Півфінал Кубку Києва. Команди дорослих. “Атлет” – “Рубікон” 1:6
atlet_rubicon_02

Відбувся півфінальний матч Кубка Києва серед команд дорослих. “Атлет” на своєму полі приймав “Рубікон”.

“Атлет” – “Рубікон” 1:6 (0:3)

Голи: 0:1 Касабуцький (3), 0:2 Бороденко (4), 0:3 Бачинський (33), 0:4 Островерх (54 – з пенальті), 0:5 Касабуцький (61), 0:6 Ньянка (77), 1:6 Федоров (85).

Атлет: Кияшко (Кочергін, 20), Гайдук, Лихочас, Колесник (Русан, 54), Надьожний (Найденко, 65), Уруцький, Грибан, Кільовий (Орел, 46), Федоров, Евдокімчік, Яворський (Яковенко, 46).

Рубікон: Карнаушенко, Самар, Боровик (Ньянка, 61), Марченко, Швець, Шишкін (Могіль, 54), Касабуцький (Бірун, 76), Бачинський (Остронос, 86), Бороденко, Островерх, Левченко.

Попередження: Кільовий (22), Гайдук (53), Русан (85), Яковенко (90+3) – Шишкін (38), Левченко (45).

Вилучення: Левченко (49).

Арбітри: Олексій Деревінський, Олексій Вітт, Олександр Лапицкий.

Спостерігач арбітражу: Олександр Літвіненко.

21 червня. Київ. Стадіон СДЮШОР Атлет. +28 С.

Гості агресивно почали матч і вже на 5-й хвилині команда вела в рахунку з різницею в 2 м’ячі. Спочатку Дмитро Касабуцький відмінно зіграв на «другому поверсі» пробивши головою під поперечину. А за хвилину дальній удар Дмитра Бороденка доставив м’яч у кут воріт. В середині тайму Віктор Бачинський вдарив з-за меж штрафного майданчика і воротар “Атлета” в черговий раз змушений був діставати м’яч з сітки – 3:0.

На початку другого тайму “Рубікон” залишився в меншості, але це не завадило їм ще тричі засмутити суперника. Це зробили Сергій Островерх з пенальті на 54-й хвилині, Дмитро Касабуцький на 61-й і Стівен Ньянка – на 77-й хвилині. Гравцям “Атлета” вдалося лише розмочити рахунок на 85-й хвилині. Відзначився Андрій Федоров.

Перемігши з рахунком 6:1 “Рубікон” вийшов у фінал, де зустрінеться з переможцем пари “Межигір’я” – “Єдіна Сила”.

atlet_rubicon_02 atlet_rubicon_01 cupkiev_atlet_rubicon_01 cupkiev_atlet_rubicon_05 cupkiev_atlet_rubicon_04 cupkiev_atlet_rubicon_03 cupkiev_atlet_rubicon_02