До відома членів Федерації!

  13 лютого 2021 року у місті Києві стартує традіційний турнір з футболу “Кубок В.Мунтяна – 2021″ серед граваців команд дорослих. Ігри проходитимуть на стадіонах міста.

  У турнірі братимуть участь 20 команд, які розподілені на 5 груп:

 

Група «А»

Група А

1

2

3

4

І

В

Н

П

М

Р

О

1

Чайка

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2

СНД

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3

Єдність

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4

Зміна

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Розклад матчів

тур

пара

дата

час

місце

І

Чайка – Зміна                                              

13-14.02

 

 

І

СНД – Єдність                               

13-14.02

 

 

ІІ

Чайка – Єдність                                

20-21.02

 

 

ІІ

Зміна – СНД                        

20-21.02

 

 

ІІІ

Чайка – СНД                  

27-28.02

 

 

ІІІ

Зміна –  Єдність                                    

27-28.02

 

 

 

Група «В»

Група В

1

2

3

4

І

В

Н

П

М

Р

О

1

Динамо

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2

ФСК Вишня

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3

Агролайф

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4

Арсенал

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Розклад матчів

тур

пара

дата

час

місце

І

Агролайф – Арсенал                         

13-14.02

 

 

І

Динамо – ФСК Вишня                             

13.02

 

 

ІІ

ФСК Вишня – Агролайф                        

21.02

 

 

ІІ

Динамо – Арсенал                     

20.02

 

 

ІІІ

Динамо – Агролайф                                 

27.02

 

 

ІІІ

ФСК Вишня – Арсенал                    

27-28.02

 

 

 

Група «С»

Група C

1

2

3

4

І

В

Н

П

М

Р

О

1

Юніор Спорт

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2

Атлет

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3

Чемпіон

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4

Обсілф

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Розклад матчів

тур

пара

дата

час

місце

І

Юніор Спорт – Атлет                          

13-14.02

 

 

І

Чемпіон – Обсілф                            

13-14.02

 

 

ІІ

Юніор Спорт – Чемпіон                  

20-21.02

 

 

ІІ

Атлет – Обсілф                                    

20-21.02

 

 

ІІІ

Юніор Спорт – Обсілф                         

27-28.02

 

 

ІІІ

Атлет – Чемпіон                   

27-28.02

 

 

 

Група «D»

Група D

1

2

3

4

І

В

Н

П

М

Р

О

1

Локомотив

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2

Спарта

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3

Прогрес

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4

КМУ-Атлет

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Розклад матчів

тур

пара

дата

час

місце

І

Локомотив – Спарта                       

13-14.02

 

 

І

КМУ-Атлет – Прогрес                   

13-14.02

 

 

ІІ

Локомотив – Прогрес                 

20-21.02

 

 

ІІ

Спарта – КМУ-Атлет                         

20-21.02

 

 

ІІІ

Локомотив – КМУ-Атлет                                 

27-28.02

 

 

ІІІ

Спарта – Прогрес         

27-28.02

 

 

 

Група «E»

Група E

1

2

3

4

І

В

Н

П

М

Р

О

1

Поділ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2

Легія

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3

Говерла

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4

АФК Фокстрот

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Розклад матчів

тур

пара

дата

час

місце

І

Поділ – АФК Фокстрот                       

13-14.02

 

 

І

Говерла – Легія                  

13-14.02

 

 

ІІ

АФК Фокстрот – Говерла                 

20-21.02

 

 

ІІ

Поділ – Легія                         

20-21.02

 

 

ІІІ

Легія – АФК Фокстрот                                 

27-28.02

 

 

ІІІ

Поділ – Говерла         

27-28.02

 

 

 

 

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *