Визначено бронзового призера у першій лізі серед команд 2007 р.н.

У неділю на стадіоні «Темп» відбувся стиковий матч за 3-є місце між командами  вікової категорії  U-13 (2007 р.н.) у першій лізі ДЮСШ-26-2 та «Зміна-Оболонь».

Гравці «Зміни-Оболонь» вже на 7-й хвилині відкрили рахунок завдяки влучному удару Кирила Соломченко. А за 8 хвилин до фінального свистка арбітра Олексія Кузнецова Денис Березанський, який після перерви встановив остаточний результат – 2:0. Гравці «Зміни-Оболонь» стали володарями бронзових нагород сезону 2019/20 рр.

ДЮСШ-26-2 – «Зміна-Оболонь» 0:2

Голи: 0:1 Соломченко (7), 0:2 Березанський (42)

ДЮСШ-26-2: Хижняк, Куян, Голиченко, Макаринський, Какутіа (Кучер, 26), Гармаш, Хрипков, Татомиренко, Стекольщиков, Яримкевич, Шклярук.

«Зміна-Оболонь»: Бутейко, Білий, Давидок, Куделя, Марченко, Мороз, Павленко, Паніхідін, Соломченко (Березанський, 26), Фурік (Сітало, 46), Юрко.

Арбітр: Олексій Кузнецов.