До уваги членів Федерації футболу м. Києва.

  01 грудня  2020 року, Виконавчий комітет Федерації футболу м. Києва, розглянувши низку  питань з яких прийняв наступні рішення:
         1. У зв’язку зі складним епідемічним станом у м. Києві та рекомендаціями Кабінету Міністрів України, Третю чергову Конференцію ГС ФФК, призначену на 04.12.2020 року, перенести, орієнтовно, на квітень 2021 року.
         2. Затвердив підсумкові таблиці осінньої частини Чемпіонату, першостей та кубків м. Києва сезону 2020/2021 рр.
         3. Затвердив Графік заявки участі команд у другому колі Чемпіонату і першостей м. Києва.
         4. Визначив 20 березня датою початку і 30 червня датою закінчення змагань другого кола  Чемпіонату та першостей м. Києва сезону 2020/2021 рр.
         5. Провести у термін з 7 по 9 грудня 2020 року, в офісі ГС ФФК, вручення нагород кращим футболістам і тренерам, а також арбітрам, делегатам і організаторам футболу м. Києва 2020 року.
         6. Затвердив Договір між ГС ФФК та ГО «Київська футбольна ліга» про співпрацю з питань організації і проведення чемпіонатів, першостей та кубків м. Києва на сезони 2021- 2024 роки.
         7. Провести у 2021 році Чемпіонат, першості та кубки м. Києва, передбачені Календарним планом спортивно-масових заходів, присвятивши їх 110-ї річниці Київського футболу. Прийнято також звернення до членів ФФК, щодо їх дольової участі у фінансуванні виготовлення нагородної атрибутики ГС ФФК присвяченій цій знаменній даті.
       8. Провести у період з 18 січня по 07 лютого 2021 року Зимовий турнір «Кубок В.М. Баннікова – 2021» для дитячо-юнацьких команд вікової групи U-13. Затвердив Регламент турніру та Оргкомітет з його підготовки та проведення.  
         9. Затвердити перелік турнірів, які проводитимуться безпосередньо під патронатом Федерації, присвятивши їх видатним київським футболістам та знаменним датам України, а саме:
         -«Кубок В. Мунтяна» серед команд дорослих;         
         -«Кубок пам’яті В. Баннікова» серед команд U- 13;
         – «Кубок Федерації футболу міста Києва» серед команд U- 12;
         -«Турнір присвячений Дню Конституції України» серед U-11;
         -«Турнір пам’яті загиблих у роки ВВВ» серед команд  U-10;
         -«Турнір присвячений Дню незалежності України» команд  U-9;
         -Конкурси футбольної  майстерності на призи видатних київських футболістів: А.Біби, О.Блохіна, А.Шевченка, О. Шовковського.
         10. У зв’язку з втратою зв’язків з Федерацією тимчасово, до чергової Конференції, призупинити членство в ГС ФФК:
– ГО “Футбольний клуб “ОМІКС”;
  – ГО “Футбольний клуб “Лівобережжя”;
  – ГО «Футбольний клуб «Зірка»;
  – ГО «Футбольний клуб «Моноліт»;
  – ГО «Дитячий спортивний клуб «Фортуна»;
  – ГО «Футбольний клуб «Добро».
 
  11. Затверджено бюджет та Штатний розклад ГС ФФК на 2021 рік, а також взято до відома Звіт Комісії з визначення компенсацій за отримані травми суб’єктами київського футболу у 2020 році.
  12. Задовільнено  звернення футбольних клубів  «Лівий Берег» та «Атлет», щодо надання їм  підтримки в УАФ для проходження ліцензування на отримання статусу професіональних футбольних клубів другої ліги ПФЛ України.
         P.S. Графік нагородження номінантів сезону 2019/2020 років, підсумкові таблиці осінньої частини Чемпіонату і першостей м. Києва сезону 2020/2021 та  Графік заявки участі команд у другому колі цих змагань, а також Регламент та Календар змагань Турніру «Кубок В.М. Баннікова – 2021»,  буде додатково оприлюднено на сайті ФФК.
 
                                                              Виконавча дирекція ГС ФФК

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *