Вітаємо лауреатів футбольного сезону 2019/2020 рр.
IMG_5122

         8 та 9 грудня  в Офісі ГС «Федерація футболу м. Києва» відбулися традиційні урочистості з нагоди закінчення сезону та вручення нагород кращим футболістам і тренерам команд, які посіли 1-3 місця у Чемпіонатах і першостях м. Києва у своїх вікових категоріях та видах футболу сезону 2019/2020 років, а також організаторам, меценатам, інспекторам, делегатам та арбітрам  Київського футболу.

         Щоб дотриматись карантинних вимог, проведення урочистостей  цього року, відбувалось протягом двох діб у чотири етапи з запрошенням для участі в кожному з них  не більше двадцяти осіб.

        З вітальними словами до учасників урочистостей звертався Голова ГС ФФК І.М.Кочетов, який подякував футболістам, тренерам, їх батькам, всім суб’єктам  футбольного дійства міста за надану можливість у стислі терміни закінчити  сезон 2019/2020рр. та провести перше коло змагань сезону 2020/2021 років.

         Створена Виконавчим комітетом ГС ФФК Комісія, за поданням футбольних клубів, визначила номінантів у дванадцяти  вікових категоріях, починаючи від U-8 до U-17, молодіжних та дорослих команд, а також кращих у студентському, жіночому, пляжному футболі та футзалі. Всі лауреати нагороджені спеціальними призами та дипломами ГС ФФК.

        І.М. Кочетов вручив також  ДЮСШ-26 Кубок ФФК за  перше місце   у клубному заліку за результатами участі її команд у Чемпіонаті і першостях м. Києва сезону 2019/2020 рр., відзначивши при цьому  СДЮШ «Зміна» та Футбольний клуб «Локомотив», які поступились переможцю лише одним та двома очками посівши  відповідно  друге та третє місця, а також ДЮСШ «Атлет», ДЮСШ – 15 і Ф/К «Динамо», що увійшли до чільної шістки у клубному заліку.

         Лауреати футбольного сезону м. Києва, під час вручення їм відзнак, мали можливість сфотографуватись на згадку про цю знаменну подію в їх спортивному житті.

 

Лауреати футбольного сезону 2019/2020 рр. міста Києва.

         Вікова категорія U-8 (дві групи):                                                             

- Кращий гравець:        Москвічов Данило        – Ф/К «Поділ»;           

- Кращий тренер:          Дерев’янко Руслан      - Ф/К «Поділ»;            

- Кращий гравець:        Мандзюк Дмитро          – Ф/К «Вишневе»;              

- Кращий тренер:         Невідомський Денис     – Ф/К «Вишневе».                                                   

         Вікова категорія U-9 (дві групи):

- Кращий гравець:        Комісар Іван               – Ф/К «Вишневе»;                

- Кращий тренер:         Смалько Руслан          – Ф/К «Вишневе»;                 

- Кращий гравець:        Бахрієв Карім              – Ф/К «Динамо»;                  

- Кращий тренер:          Радченко Олександр  – Ф/К «Динамо».                                   

         Вікова категорія U-10 (дві групи):                                                            

- Кращий гравець:        Ковтун Віталій             – ДЮСШ-14;                        

- Кращий тренер:          Кобилянський Роман  – ДЮСШ-14;                        

- Кращий гравець:        Цибульський Марк      – Ф/К «Динамо»;                

- Кращий тренер:          Анікеєв Володимир     – Ф/К «Динамо».                                                                                                 

         Вікова категорія U-11 (дві групи):                                                            

- Кращий гравець:        Чуб Іван                      – ДЮСШ «Атлет»;               

- Кращий тренер:          Царюк Олег                – ДЮСШ «Атлет»;                

- Кращий гравець:        Гурін Назар                 – Ф/К «Динамо»;                 

- Кращий тренер:          Борсук Денис              – Ф/К «Динамо».                          

         Вікова категорія U-12 (дві групи):                                                            

- Кращий гравець:        Фербей Юрій                  – ДЮСШ «Атлет»;               

- Кращий тренер:          Чуприна Євгеній        - ДЮСШ «Атлет»;                

- Кращий гравець:        Рибак Кирило             – Ф/К «Динамо»;                

- Кращий тренер:          Бондар Сергій                – Ф/К «Динамо».                                                                                                  

         Вікова категорія U-13:

- Кращий гравець:        Швец Владислав        – СДЮШОР «Зміна»;           

- Кращий гравець:        Гармаш Євгеній              – ДЮСШ «Атлет»;                

- Кращий гравець:        Сорока Андрій            – ДЮСШ – 15;                      

- Кращий тренер:          Крушинський Артем  – СДЮШОР «Зміна».                    

          Вікова категорія U-14:

- Кращий гравець:        Шершень Владислав – Ф/К «Арсенал Київ»          

- Кращий гравець:        Бредельов Денис        – ДЮСШ «Атлет»;               

- Кращий гравець:        Коваленко Богдан      – Ф/К «Локомотив»;             

- Кращий тренер:          Демчук Олександр     – Ф/К «Арсенал Київ».                           

         Вікова категорія U-15:

- Кращий гравець:        Старгородський Максим- СДЮШОР «Зміна»;       

- Кращий гравець:        Новик Дмитро               – Ф/К «Локомотив»;             

- Кращий гравець:        Суркіс В’ячеслав        – Ф/К «Динамо»;                  

- Кращий тренер:          Вісик Іван                   – СДЮШОР «Зміна».                             

         Вікова категорія U-16:

- Кращий гравець:        Сизонюк Єгор                  – Ф/К «Динамо»;                  

- Кращий гравець:        Кравець Михайло            – Ф/К «Арсенал Київ»;         

- Кращий гравець:        Краснопольский Кирило - ДЮСШ – 26;                  

- Кращий тренер:          Ястребінський Євгеній    - Ф/К «Динамо».                          

 

 

 

         Вікова категорія U-17:

- Кращий гравець:         Сахно Артур                – СДЮШОР «Зміна»            

- Кращий гравець:         Андрущенко Андрій   – ДЮСШ «Атлет»;               

- Кращий гравець:         Богдан Антон              – ОК ім. Піддубного;                

- Кращий тренер:           Загородній Юрій        – СДЮШОР «Зміна».                             

         Вікова категорія U 18-21:

- Кращий гравець:        Дмитренко Олександр- ДЮСШ – 26;            

- Кращий гравець:        Шишкін Сергій                – Ф/К «Рубікон»;                  

- Кращий гравець:        Русан Ілля                      – ДЮСШ «Атлет»;                

- Кращий тренер:          Агеєв Олег                      – ДЮСШ – 26.                                       

         Вікова категорія дорослих:

- Кращий гравець:        Самборський Володимир - Ф/К «Легія»;                

- Кращий гравець:        Тищенко Максим              – Ф/К «Рубікон»;                 

- Кращий гравець:        Ключик Андрій                 – ДЮСШ – 26;

- Кращий тренер:          Іллічов Артем                  – Ф/К «Легія».             

 

Кубок Федерації за перемогу у клубному заліку вручено Директору ДЮСШ – 26 – Ясько Юрію Миколайовичу.

 

Кращий гравець і тренер у студенському футболі:                                          

- Кращий гравець:         Никоненко Владислав- КУ ім.Б. Грінченко;          

- Кращий тренер:           Яценко Олексій          – КНТЕУ

Краща гравчиня і тренер у жіночому футболі:                                                 

- Краща гравчиня:        Кушнір Ірина Миколаївна – Ф/К «Атекс»;        

- Кращий тренер:          Гресь Алла Василівна.       – Ф/К «Атекс».

Кращий гравець і тренер у футзалі:                                                                   

- Кращий гравець:         Пастух Олександр       – ДЮСШ-25;                      

- Кращий тренер:           Макаєв Ільдар            – ДЮСШ-25.

Кращий гравець і тренер у пляжному футболі:                                                 

- Кращий гравець:         Зборовський Олег      – NC «Beachsoccer»;              

- Кращий тренер:          Костенко Микола       – головний тренер національної збірної команди України.                                   

Кращі  арбітри, які обслуговували міські змагання:  

         - Бородавка Олексій;

         – Заброда Клим;                                            

         – Липка Богдан.                                    

 

Кращий керівник футбольного осередку:

- Ясько Юрій Миколайович – директор ДЮСШ- 26.

 

Кращі організатори Київського футболу:

- Ващук Сергій Степанович – Президент Ф/К «Єдність Київ»;                  

- Величко Володимир Миколайович    – Голова ГО «Київська ліга дитячого футболу»;                                                    

- Верхман Юрій Якович – голова ГО «Спорт проти наркотиків»;    

- Гончарук Василь Віталійович – Голова ГО Футбольна асоціація жінок м. Києва»;                                                          

- Литвищенко Володимир Петрович – Голова ГО Київська асоціація пляжного футболу»;                                                         

- Місюра Вадим Ярославович – Голова ГО «Футбольна асоціація студентів м. Києва»;                                            

- Рудий Віктор Богданович – Заступник голови ГС «Федерація футболу учасників АТО»;                                                          

- Хоботов Руслан Миколайович – Голова ГО «Федерація фут залу м. Києва»;                                                          

- Шамич Олександр Миколайович – Голова ГО «Колегія футбольних арбітрів та спостерігачів м. Києва».                                                 

 

Кращі суддівські спостерігачі  арбітражу Київського футболу:          

- Крижанівський Ігор Володимирович;                                                    

- Літвіненко Олександр Михайлович;                                                      

- Мальцев Віктор Михайлович;                                                                

- Марченко Роман Васильович;                                                                   

- Собченко Борис Михайлович.                                                       

 

Кращі делегати Київського футболу:                                                       

- Абрамов Олег Олександрович;                                                     

- Горбач Віктор Олексійович;                                                          

- Кулібабенко Віталій Миколайович;                                                       

- Петрійчук Юрій Павлович;                                                          

- Урсу Омелян Омелянович;                                                            

- Філонюк Володимир Миколайович. 

Меценати Федерації футболу м. Києва:                                                    

- Дудко Андрій Миколайович;                                                         

- Ель Хуссейн Касам;                                                     

- Кушніров Леонід Ігорович;                                                            

- Оксьоненко В`ячеслав Вікторович;                                                       

- Шапран Сергій Іванович.                  

 

 

 

IMG_5122   IMG_5141   IMG_5153   IMG_5161   IMG_5179   IMG_5220   IMG_5191   IMG_5229   IMG_5268   IMG_5270   IMG_5298   IMG_5322   IMG_5388   IMG_5446   IMG_5472

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *