Результати матчів турніру з футболу “Кубок В.Баннікова – 2021″

 

 

 

Група «А»

Група А

1

2

3

4

І

В

Н

П

М

Р

О

1

ДЮСШ-15

 

0:1

 

0:1

 

 

 

 

 

 

 

2

ОКІП

1:0

 

2:0

 

 

 

 

 

 

 

 

3

Бенфіка

 

0:2

 

0:4

 

 

 

 

 

 

 

4

Столиця

1:0

 

4:0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Розклад матчів

тур

пара

дата

час

місце

І

ДЮСШ-15 - Столиця

31.01

9:45

ДЮСШ-15

І

ОКІП - Бенфіка

31.01

11:00

ДЮСШ-15

ІІ

ДЮСШ-15 - ОКІП

03.02

14:45

ДЮСШ-15

ІІ

Бенфіка - Столиця

03.02

13:30

ДЮСШ-15

ІІІ

Столиця - ОКІП

07.02

11:00

ДЮСШ-15

ІІІ

Бенфіка - ДЮСШ-15

07.02

9:45

ДЮСШ-15

 

Група «В»

Група В

1

2

3

4

І

В

Н

П

М

Р

О

1

Локомотив

 

1:0

 

0:2

 

 

 

 

 

 

 

2

Юніор Спорт

0:1

 

2:0

 

 

 

 

 

 

 

 

3

Восход

 

0:2

 

2:7

 

 

 

 

 

 

 

4

Титан

2:0

 

7:2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Розклад матчів

тур

пара

дата

час

місце

І

Локомотив – Титан                        

30.01

13:15

Локомотив

І

Юніор Спорт – Восход                               

30.01

14:30

Локомотив

ІІ

Локомотив – Юніор Спорт                               

03.02

15:00

Локомотив

ІІ

Восход – Титан                       

03.02

13:30

Локомотив

ІІІ

Титан – Юніор Спорт                                  

06.02

12:45

Локомотив

ІІІ

Восход – Локомотив                    

06.02

11:30

Локомотив

 

Група «С»

Група В

1

2

3

4

І

В

Н

П

М

Р

О

1

Атлет

 

5:0

1:2

 

 

 

 

 

 

 

 

2

КДЮСШ-22

0:5

 

 

 2:0

 

 

 

 

 

 

 

3

Арсенал

2:1

 

 

2:0

 

 

 

 

 

 

 

4

Вигурівщина

 

 0:2

0:2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Розклад матчів

тур

пара

дата

час

місце

І

Атлет – КДЮСШ-22                        

30.01

11:45

Атлет

І

Арсенал – Вигурівщина                               

30.01

13:00

Атлет

ІІ

Атлет – Арсенал                               

03.02

15:00

Атлет

ІІ

Вигурівщина – КДЮСШ-22                       

03.02

18:00

Вигурівщина

ІІІ

КДЮСШ-22 – Арсенал                                 

06.02

10:15

Атлет

ІІІ

Атлет – Вигурівщина                    

06.02

11:15

Атлет

 

Група «D»

Група В

1

2

3

4

І

В

Н

П

М

Р

О

1

Колос

 

5:0

 

 10:00

 

 

 

 

 

 

 

2

ДЮСШ-14

0:5

 

 2:1

 

 

 

 

 

 

 

 

3

Поділ

 

 1:2

 

1:1

 

 

 

 

 

 

 

4

Вулкан

00:10

 

1:1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Розклад матчів

тур

пара

дата

час

місце

І

Колос – Вулкан                        

05.02

14:00

Атлет

І

ДЮСШ-14 – Поділ                               

05.02

14:45

шк.№ 243

ІІ

Колос – ДЮСШ-14                                

03.02

14:15

шк.№ 243

ІІ

Поділ – Вулкан                       

03.02

13:00

шк.№ 243

ІІІ

Вулкан – ДЮСШ-14                                 

07.02

17:00

шк.№ 243

ІІІ

Поділ – Колос                    

07.02

16:00

шк.№ 243

 

Група «Е»

Група В

1

2

3

4

І

В

Н

П

М

Р

О

1

Зміна

 

7:0

 10:0

 

 

 

 

 

 

 

 

2

ДЮСШ-1

0:7

 

 

 3:0

 

 

 

 

 

 

 

3

ДЮСШ-10

 0:10

 

 

 1:1

 

 

 

 

 

 

 

4

ХФК ІБЦ

 

 0:3

 1:1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Розклад матчів

тур

пара

дата

час

місце

І

Зміна – ДЮСШ-10                        

05.02

14:45

шк.№ 231

І

ДЮСШ-1 – ХФК ІБЦ                               

05.02

13:30

шк.№ 231

ІІ

Зміна – ДЮСШ-1                               

03.02

15:00

шк.№ 231

ІІ

ХФК ІБЦ – ДЮСШ-10                       

03.02

16:15

шк.№ 231

ІІІ

ДЮСШ-10 – ДЮСШ-1                                  

07.02

 16:15

 Шкаф.№194

ІІІ

ХФК ІБЦ – Зміна                    

07.02

 15:00

 шк.№194

 

 

 

 

 

 

Група «F»

Група В

1

2

3

4

І

В

Н

П

М

Р

О

1

Чайка

 

9:0

7:1

 

 

 

 

 

 

 

 

2

Вишневе

0:9

 

 

2:0

 

 

 

 

 

 

 

3

СК Київ

1:7

 

 

2:3

 

 

 

 

 

 

 

4

Динамо Фем

 

0:2

3:2

 

 

 

 

 

 

 

 

Розклад матчів

тур

пара

дата

час

місце

І

Чайка – СК Київ                        

30.01

12:15

Енергетик

І

Вишневе – Динамо Фем                               

30.01

13:30

Енергетик

ІІ

Чайка – Вишневе                                

03.02

14:00

Енергетик

ІІ

Динамо Фем – СК Київ                       

03.02

15:15

Енергетик

ІІІ

СК Київ – Вишневе                                 

06.02

13:30

Енергетик

ІІІ

Динамо Фем – Чайка                    

06.02

12:15

Енергетик

 

Група «G»

Група В

1

2

3

4

І

В

Н

П

М

Р

О

1

Динамо 09

 

4:1

2:0

 

 

 

 

 

 

 

 

2

ДЮФКАрсенал

1:4

 

 

2:0

 

 

 

 

 

 

 

3

Єдність

0:2

 

 

0:3

 

 

 

 

 

 

 

4

Ніка

 

0:2

3:0

 

 

 

 

 

 

 

 

Розклад матчів

тур

пара

дата

час

місце

І

Динамо 09 – Єдність                        

31.01

12:00

К-З  м

І

ДЮФК Арсенал – Ніка                               

31.01

13:15

К-З  м

ІІ

Динамо 09 – ДЮФК Арсенал                               

03.02

12:15

К-З  №3

ІІ

Ніка – Єдність                       

03.02

11:00

К-З  №3

ІІІ

Єдність – ДЮФК Арсенал                                 

07.02

11:15

К-З  м

ІІІ

Ніка – Динамо 09                    

07.02

18:00

К-З  м

 

Група «H»

Група В

1

2

3

4

І

В

Н

П

М

Р

О

1

ДЮСШ-26

 

1:0

0:0

 

 

 

 

 

 

 

 

2

Діназ

0:1

 

 

7:0

 

 

 

 

 

 

 

3

Динамо

0:0

 

 

7:0

 

 

 

 

 

 

 

4

ДЮСШ-21

 

0:7

0:7

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Розклад матчів

тур

пара

дата

час

місце

І

ДЮСШ-26 – Динамо                        

31.01

9:30

К-З  м

І

Діназ – ДЮСШ-21                               

31.01

10:45

К-З  м

ІІ

ДЮСШ-26 – Діназ                               

03.02

14:45

К-З  №3

ІІ

ДЮСШ-21 – Динамо                        

03.02

13:30

К-З  №3

ІІІ

Динамо – Діназ                                  

07.02

12:30

К-З  м

ІІІ

ДЮСШ-21 – ДЮСШ-26                    

07.02

10:00

К-З  м

 

Коментарів: 3

  1. Volodymyr

    Доброго дня! Сьогодні, 7.02.21 в Києві мінус 14. на 15 год. очікується мінус 10, вітер 2,0 м./с. За медико-санітарними нормами участь дітей у спортивних змаганнях дозволена за температури не нижче мінус 8.

  2. Ігор

    Зверніть увагу на стан поля , де грають діти!
    Не чищене(лід на полі) і дуже травмонебезпечне.
    Прохання усунути недоліки.

Написати відповідь до Жора Вуз Скасувати відповідь

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *