Виконком ГС ФФК прийняв рішення:
Вважати першочерговим завданням ГС ФФК, кожного футбольного клубу – члена Федерації, в умовах пандемії короно вірусної інфекції, максимально дотримуватись карантинних заходів визначених Кабінетом Міністрів України і Київською міською Державною адміністрацією.
Погодитись з узгодженими з футбольними осередками міста пропозиціями КзПЗ, щодо термінів завершення футбольного сезону 2019/2020 року в м. Києві, внесення змін до Регламенту цих змагань та порядку підведення їх підсумків, а саме:
визначити результати команд вікових груп U-9, U-10, U-11, U-12 та U-17 у першостях м. Києва сезону 2019/2020 року як остаточні – за підсумками першого етапу (у групах) цих змагань. Команди, які посіли 1-3 місця у своїх групах нагородити згідно Регламенту змагань.
Переможці та призери сезону 2019/2020 року:
Вікова категорія U-9 (2011 р.н.):
1 група
1 місце – «Вишневе»
2 місце – ФК «Чайка» – КП УФКС (Вишгород)
3 місце – «Динамік»
2 група
1 місце – «Динамо»
2 місце – ДЮСШ-26-SC DENGOFF
3 місце – ФК «Колос» (Ковалівка)
3 група
1 місце – «Столиця-2»
2 місце – ФА «Benfica»
3 місце – «Сталь-2»
4 група
1 місце – ДЮСШ-14 – «Троєщина»
2 місце – «Столиця»
3 місце – ФК «Лівий Берег»
Вікова категорія U-10 (2010 р.н.):
1 група
1 місце – ДЮСШ-14 – «Троєщина»
2 місце – «Столиця»
3 місце – ДЮСШ «Атлет»
2 група
1 місце – «Динамо»
2 місце – ДЮСШ-26-SC DENGOFF
3 місце – ДЮСШ-1
3 група
1 місце – ФК «Лівий Берег»
2 місце – «Ніка»
3 місце – «Юніор Спорт»
4 група
1 місце – СК 179
2 місце – «Оболонь-Бровар-2»
3 місце – ФА «Benfica»
Вікова категорія U-11 (2009 р.н.):
1 група
1 місце – ДЮСШ «Атлет»
2 місце – «Зірка»
3 місце – «Локомотив»
2 група
1 місце – «Динамо»
2 місце – ДЮСШ «Атлет-2»
3 місце – ФК «Колос» (Ковалівка)
3 група
1 місце – ДЮФК «Титан»
2 місце – «Столиця»
3 місце – ДЮСШ-10
4 група
1 місце – «Динамо-2»
2 місце – «Відрадний»
3 місце – «Динамік»
5 група
1 місце – ФШСМ «Алмаз»
2 місце – «Дніпро» (Козин)
3 місце – «Столичний»
6 група
1 місце – ДЮСШ-26-SC DENGOFF-4
2 місце – СК-179
3 місце – «Олімп» (Вишневе)
Вікова категорія U-12 (2008 р.н.):
1 група
1 місце – ДЮСШ «Атлет»
2 місце – ФК «Чайка» – КП УФКС (Вишгород)
3 місце – ДЮСШ-17 – «Франс.уа»
2 група
1 місце – «Динамо»
2 місце – ДЮСШ-26-SC DENGOFF
3 місце – ДЮСШ-15
3 група
1 місце – «Столиця»
2 місце – ДЮФК «Титан»
3 місце – «Київська Русь»
4 група
1 місце – «Динамо-2»
2 місце – «Динамік»
3 місце – ДЮСШ-10
5 група
1 місце – ДЮСШ-15-3
2 місце – ФК «Чайка» – КП УФКС-2 (Вишгород)
3 місце – ДЮСШ-14 – «Троєщина-2»
6 група
1 місце – ДЮФК «Вулкан»
2 місце – ФА «Benfica»
3 місце – «Вишневе-2»
Вікова категорія U-17 (2003 р.н.):
Вища ліга
1 місце – «Зміна»
2 місце – ДЮСШ «Атлет»
3 місце – ОК ім. І. Піддубного
Перша ліга
1 місце – «Зміна-Оболонь»
2 місце – ДЮСШ-26-SC DENGOFF-2
3 місце – «Локомотив-2»