Досягли екватору змагань

Відбулись ігри 4-го туру зимової першості Подільского району серед команд U-11 – “Podil Kyiv Winter”.

Серед команд, що змагаються у Golden League без поразок йдуть «Поділ-2009» та «Діназ». «Подоляни» у запеклій боротьбі перемогли «Dynamo family» з рахунком 2:1. А діназівці були сильнішими за «Поділ-Андріївський» – 3:0. У інших матчах туру зафіксовано наступні результати:

«Алмаз» – «ДЮСШ-26-2010» 2:2

«Поділ – 2010» – «Поділ-2-2008» 1:2

 

У Silver league після 4-го туру двовладдя. «Поділ-Андріївський» та «Гореничі» набрали по 9 очок, але київська команда має гру у запасі. У минулому турі вони розтрощили «Старт» – 7:0. «Гореничі» перемогли «Оболонь-Бровар» – 1:0. Інші результати туру:

«Алмаз-2» – «ДЮСШ-26-2-2010» 1:1

«Dynamo Family-2» – «Поділ – 2 – 2010» 0:2.

 

Кращі бомбардири змагань (після 4 турів):

 

Golden League:

5 голів – Хміль Б. (“Діназ”), Ковальчук Т (“Dynamo Family”)

4 голи – Потітєєв І. (“Поділ-2009″)

3 голи – Пивоваренко Т. (“Алмаз”), Федорченко Д. (“Dynamo Family”)

2 голи – Пушкарь Н. (“Динамік”), Підгулько Б. (“Діназ”), Білецький М., Фалхі К., Вескер С., Шпитко А. (“Поділ”),

 

Silver League:

6 голів – Васильчук І. (“Гореничі”),

4 голи – Ченторогов М. (“Діназ-2″), Костюченко Н. (“Алмаз-2″)

3 голи – Пономаренко А. (“Діназ-2″), Писаренко О. (“Dynamo Family-2″), Лукашкін К. (“Поділ-Андріївський-2″), Андріяш М (“Алмаз-2″)

2 голи – Дзюба А., Мандрик С., Вежновець О (“Оболонь-Бровар”), Юрко А. (ДЮСШ-26-2), Іванов Є., Ситинок А. (“Діназ-2″), Євсеєнко Д. (“Dynamo Family”), Кучер Т. (“Гореничі”), Бабенко К., Берназюк Ю. (“Поділ-Андріївський-2″), Назаренко Д., Кондраков Д., Назаренко Н. (“Алмаз-2″)

 

Розклад матчів 5 туру

18 січня, субота, Стадіон СШ № 243 «Поділ-Арена», вулиця Новомостицька, 10

 

9:00 Silver League 2х20 «Гореничі» – «Поділ – 2 – 2010»

10:00 Golden League 2х25 «Поділ – 2010» – «Динамік»

11:00 Golden League 2х25 «Поділ-Андріївський» – «ДЮСШ-26-2010»

12:00 Silver League 2х20 «ДЮСШ-26-2-2010» – «Старт»

13:00 Golden League 2х25 «Алмаз» – «Поділ-Андріївський»

14:00 Silver League 2х20 «Поділ –Андріївський-2-2009» – «Алмаз-2»

15:00 Golden League 2х25 «Поділ-2008» – «Діназ»

16:00 Silver League 2х20 «Діназ-2» – «Поділ –Андріївський-2-2009»

 

подол1 подол2 подол3 подол4 подол5 подол6 подол7 подол8 подол9 подол10

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *