:1 |
3 |
1 |
1 |
1 |
|
2:3 |
4 |
|
3 |
Юніор Спорт |
2:2 |
0:1 |
2:0 |
3 |
1 |
1 |
1 |
|
4:3 |
4 |
|
4 |
Восход |
2:7 |
1:1 |
0:2 |
3 |
0 |
1 |
2 |
|
3:10 |
1 |
Розклад матчів
тур |
пара |
дата |
час |
місце |
І |
Локомотив – Титан |
30.01 |
13:15 |
Локомотив |
І |
Юніор Спорт – Восход |
30.01 |
14:30 |
Локомотив |
ІІ |
Локомотив – Юніор Спорт |
03.02 |
15:00 |
Локомотив |
ІІ |
Восход – Титан |
03.02 |
13:30 |
Локомотив |
ІІІ |
Титан – Юніор Спорт |
06.02 |
12:45 |
Локомотив |
ІІІ |
Восход – Локомотив |
06.02 |
11:30 |
Локомотив |
Група «С»
№ |
Група C |
1 |
2 |
3 |
4 |
І |
В |
Н |
П |
М |
Р |
О |
1 |
Арсенал |
2:1 |
5:0 |
2:0 |
3 |
3 |
0 |
0 |
|
9:1 |
9 |
|
2 |
Атлет |
1:2 |
8:0 |
+:- |
3 |
2 |
0 |
1 |
|
9:2 |
6 |
|
3 |
КДЮСШ-22 |
0:5 |
0:8 |
2:0 |
3 |
1 |
0 |
2 |
|
2:13 |
3 |
|
4 |
Вигурівщина |
0:2 |
-:+ |
0:2 |
3 |
0 |
0 |
3 |
|
0:4 |
0 |
Розклад матчів
тур |
пара |
дата |
час |
місце |
І |
Атлет – КДЮСШ-22 |
30.01 |
11:45 |
Атлет |
І |
Арсенал – Вигурівщина |
30.01 |
13:00 |
Атлет |
ІІ |
Атлет – Арсенал |
03.02 |
15:00 |
Атлет |
ІІ |
Вигурівщина – КДЮСШ-22 |
03.02 |
18:00 |
Вигурівщина |
ІІІ |
КДЮСШ-22 – Арсенал |
06.02 |
10:15 |
Атлет |
ІІІ |
Атлет – Вигурівщина |
06.02 |
11:15 |
Атлет |
Група «D»
№ |
Група D |
1 |
2 |
3 |
4 |
І |
В |
Н |
П |
М |
Р |
О |
1 |
Колос |
5:0 |
7:0 |
10:0 |
3 |
3 |
0 |
0 |
|
22:0 |
9 |
|
2 |
ДЮСШ-14 |
0:5 |
2:1 |
-:- |
3 |
1 |
0 |
2 |
|
2:6 |
3 |
|
3 |
Поділ |
0:7 |
1:2 |
1:1 |
3 |
0 |
1 |
2 |
|
2:10 |
1 |
|
4 |
Вулкан |
0:10 |
-:- |
1:1 |
3 |
0 |
1 |
2 |
|
1:11 |
1 |
Розклад матчів
тур |
пара |
дата |
час |
місце |
І |
Колос – Вулкан |
05.02 |
14:00 |
Атлет |
І |
ДЮСШ-14 – Поділ |
05.02 |
14:45 |
шк.№ 243 |
ІІ |
Колос – ДЮСШ-14 |
03.02 |
14:15 |
шк.№ 243 |
ІІ |
Поділ – Вулкан |
03.02 |
13:00 |
шк.№ 243 |
ІІІ |
Вулкан – ДЮСШ-14 |
07.02 |
17:00 |
шк.№ 243 |
ІІІ |
Поділ – Колос |
07.02 |
16:00 |
шк.№ 243 |
Група «Е»
№ |
Група E |
1 |
2 |
3 |
4 |
І |
В |
Н |
П |
М |
Р |
О |
1 |
Зміна |
7:0 |
7:0 |
10:0 |
3 |
3 |
0 |
0 |
|
24:0 |
9 |
|
2 |
ДЮСШ-1 |
0:7 |
3:0 |
+:- |
3 |
2 |
0 |
1 |
|
3:7 |
6 |
|
3 |
ХФК ІБЦ |
0:7 |
0:3 |
1:1 |
3 |
0 |
1 |
2 |
|
1:11 |
1 |
|
4 |
ДЮСШ-10 |
0:10 |
-:+ |
1:1 |
3 |
0 |
1 |
2 |
|
1:11 |
1 |
Розклад матчів
тур |
пара |
дата |
час |
місце |
І |
Зміна – ДЮСШ-10 |
05.02 |
14:45 |
шк.№ 231 |
І |
ДЮСШ-1 – ХФК ІБЦ |
05.02 |
13:30 |
шк.№ 231 |
ІІ |
Зміна – ДЮСШ-1 |
03.02 |
15:00 |
шк.№ 231 |
ІІ |
ХФК ІБЦ – ДЮСШ-10 |
03.02 |
16:15 |
шк.№ 231 |
ІІІ |
ДЮСШ-10 – ДЮСШ-1 |
07.02 |
16:15 |
шк.№ 194 |
ІІІ |
ХФК ІБЦ – Зміна |
07.02 |
15:00 |
шк.№ 194 |
Група «F»
№ |
Група F |
1 |
2 |
3 |
4 |
І |
В |
Н |
П |
М |
Р |
О |
1 |
Чайка |
9:0 |
5:1 |
7:1 |
3 |
3 |
0 |
0 |
|
21:2 |
9 |
|
2 |
Вишневе |
0:9 |
2:0 |
6:0 |
3 |
2 |
0 |
1 |
|
8:9 |
6 |
|
3 |
Динамо Фем |
1:5 |
0:2 |
3:2 |
3 |
1 |
0 |
2 |
|
4:9 |
3 |
|
4 |
СК Київ |
1:7 |
0:6 |
2:3 |
3 |
0 |
0 |
3 |
|
3:16 |
0 |
Розклад матчів
тур |
пара |
дата |
час |
місце |
І |
Чайка – СК Київ |
30.01 |
12:15 |
Енергетик |
І |
Вишневе – Динамо Фем |
30.01 |
13:30 |
Енергетик |
ІІ |
Чайка – Вишневе |
03.02 |
14:00 |
Енергетик |
ІІ |
Динамо Фем – СК Київ |
03.02 |
15:15 |
Енергетик |
ІІІ |
СК Київ – Вишневе |
06.02 |
13:30 |
Енергетик |
ІІІ |
Динамо Фем – Чайка |
06.02 |
12:15 |
Енергетик |
Група «G»
№ |
Група G |
1 |
2 |
3 |
4 |
І |
В |
Н |
П |
М |
Р |
О |
1 |
Динамо 09 |
4:1 |
10:0 |
2:0 |
3 |
3 |
0 |
0 |
|
16:1 |
9 |
|
2 |
ДЮФКАрсенал |
1:4 |
2:0 |
2:2 |
3 |
1 |
1 |
1 |
|
5:6 |
4 |
|
3 |
Ніка |
0:10 |
0:2 |
3:0 |
3 |
1 |
0 |
2 |
|
3:12 |
3 |
|
4 |
Єдність |
0:2 |
2:2 |
0:3 |
3 |
0 |
1 |
2 |
|
2:7 |
1 |
Розклад матчів
тур |
пара |
дата |
час |
місце |
І |
Динамо 09 – Єдність |
31.01 |
12:00 |
К-З м |
І |
ДЮФК Арсенал – Ніка |
31.01 |
13:15 |
К-З м |
ІІ |
Динамо 09 – ДЮФК Арсенал |
03.02 |
12:15 |
К-З №3 |
ІІ |
Ніка – Єдність |
03.02 |
11:00 |
К-З №3 |
ІІІ |
Єдність – ДЮФК Арсенал |
07.02 |
11:15 |
К-З м |
ІІІ |
Ніка – Динамо 09 |
07.02 |
18:00 |
К-З м |
Група «H»
№ |
Група H |
1 |
2 |
3 |
4 |
І |
В |
Н |
П |
М |
Р |
О |
1 |
Динамо |
0:0 |
10:0 |
7:0 |
3 |
2 |
1 |
0 |
|
17:0 |
7 |
|
2 |
ДЮСШ-26 |
0:0 |
1:0 |
8:0 |
3 |
2 |
1 |
0 |
|
9:0 |
7 |
|
3 |
Діназ |
0:10 |
0:1 |
7:0 |
3 |
1 |
0 |
2 |
|
0:2 |
3 |
|
4 |
ДЮСШ-21 |
0:7 |
0:8 |
0:7
|
3 |
0 |
0 |
3 |
|
0:6 |
0 |
Розклад матчів
тур |
пара |
дата |
час |
місце |
І |
ДЮСШ-26 – Динамо |
31.01 |
9:30 |
К-З м |
І |
Діназ – ДЮСШ-21 |
31.01 |
10:45 |
К-З м |
ІІ |
ДЮСШ-26 – Діназ |
03.02 |
14:45 |
К-З №3 |
ІІ |
ДЮСШ-21 – Динамо |
03.02 |
13:30 |
К-З №3 |
ІІІ |
Динамо – Діназ |
07.02 |
12:30 |
К-З м |
ІІІ |
ДЮСШ-21 – ДЮСШ-26 |
07.02 |
10:00 |
К-З м |
Розклад матчів
тур |
пара |
дата |
час |
місце |
1/8 |
Столиця – Локомотив 0:0(пен. 2:3) |
20.02 |
13:00 |
Локомотив |
1/8 |
Арсенал – ДЮСШ-14 1:0 |
20.02 |
10:00 |
Атлет |
1/8 |
Зміна – Вишневе 9:1 |
14.02 |
14:10 |
К-З м |
1/8 |
Динамо 09 – ДЮСШ-26 2:0 |
14.02 |
12:00 |
К-З м |
1/8 |
Титан – ОКІП 2:2(пен. 2:3) |
20.02 |
14:15 |
Локомотив |
1/8 |
Колос – Атлет 2:1 |
20.02 |
11:15 |
Атлет |
1/8 |
Чайка – ДЮСШ-1 1:0 |
14.02 |
9:00 |
К-З м |
1/8 |
Динамо – ДЮФК Арсенал 11:0 |
14.02 |
13:05 |
К-З м |
Розклад матчів
тур |
пара |
дата |
час |
місце |
1/4 |
Локомотив–Арсенал 1:1(пен. 4:5) |
27.02 |
13:00 |
Локомотив |
1/4 |
Динамо 09 – Зміна 2:0 |
28.02 |
14:30 |
К-З м |
1/4 |
ОКІП – Колос 0:2 |
27.02 |
14:15 |
Локомотив |
1/4 |
Динамо – Чайка 7:0 |
28.02 |
13:00 |
К-З м |
Розклад матчів
тур |
пара |
дата |
час |
місце |
1/2 |
Динамо – Колос 2:2 (пен. 4:3) |
6.03 |
15:00 |
К-З м |
1/2 |
Динамо 09 – Арсенал 1:1 (пен. 5:4) |
6.03 |
16:30 |
К-З м |
Розклад матчів
тур |
пара |
дата |
час |
місце |
3 м |
Колос – Арсенал |
9.03 |
12:00 |
Нивки |
фінал |
Динамо – Динамо 09 |
9.03 |
13:30 |
Нивки |