Спортивно-оздоровчий захід Sport Fest за участю ГС ФФК
IMG_5413

         24.09.2020 року, Київським відокремленим підрозділом Української федерації учнівського спорту, сумісно з Клубом  спортивно-оздоровчої підготовки учнів, студентів і молоді з інвалідністю, проведено спортивно-оздоровчий захід  Sport Fest, присвячений Дню учнівського спорту.            До участі у цьому заході були запрошені також вихованці спортивних шкіл м. Києва з пляжних видів спорту, регбі, бейсболу, бадмінтону, футболу, настільного тенісу, волейболу та баскетболу.
         Проведенню різноманітних активностей  та майстер-класів з зазначених видів спорту передувало  урочисте відкриття цього заходу у якому взяли участь Віце-президент НОК України Р.С. Сафіулін, Голова Федерації футболу м. Києва І.М. Кочетов, Начальник Київського міського відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України Сергій Бобровник, представники міських федерацій з інших видів спорту, які вручили подарунки учасникам змагань та  нагороди організаторам цього заходу.
         Не залишила без подарунків учасники спортивного свята і  Федерація футболу м. Києва,  подарувавши всім командам футбольні м’ячі.
         Організаторами цього заходу прийнято рішення про проведення його традиційно на Спортивній базі  Клубу  спортивно-оздоровчої підготовки учнів, студентів і молоді з інвалідністю, розташованої на березі річки Десьонки.

 

 

IMG_5415   IMG_5411   IMG_5413   IMG_5419

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *