Результати матчів турніру з футболу “Кубок В.Баннікова – 2021″

Група «А»

Група А

1

2

3

4

І

В

Н

П

М

Р

О

1

Столиця

 

0:0

1:0

4:0

3

2

1

0

 

5:0

7

2

ОКІП

0:0

 

1:0

2:0

3

2

1

0

 

3:0

7

3

ДЮСШ-15

0:1

0:1

 

+:-

3

1

0

2

 

0:2

3

4

Бенфіка

0:4

0:2

-:+

 

3

0

0

3

 

0:6

0

 

Розклад матчів

тур

пара

дата

час

місце

І

ДЮСШ-15 - Столиця

31.01

9:45

ДЮСШ-15

І

ОКІП - Бенфіка

31.01

11:00

ДЮСШ-15

ІІ

ДЮСШ-15 - ОКІП

03.02

14:45

ДЮСШ-15

ІІ

Бенфіка - Столиця

03.02

13:30

ДЮСШ-15

ІІІ

Столиця - ОКІП

07.02

11:00

ДЮСШ-15

ІІІ

Бенфіка - ДЮСШ-15

07.02

9:45

ДЮСШ-15

 

Група «В»

Група В

1

2

3

4

І

В

Н

П

М

Р

О

1

Титан

 

2:0

2:2

7:2

3

2

1

0

 

11:4

7

2

Локомотив

0:2

 

1:0

1:1

3

1

1

1

 

2:3

4

3

Юніор Спорт

2:2

0:1

 

2:0

3

1

1

1

 

4:3

4

4

Восход

2:7

1:1

0:2

 

3

0

1

2

 

3:10

1

 

Розклад матчів

тур

пара

дата

час

місце

І

Локомотив – Титан                        

30.01

13:15

Локомотив

І

Юніор Спорт – Восход                               

30.01

14:30

Локомотив

ІІ

Локомотив – Юніор Спорт                               

03.02

15:00

Локомотив

ІІ

Восход – Титан                        

03.02

13:30

Локомотив

ІІІ

Титан – Юніор Спорт                                 

06.02

12:45

Локомотив

ІІІ

Восход – Локомотив                    

06.02

11:30

Локомотив

 

Група «С»

Група C

1

2

3

4

І

В

Н

П

М

Р

О

1

Арсенал

 

2:1

5:0

2:0

3

3

0

0

 

9:1

9

2

Атлет

1:2

 

8:0

+:-

3

2

0

1

 

9:2

6

3

КДЮСШ-22

0:5

0:8

 

2:0

3

1

0

2

 

2:13

3

4

Вигурівщина

0:2 

-:+

0:2

 

3

0

0

3

 

0:4

0

 

 

 

Розклад матчів

тур

пара

дата

час

місце

І

Атлет – КДЮСШ-22                        

30.01

11:45

Атлет

І

Арсенал – Вигурівщина                               

30.01

13:00

Атлет

ІІ

Атлет – Арсенал                               

03.02

15:00

Атлет

ІІ

Вигурівщина – КДЮСШ-22                       

03.02

18:00

Вигурівщина

ІІІ

КДЮСШ-22 – Арсенал                                  

06.02

10:15

Атлет

ІІІ

Атлет – Вигурівщина                    

06.02

11:15

Атлет

 

Група «D»

Група D

1

2

3

4

І

В

Н

П

М

Р

О

1

Колос

 

5:0

7:0

10:0

3

3

0

0

 

22:0

9

2

ДЮСШ-14

0:5

 

2:1

-:-

3

1

0

2

 

2:6

3

3

Поділ

0:7

1:2

 

1:1

3

0

1

2

 

2:10

1

4

Вулкан

0:10

-:-

1:1

 

3

0

1

2

 

1:11

1

 

Розклад матчів

тур

пара

дата

час

місце

І

Колос – Вулкан                        

05.02

14:00

Атлет

І

ДЮСШ-14 – Поділ                               

05.02

14:45

шк.№ 243

ІІ

Колос – ДЮСШ-14                                

03.02

14:15

шк.№ 243

ІІ

Поділ – Вулкан                       

03.02

13:00

шк.№ 243

ІІІ

Вулкан – ДЮСШ-14                                 

07.02

17:00

шк.№ 243

ІІІ

Поділ – Колос                    

07.02

16:00

шк.№ 243

 

Група «Е»

Група E

1

2

3

4

І

В

Н

П

М

Р

О

1

Зміна

 

7:0

7:0

10:0

3

3

0

0

 

24:0

9

2

ДЮСШ-1

0:7

 

3:0

+:-

3

2

0

1

 

3:7

6

3

ХФК ІБЦ

0:7

0:3

 

1:1

3

0

1

2

 

1:11

1

4

ДЮСШ-10

0:10

-:+

1:1

 

3

0

1

2

 

1:11

1

 

Розклад матчів

тур

пара

дата

час

місце

І

Зміна – ДЮСШ-10                         

05.02

14:45

шк.№ 231

І

ДЮСШ-1 – ХФК ІБЦ                               

05.02

13:30

шк.№ 231

ІІ

Зміна – ДЮСШ-1                               

03.02

15:00

шк.№ 231

ІІ

ХФК ІБЦ – ДЮСШ-10                       

03.02

16:15

шк.№ 231

ІІІ

ДЮСШ-10 – ДЮСШ-1                                 

07.02

16:15

шк.№ 194

ІІІ

ХФК ІБЦ – Зміна                    

07.02

15:00

шк.№ 194

 

 

 

 

 

 

Група «F»

Група F

1

2

3

4

І

В

Н

П

М

Р

О

1

Чайка

 

9:0

5:1

7:1

3

3

0

0

 

21:2

9

2

Вишневе

0:9

 

2:0

6:0

3

2

0

1

 

8:9

6

3

Динамо Фем

1:5

0:2

 

3:2

3

1

0

2

 

4:9

3

4

СК Київ

1:7

0:6

2:3

 

3

0

0

3

 

3:16

0

Розклад матчів

тур

пара

дата

час

місце

І

Чайка – СК Київ                        

30.01

12:15

Енергетик

І

Вишневе – Динамо Фем                               

30.01

13:30

Енергетик

ІІ

Чайка – Вишневе                               

03.02

14:00

Енергетик

ІІ

Динамо Фем – СК Київ                       

03.02

15:15

Енергетик

ІІІ

СК Київ – Вишневе                                 

06.02

13:30

Енергетик

ІІІ

Динамо Фем – Чайка                    

06.02

12:15

Енергетик

 

Група «G»

Група G

1

2

3

4

І

В

Н

П

М

Р

О

1

Динамо 09

 

4:1

10:0

2:0

3

3

0

0

 

16:1

9

2

ДЮФКАрсенал

1:4

 

2:0

2:2

3

1

1

1

 

5:6

4

3

Ніка

0:10

0:2

 

3:0

3

1

0

2

 

3:12

3

4

Єдність

0:2

2:2

0:3

 

3

0

1

2

 

2:7

1

Розклад матчів

тур

пара

дата

час

місце

І

Динамо 09 – Єдність                        

31.01

12:00

К-З  м

І

ДЮФК Арсенал – Ніка                               

31.01

13:15

К-З  м

ІІ

Динамо 09 – ДЮФК Арсенал                               

03.02

12:15

К-З  №3

ІІ

Ніка – Єдність                       

03.02

11:00

К-З  №3

ІІІ

Єдність – ДЮФК Арсенал                                 

07.02

11:15

К-З  м

ІІІ

Ніка – Динамо 09                    

07.02

18:00

К-З  м

 

Група «H»

Група H

1

2

3

4

І

В

Н

П

М

Р

О

1

Динамо

 

0:0

10:0

7:0

3

2

1

0

 

17:0

7

2

ДЮСШ-26

0:0

 

1:0

8:0

3

2

1

0

 

9:0

7

3

Діназ

0:10

0:1

 

7:0

3

1

0

2

 

0:2

3

4

ДЮСШ-21

0:7

0:8

0:7

 

 

3

0

0

3

 

0:6

0

Розклад матчів

тур

пара

дата

час

місце

І

ДЮСШ-26 – Динамо                        

31.01

9:30

К-З  м

І

Діназ – ДЮСШ-21                               

31.01

10:45

К-З  м

ІІ

ДЮСШ-26 – Діназ                               

03.02

14:45

К-З  №3

ІІ

ДЮСШ-21 – Динамо                       

03.02

13:30

К-З  №3

ІІІ

Динамо – Діназ                                  

07.02

12:30

К-З  м

ІІІ

ДЮСШ-21 – ДЮСШ-26                    

07.02

10:00

К-З  м

 

 

Розклад матчів

тур

пара

дата

час

місце

1/8

Столиця – Локомотив                           0:0(пен. 2:3)

20.02

13:00

Локомотив

1/8

Арсенал – ДЮСШ-14                           1:0

20.02

10:00

Атлет

1/8

Зміна – Вишневе                                    9:1

14.02

14:10

К-З  м

1/8

Динамо 09 – ДЮСШ-26                        2:0

14.02

12:00

К-З  м

1/8

Титан – ОКІП                                         2:2(пен. 2:3)

20.02

14:15

Локомотив

1/8

Колос – Атлет                                          2:1

20.02

11:15

Атлет

1/8

Чайка – ДЮСШ-1                                  1:0

14.02

9:00

К-З  м

1/8

Динамо – ДЮФК Арсенал                     11:0

14.02

13:05

К-З  м

 

Розклад матчів

тур

пара

дата

час

місце

1/4

Локомотив–Арсенал

27.02

13:00

Локомотив

1/4

Динамо 09 – Зміна                             

28.02

 14:30

 К-З м

1/4

ОКІП – Колос                   

27.02

14:15

Локомотив

1/4

Динамо – Чайка                 

28.02

 13:00

 К-З м

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *