Сьогодні, 3 серпня, у приміщенні конференц-залу ФФК відбулось жеребкування стикових та кваліфікаційних матчів Чемпіонату та першостей, а також фінальних ігор Кубків м. Києва сезону 2019/20 рр.
Команди дорослих
Вища ліга
Стиковий матч за 1 місце
Рубікон – Легія
Стиковий матч за 3 місце
Локомотив – ДЮСШ-26
Перша ліга
Стиковий матч за 1 місце
Президентський Полк – Зміна
Кваліфікаційні матчі за право участі у вищій лізі у сезоні 2020/21 рр.
Чайка – 1 місце 1 ліга
2 місце 1 ліга – КДЮСШ-22
Команди U-21
Стиковий матч за 1 місце
ДЮСШ-26 – Рубікон
Стиковий матч за 3 місце
Атлет – ДЮСШ-17
Команди 2004 р.н.
Вища ліга
Стиковий матч за 1 місце
Динамо – Арсенал
Стиковий матч за 3 місце
ДЮСШ-26 – ОКіП
Перша ліга
Стиковий матч за 1 місце
Єдність – Зміна-Оболонь
Стиковий матч за 3 місце
ДЮСШ-26-2 – Локомотив-2
Друга ліга
Стиковий матч за 1 місце
Межигір`я – Оболонь-Бровар
Стиковий матч за 3 місце
ДЮСШ-1-2 – ДЮСШ-15-2
Кваліфікаційні матчі за право участі у вищій лізі у сезоні 2020/21 рр.
Восход – Ніка
Команди 2005 р.н.
Вища ліга
Стиковий матч за 1 місце
Зміна – Локомотив
Стиковий матч за 3 місце
Динамо – Колос
Перша ліга
Стиковий матч за 1 місце
Локомотив – ОКіП
Стиковий матч за 3 місце
Юніор-Спорт – Зміна-Оболонь
Друга ліга
Стиковий матч за 1 місце
Локомотив-3 – Чайка
Стиковий матч за 3 місце
Поділ – Відрадний
Кваліфікаційні матчі за право участі у вищій лізі у сезоні 2020/21 рр.
Юніор-Спорт – ДЮСШ-26
ОКіП – Переможець
Кваліфікаційні матчі за право участі у першій лізі у сезоні 2020/21 рр.
Чайка – ДЮСШ-21
Ніка – переможець пари Поділ – Відрадний
Команди 2006 р.н.
Вища ліга
Стиковий матч за 1 місце
Атлет – Арсенал
Стиковий матч за 3 місце
Локомотив – ДЮСШ-26
Перша ліга
Стиковий матч за 1 місце
ДЮСШ-14 – ОКіП
Стиковий матч за 3 місце
Локомотив-2 – Атлет-2
Друга ліга
Груповий етап за 1-3 місця
ДЮСШ-14-3 – ДЮСШ-1
Поділ – ДЮСШ-14-3
ДЮСШ-1 – Поділ
Кваліфікаційні матчі за право участі у вищій лізі у сезоні 2020/21 рр.
Живчик – 2 місце 1 ліга
1 місце 1 ліга – Чайка
Кваліфікаційні матчі за право участі у першій лізі у сезоні 2020/21 рр.
ДЮСШ-21-2 – 2 місце групового етапу за 1-3 місця
Команди 2007 р.н.
Вища ліга
Стиковий матч за 1 місце
Зміна – Атлет
Стиковий матч за 3 місце
ДЮСШ-26 – ДЮСШ-15
Перша ліга
Стиковий матч за 1 місце
ДЮСШ-14 – Вишневе
Стиковий матч за 3 місце
ДЮСШ-26-2 – Зміна-Оболонь-2
Друга ліга
Перший етап
Динамік – Восход
Титан – Ніка
Фінальний етап
Переможець пари 2 – Переможець пари 1
Кваліфікаційні матчі за право участі у вищій лізі у сезоні 2020/21 рр.
2 місце 1 ліга – ДЮСШ-17
1 місце 1 ліга – Чайка
Кваліфікаційні матчі за право участі у першій лізі у сезоні 2020/21 рр.
Локомотив-2 – 2 місце 1 ліга
Поділ – 1 місце 1 ліга
Фінальні пари Кубків м.Києва
Команди дорослих
Переможець пари Межигір`я – Єдина Сила – Рубікон
Команди U-21
Переможець пари ДЮСШ-17 – Рубікон – Переможець пари ДЮСШ-26 – Межигір`я
Команди 2004 р.н.
Переможець пари Динамо – Зміна-Оболонь – Переможець пари Атлет – ДЮСШ-15
Команди 2005 р.н.
Переможець пари Арсенал – Зміна – Переможець пари ОКіП – Локомотив-2
Команди 2006 р.н.
Переможець пари Динамо – ДЮСШ-15 – Переможець пари Атлет – ДЮСШ-26
Команди 2007 р.н.
Переможець пари Локомотив – Атлет – Переможець пари Колос – Зміна
Команди 2008 р.н.
Переможець пари Динамо – Атлет – Переможець пари Зміна – ДЮСШ-17
Команди 2009 р.н.
Переможець пари Динамо – ДЮСШ-21 – Переможець пари Динамо-2 – Восход
Команди 2010 р.н.
Переможець пари Чайка – ДЮСШ-14 – Переможець пари Поділ – Атлет
Команди 2011 р.н.
Переможець пари Чайка – Вишневе – Переможець пари Лівий Берег – Динамо