ФФК повідомляє
3 серпня стартувала заявкова кампанія чемпіонату і першостей м. Києва сезону 2020/21 років
 

 

Графік заявки футбольних клубів/команд  членів ГС ФФК на участь у Чемпіонаті, першостях та кубках м. Києва з футболу сезону 2020/2021 рр.

Клуб(Команда)

Час заявки

03.08.2020 (понеділок)

1

ФА Бенфіка

10.00-12.00

2

Десна, ДСК Асгард

12.00-14.00

3

Зірка, Вулкан, Фортіс

15.00-17.00

4

Алмаз, Л. Яшина

17.00-18.00

04.08.2020 (вівторок)

1

Столиця

10.00-12.00

2

Старт, Лівий Берег

12.00-14.00

3

Фаворит, Дніпровський Князь, СК 179

15.00-17.00

4

Парма, Бориспіль-Спорт, ФК Пантера

17.00-18.00

05.08.2020 (середа)

1

Локомотив (04-07)

10.00-12.00

2

ДЮСШ-26 (04-07)

12.00-14.00

3

Арсенал (04-07)

15.00-17.00

4

Переможець, Олімп, КДЮСШ-22

17.00-18.00

06.08.2020 (четвер)

1

Колос (04-07)

10.00-12.00

2

ДЮФК Арсенал (04-07)

12.00-14.00

3

ДЮСШ-15 (04-07)

15.00-17.00

4

Чайка-КПУФКС (04-07)

17.00-18.00

07.08.2020 (п’ятниця)

1

Поділ (04-07)

10.00-12.00

2

ДЮСШ-14-Тр (04-07)

12.00-14.00

3

ДЮСШ-17 (04-07)

15.00-17.00

4

ДЮСШ-10, Київська Русь

17.00-18.00

10.08.2020 (понеділок)

1

Динамо (04-07)

10.00-12.00

2

Атлет (04-07)

12.00-14.00

3

Спарта

15.00-17.00

4

Сталь, Чайка П.Б., Інтер

17.00-18.00

11.08.2020 (вівторок)

1

Зміна (04-07)

10.00-12.00

2

Відрадний, СНД

12.00-13.00

3

ФА Олімпік

14.00-16.00

4

Дніпро, Титан, Єдина Сила

16.00-18.00

12.08.2016 (середа)

1

Столичний

10.00-13.00

2

Ніка, ФК Укса

14.00-16.00

3

ДЮСШ-21

16.00-18.00

13.08.2020 (четвер)

1

Вишневе, Лайонс

11.00-15.00

2

Юніор Спорт

15.30-18.00

14.08.2020 (п’ятниця)

1

ДЮСШ-14-Тр

10.00-13.00

2

ДЮСШ-17

14.00-16.00

3

ДФА Ірпінь, ХФК ІБЦ

16.00-18.00

17.08.2020 (понеділок)

1

Чайка-КПУФКС,

10.00-14.00

2

ОКП, Динамік, СК Київ

15.00-18.00

18.08.2020 (вівторок)

1

ФК Межигір’я

10.00-12.00

2

Єдність, Лівобережжя

12.00-13.00

3

Добро-Восход, Рубікон

14.00-16.00

4

Говерла

16.00-18.00

19.08.2020 (середа)

1

Поділ

10.00-14.00

2

Арсенал, Динамо-Фемелі

15.00-16.00

3

Динамо, Зміна (дорослі, Ю-21)

16.00-18.00

20.08.2020 (четвер)

1

Локомотив

11.00-15.00

2

ДЮСШ-1, Атлет (дорослі, Ю-21)

15.30-18.00

21.08.2020 (п’ятниця)

1

ДЮСШ-15, ДЮСШ-26 (дорослі, Ю-21)

10.00-14.00

2

ДЮФК Арсенал

15.00-17.00

3

Колос, Легія

17.00-18.00

24.08.2020 (понеділок)

1

Атлет

10.00-14.00

2

ДЮСШ-26, Скай Ларк

15.00-18.00

25.08.2020 (вівторок)

1

Зміна, Зм.-Оболонь, Живчик

12.00-17.00

2

Вигурівщина

17.00-18.00

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *