У конференц-залі Федерації футболу Києва відбулось жеребкування кубкових турнирів
Кубок серед команд дорослих
1/8 фіналу Кубка м. Києва 23 жовтня (середа) 2019 р.
Дата |
Господар |
Гість |
Рахунок |
23.10.2019 |
ФК «Чайка» – КП |
ДЮСШ «Атлет» |
0 : 1 (0 : 0) |
23.10.2019 |
ФК «Говерла» |
КДЮСШ-22 «Олімп» |
1 : 0 (0 : 0) |
23.10.2019 |
ФК «Dynamo Family» - Президентський полк |
Локомотив |
+ : - за рішенням КДК |
30.10.2019 |
ФК «Поділ» |
ФК «Межигір’я» |
1 : 4 (0 : 3) |
23.10.2019 |
ФК «Рубікон» |
Юніор Спорт |
+ : - |
22.10.2019 |
ФК «Єдина сила» |
Д-26 -SC “DENGOFF” |
4 : 3 (3 : 3, д.ч. 1 : 0) |
ФК «Легія» |
у наступне коло |
Чемпіон сезону 2018-19 |
1/4 фіналу Кубка м. Києва 10 листопада (неділя) 2019 р.
Дата |
Господар |
Гість |
10.11.2019 |
ФК «Легія» |
ФК «Межигір’я» |
10.11.2019 |
ФК «Говерла» |
ДЮСШ «Атлет» |
10.11.2019 |
ФК «Рубікон» |
ФК «Dynamo Family» -Президент. полк |
ФК «Єдина сила» |
у наступне коло |
Синій колір – команди Першої ліги
Червоний колір – команди Вищої ліги
2007 р.н.
1/8 фіналу Кубку пам`яті О. Макарова 24 жовтня (четвер) 2019 р.
Дата |
Господар |
Гість |
Рахунок |
23.10.2019 |
Зміна |
Зміна-Оболонь |
4 : 1 (0 : 0) |
24.10.2019 |
ДЮСШ «Атлет» |
ФК «Лівий берег» |
2 : 0 (1 : 0) |
24.10.2019 |
Д-26 -SC “DENGOFF” |
ФК «Вишневе» |
гру призначено на 04.11. |
04.11.2019 |
Локомотив |
Арсенал-Київ |
1 : 1 (1 : 1, п.п. 4 : 3) |
24.10.2019 |
ФК «Динамік» |
ДЮСШ-14-Троєщина |
4 : 0 (2 : 0) |
24.10.2019 |
Динамо |
Добро-Восход |
2 : 0 (1 : 0) |
24.10.2019 |
ОК ім. І. Піддубного |
Д-26 -SC “DENGOFF”-2 |
2 : 0 (2 : 0) |
23.10.2019 |
ФК «Колос» (Ковалівка) |
Столиця |
3 : 2 (2 : 1) |
1/4 фіналу Кубку пам`яті О. Макарова 7 листопада (четвер) 2019 р.
Дата |
Господар |
Гість |
07.11.2019 |
Д-26 -SC “DENGOFF”- ФК «Вишневе» гру призначено на 04.11. |
ФК «Колос» (Ковалівка) |
07.11.2019 |
ФК «Динамік» |
Зміна |
07.11.2019 |
ДЮСШ «Атлет» |
Динамо |
07.11.2019 |
Локомотив |
ОК ім. І. Піддубного |
Зелений колір – команди Другої ліги
Синій колір – команди Першої ліги
Червоний колір – команди Вищої ліги