У конференц-залі Федерації футболу Києва відбулось жеребкування кубкових турнирів
2003 р.н.
1/8 фіналу Кубку пам`яті А. Баля 15 – 16 жовтня (вівторок-середа) 2019 р.
Дата |
Господар |
Гість |
Рахунок |
16.10.2019 |
Зміна-Оболонь |
ДЮСШ-15 |
3 : 1 (2 : 1) |
16.10.2019 |
ОК ім. І. Піддубного |
Локомотив |
1 : 2 (0 : 1) |
16.10.2019 |
Д-26 -SC “DENGOFF”-2 |
ФК «Колос» Ковал. |
2 : 5 (1 : 3) |
16.10.2019 |
Юніор Спорт |
Д-26 -SC “DENGOFF” |
0 : 12 (0 : 7) |
16.10.2019 |
ДЮСШ-1 |
ДЮСШ «Атлет» |
1 : 4 (1 : 0) |
15-16.10.2019 |
Арсенал-Київ |
ДСК «Спарта-Київ» |
2 : 0 (0 : 0) |
15.10.2019 |
ФК «Чайка» – КП |
Зміна |
0 : 3 (0 : 2) |
1/4 фіналу Кубку пам`яті А. Баля 5-6 листопада (вівторок-середа) 2019 р.
Дата |
Господар |
Гість |
5-6.11.2019 |
Локомотив |
Зміна |
5-6.11.2019 |
ДЮСШ «Атлет» |
Д-26 -SC “DENGOFF” |
5-6.11.2019 |
ФК «Колос» Ковал. |
Арсенал-Київ |
Зміна-Оболонь |
у наступне коло |
Червоний колір – команди Вищої ліги
Синій колір – команди Першої ліги
Зелений колір – команди Другої ліги
2004 р.н.
1/8 фіналу Кубку пам`яті В. Колотова 15 – 16 жовтня (вівторок-середа) 2019 р.
Дата |
Господар |
Гість |
Рахунок |
16.10.2019 |
Добро-Восход |
Зміна |
1 : 3 (1 : 1) |
16.10.2019 |
Арсенал-Київ-2 |
ДЮСШ «Атлет» |
0 : 6 (0 : 1) |
16.10.2019 |
ФК «Поділ» |
ДЮСШ-15 |
2 : 3 (1 : 1) |
13.10.2019 |
ДЮСШ «Атлет»-2 |
Динамо |
1 : 7 (0 : 5) |
15-16.10.2019 |
ФК «Вишневе» |
Локомотив |
0 : 3 (0 : 1) |
15.10.2019 |
Зміна-Оболонь |
ДЮСШ-1 |
3 : 2 (1 : 1) |
16.10.2019 |
ОК ім. І. Піддубного |
Арсенал-Київ |
3 : 1 (1 : 0) |
15-16.10.2019 |
ФК «Ніка» |
Д-26 -SC “DENGOFF” |
4 : 2 (1 : 0) |
1/4 фіналу Кубку пам`яті В. Колотова 5-6 листопада (вівторок-середа) 2019 р.
Дата |
Господар |
Гість |
5-6.11.2019 |
Локомотив |
ДЮСШ «Атлет» |
5-6.11.2019 |
Зміна |
ДЮСШ-15 |
5-6.11.2019 |
Динамо |
ОК ім. І. Піддубного |
5-6.11.2019 |
Зміна-Оболонь |
ФК «Ніка» |
Червоний колір – команди Вищої ліги
Синій колір – команди Першої ліги
Зелений колір – команди Другої ліги
2005 р.н.
1/8 фіналу Кубку пам`яті В. Голубєва 15 – 16 жовтня (вівторок-середа) 2019 р.
Дата |
Господар |
Гість |
Рахунок |
15.10.2019 |
ДЮСШ-17-Франс.УА |
ДЮСШ-15 |
1 : 1 (1 : 1, п.п. 4 : 3) |
15.10.2019 |
Переможець |
Локомотив |
4 : 9 (2 : 3) |
14.10.2019 |
ФК «Поділ» |
ДЮСШ «Атлет» |
1:1 (1:0, п.п. 4:2) |
15.10.2019 |
ОК ім. І. Піддубного |
Динамо |
гру не зіграно |
16.10.2019 |
Зміна-Оболонь |
Арсенал-Київ |
0 : 2 (0 : 1) |
15.10.2019 |
ФК “Лівобережжя” |
Зміна |
0 : 4 (0 : 1) |
15.10.2019 |
Локомотив-2 |
Д-26 -SC “DENGOFF” |
1 : 0 (0 : 0) |
16.10.2019 |
Арсенал-Київ-2 |
ФК «Колос» Ковал. |
3 : 1 (0 : 1) |
1/4 фіналу Кубку пам`яті В. Голубєва 5-6 листопада (вівторок-середа) 2019 р.
Дата |
Господар |
Гість |
5-6.11.2019 |
ФК «Поділ» |
Арсенал-Київ |
5-6.11.2019 |
Локомотив |
Локомотив-2 |
5-6.11.2019 |
Зміна |
Арсенал-Київ-2 |
5-6.11.2019 |
ДЮСШ-17-Франс.УА |
Динамо – ОК ім. І. Піддубного |
Червоний колір – команди Вищої ліги
Синій колір – команди Першої ліги
Зелений колір – команди Другої ліги
2006 р.н.
1/8 фіналу Кубку пам`яті А. Ідзковського 15 – 16 жовтня (вівторок-середа) 2019 р.
Дата |
Господар |
Гість |
Рахунок |
16.10.2019 |
Живчик |
ФК «Чайка» – КП |
0 : 0 (0 : 0, п.п. 5 : 4) |
15-16.10.2019 |
ДЮСШ-21 |
Д-26 -SC “DENGOFF” |
0 : 5 (0 : 3) |
16.10.2019 |
Д-26 -SC “DENGOFF”-2 |
Зміна |
2 : 5 (2 : 1) |
15.10.2019 |
ОК ім. І. Піддубного |
Арсенал-Київ |
2 : 3 (0 : 1) |
15.10.2019 |
ФК «Чайка Пет.Борщаг.» |
Динамо |
0 : 3 (0 : 2) |
17.10.2019 |
ДЮСШ-15-2 |
Локомотив |
0 : 7 (0 : 3) |
15-16.10.2019 |
ДЮСШ-14-Троєщина |
ДЮСШ «Атлет» |
4 : 4 (1 : 3, п.п. 4 : 5) |
15.10.2019 |
ДЮСШ-1 |
ДЮСШ-15 |
0 : 4 (0 : 2) |
1/4 фіналу Кубку пам`яті А. Ідзковського 5-6 листопада (вівторок-середа) 2019 р.
Дата |
Господар |
Гість |
5-6.11.2019 |
ДЮСШ-15 |
Зміна |
5-6.11.2019 |
Динамо |
Локомотив |
5-6.11.2019 |
Д-26 -SC “DENGOFF” |
Живчик |
5-6.11.2019 |
Арсенал-Київ |
ДЮСШ «Атлет» |
Червоний колір – команди Вищої ліги
Синій колір – команди Першої ліги
Зелений колір – команди Другої ліги
2008 р.н.
1/16 фіналу Кубку пам`яті Ф. Медвідя 19-20 жовтня (субота-неділя) 2019 р.
Дата |
Господар |
Гість |
Рахунок |
20.10.2019 |
Зміна-Оболонь |
Локомотив |
2 : 1 (2 : 0) |
19.10.2019 |
Зірка -2 |
Добро-Восход |
1 : 2 (1 : 1) |
19-20.10.2019 |
ДЮФК «Вулкан» |
Столиця |
5 : 3 (2 : 1) |
19-20.10.2019 |
Д-26 -SC “DENGOFF” |
ДЮСШ «Атлет» |
гру призначено на 29.10. |
19-20.10.2019 |
ФК «Чайка» – КП -2 |
ФК «Ніка» |
2 : 6 (0 : 2) |
25.10.2019 |
ДЮСШ-17-Франс.УА |
Юніор Спорт |
2 : 2 (0 : 1, п.п. 4 : 3) |
19.10.2019 |
ДЮСШ-1-2 |
ДФА «Ірпінь» |
1 : 2 (1 : 1) |
19-20.10.2019 |
ФК «Вишневе» |
Зірка -4 |
5 : 0 (3 : 0) |
20.10.2019 |
ФК «Поділ» |
ФК «Чайка» – КП |
0 : 9 (0 : 4) |
20.10.2019 |
ДЮСШ-17-2-Франс.УА |
Динамо |
0 : 17 (0 : 11) |
20.10.2019 |
Динамо-2 |
ДЮСШ-15-3 |
14 : 0 (7 : 0) |
20.10.2019 |
Зміна |
ДЮСШ-1 |
2 : 2 (1 : 2, п.п. 2 : 0) |
20.10.2019 |
ДСК «Спарта-Київ» |
Локомотив-2 |
3 : 0 (1 : 0) |
1/8 фіналу Кубку пам`яті Ф. Медвідя 30-31 жовтня (середа-четвер) 2019 р.
Дата |
Господар |
Гість |
30-31.10.2019 |
Динамо-2 |
Зміна |
30-31.10.2019 |
Зміна-Оболонь |
ФК «Вишневе» |
30-31.10.2019 |
Добро-Восход |
ДФА «Ірпінь» |
30-31.10.2019 |
ФК «Чайка» – КП» |
ДЮСШ-17-Франс.УА |
30-31.10.2019 |
ДЮФК «Вулкан» |
ДЮСШ-26 – ДЮСШ «Атлет» |
30-31.10.2019 |
Динамо |
ФК «Ніка» |
ДСК «Спарта-Київ» |
у наступне коло |
Представники команд, які згідно жеребкування є «господарями», повинні погодити з керівниками майданчиків, де офіційно проводяться ігри чемпіонату м. Києва у вікових категоріях, час та день проведення ігор Кубку. Витрати на проведення ігор Кубку у рівних частинах розподіляються між учасниками зустрічей.
Команди, вільні від ігор Кубку, погоджуйте з керівниками майданчиків та суперниками за календарем, проведення ігор чемпіонату.
Керівники майданчиків, будь ласка, надайте до відповідальної особи комітету розклад ігор Кубку та чемпіонату до 10 години у вівторок 29 жовтня 2019 року.
2009 р.н.
1/16 фіналу Кубку пам`яті М. Балакіна 19-20 жовтня (субота-неділя) 2019 р. 2009 р.н.
Дата |
Господар |
Гість |
Рахунок |
19-20.10.2019 |
Дніпро -2 (Козин) |
ДЮСШ-21 |
1 : 5 (0 : 2) рапорт |
19-20.10.2019 |
Зміна-Оболонь |
Дніпро (Козин) |
1 : 3 (1 : 2) рапорт |
20.10.2019 |
ФШСМ «Алмаз» |
Оболонь-Бровар-2 |
0 : 3 (0 : 1) |
20.10.2019 |
Д-26 -SC “DENGOFF” |
Динамік |
1 : 0 (1 : 0) |
20.10.2019 |
ФК «Чайка» – КП |
Добро-Восход |
1 : 6 (1 : 3) |
19-20.10.2019 |
ФК «Колос» Ковал. |
Зміна |
9 : 0 (5 : 0) рапорт |
20.10.2019 |
ФК «Поділ» |
ФК «Лівий берег» |
1 : 2 (1 : 1) |
20.10.2019 |
ДЮСШ «Атлет» |
Відрадний |
1 : 3 (1 : 2) |
20.10.2019 |
Динамо-2 |
Оболонь-Бровар-3 |
8 : 1 (4 : 1) |
19.10.2019 |
Зірка -2 |
ФШСМ «Алмаз»-2 |
4 : 0 (2 : 0) рапорт |
20.10.2019 |
Динамо |
ДЮФК «Вулкан» |
8 : 0 (5 : 0) |
20.10.2019 |
ФК «Олімпік-Київ» |
Сталь |
1 : 11 (0 : 7) |
1/8 фіналу Кубку пам`яті М. Балакіна 30-31 жовтня (середа-четвер) 2019 р.
Дата |
Господар |
Гість |
30-31.10.2019 |
Сталь |
Дніпро (Козин) |
30-31.10.2019 |
Відрадний |
Динамо-2 |
30-31.10.2019 |
Оболонь-Бровар-2 |
Зірка -2 |
30-31.10.2019 |
Д-26 -SC “DENGOFF” |
Динамо» |
30-31.10.2019 |
ФК «Лівий берег» |
Добро-Восход |
|
ФК «Колос» Ковал. |
у наступне коло |
ДЮСШ-21 |
у наступне коло |
Представники команд, які згідно жеребкування є «господарями», повинні погодити з керівниками майданчиків, де офіційно проводяться ігри чемпіонату м. Києва у вікових категоріях, час та день проведення ігор Кубку. Витрати на проведення ігор Кубку у рівних частинах розподіляються між учасниками зустрічей.
Команди, вільні від ігор Кубку, погоджуйте з керівниками майданчиків та суперниками за календарем, проведення ігор чемпіонату.
Керівники майданчиків, будь ласка, надайте до відповідальної особи комітету розклад ігор Кубку та чемпіонату до 10 години у вівторок 29 жовтня 2019 року.
2010 р.н.
1/16 фіналу Кубку пам`яті футболістів,загиблих в роки ВВВ 19-20 жовтня (субота-неділя) 2019 р.
Дата |
Господар |
Гість |
Рахунок |
18.10.2019 |
ДЮСШ-21 |
ФК «Вишневе» |
3 : 3 (1 : 3, п.п. 7 : 6) |
19.10.2019 |
ДЮСШ-10 |
ДЮСШ-1 |
3 : 3 (0 : 1, п.п. 6 : 7) |
19.10.2019 |
Столиця |
Д-26 -SC “DENGOFF” |
2 : 8 (1 : 3) |
20.10.2019 |
ФК «Ніка» |
Динамо |
2 : 9 (0 : 7) |
19.10.2019 |
ДЮСШ-14-Троєщ.-2 |
СК 179 |
0 : 7 (0 : 4) |
20.10.2019 |
ДЮСШ «Атлет» |
ДЮСШ-15 |
15 : 0 (7 : 0) |
19.10.2019 |
ФК «Поділ» |
Юніор Спорт |
1 : 0 (0 : 0) |
19.10.2019 |
ДЮСШ-14-Троєщина |
Оболонь-Бровар-2 |
8 : 1 (4 : 0) |
19.10.2019 |
Оболонь-Бровар-3 |
ФК «Чайка» – КП |
2 : 4 (0 : 2) |
Зміна |
у наступне коло |
|
1/8 фіналу Кубку пам`яті футболістів,загиблих в роки ВВВ 30-31 жовтня (середа-четвер) 2019 р.
Дата |
Господар |
Гість |
Рахунок |
30-31.10.2019 |
ФК «Чайка» – КП |
Зміна |
|
30-31.10.2019 |
Д-26 -SC “DENGOFF” |
ДЮСШ «Атлет» |
|
30-31.10.2019 |
СК 179 |
Динамо |
|
ДЮСШ-1 |
ДЮСШ-21 |
у наступне коло |
|
ДЮСШ-14-Троєщина |
ФК «Поділ» |
у наступне коло |
Представники команд, які згідно жеребкування є «господарями», повинні погодити з керівниками майданчиків, де офіційно проводяться ігри чемпіонату м. Києва у вікових категоріях, час та день проведення ігор Кубку. Витрати на проведення ігор Кубку у рівних частинах розподіляються між учасниками зустрічей.
Команди, вільні від ігор Кубку, погоджуйте з керівниками майданчиків та суперниками за календарем, проведення ігор чемпіонату.
Керівники майданчиків, будь ласка, надайте до відповідальної особи комітету розклад ігор Кубку та чемпіонату до 10 години у вівторок 29 жовтня 2019 року.
2011 р.н.
1/8 фіналу Кубку пам`яті В. Серебрянікова 19-20 жовтня (субота-неділя) 2019 р. 2011 р.н.
Дата |
Господар |
Гість |
Рахунок |
19.10.2019 |
Юніор Спорт |
ДСК «Спарта-Київ» |
5 : 1 (4 : 1) |
19.10.2019 |
ФК «Поділ» |
ФК «Лівий берег» |
2 : 4 (0 : 2) |
20.10.2019 |
Столиця |
Динамо |
0 : 14 (0 : 6) |
20.10.2019 |
ФК «Чайка» – КП |
Д-26 -SC “DENGOFF” |
3 : 2 (1 : 2) |
19.10.2019 |
Олімп (Вишневе) |
ДЮСШ-14-Троєщина |
4 : 2 (4 : 1) |
19.10.2019 |
ФК «Колос» Ковал. |
ФК «Вишневе» |
2 : 3 (0 : 0) |
19.10.2019 |
ДЮСШ-17 Франс.уа |
Зміна-Оболонь |
3 : 0 (2 : 0) |
Столиця-2 |
у наступне коло |
|
1/4 фіналу Кубку пам`яті В. Серебрянікова 30-31 жовтня (середа-четвер) 2019 р. 2011 р.н.
Дата |
Господар |
Гість |
30-31.10.2019 |
ФК «Лівий берег» |
Юніор Спорт |
30-31.10.2019 |
ДЮСШ-17 Франс.уа |
Динамо |
30-31.10.2019 |
Олімп (Вишневе) |
ФК «Вишневе» |
30-31.10.2019 |
ФК «Чайка» – КП |
Столиця-2 |
Представники команд, які згідно жеребкування є «господарями», повинні погодити з керівниками майданчиків, де офіційно проводяться ігри чемпіонату м. Києва у вікових категоріях, час та день проведення ігор Кубку. Витрати на проведення ігор Кубку у рівних частинах розподіляються між учасниками зустрічей.
Команди, вільні від ігор Кубку, погоджуйте з керівниками майданчиків та суперниками за календарем, проведення ігор чемпіонату.
Керівники майданчиків, будь ласка, надайте до відповідальної особи комітету розклад ігор Кубку та чемпіонату до 10 години у вівторок 29 жовтня 2019 року.
Подскажите пожалуйста, где и когда можно посмотреть результаты жеребьевки команд 2007 г.р.?
http://ffk.kiev.ua/15101-rezultaty-zherebkuvannya-kubkiv-2007-r-n-ta-komand-doroslyh.html