Результати жеребкування Кубків 2003-11 років народження

У конференц-залі Федерації футболу Києва відбулось жеребкування кубкових турнирів

 

 

 

 

 

 

2003 р.н.

1/8 фіналу Кубку пам`яті А. Баля  15 – 16 жовтня (вівторок-середа) 2019 р.  

Дата

Господар

Гість

Рахунок

16.10.2019

Зміна-Оболонь

ДЮСШ-15

3 : 1 (2 : 1)

16.10.2019

ОК ім. І. Піддубного

Локомотив

1 : 2 (0 : 1)

16.10.2019

Д-26 -SC “DENGOFF”-2

ФК «Колос» Ковал.

2 : 5 (1 : 3)

16.10.2019

Юніор Спорт

Д-26 -SCDENGOFF

0 : 12 (0 : 7)

16.10.2019

ДЮСШ-1

ДЮСШ «Атлет»

1 : 4 (1 : 0)

15-16.10.2019

Арсенал-Київ

ДСК «Спарта-Київ»

2 : 0 (0 : 0)

15.10.2019

ФК «Чайка» – КП

Зміна

0 : 3 (0 : 2)

 

1/4 фіналу Кубку пам`яті А. Баля  5-6 листопада (вівторок-середа) 2019 р.  

Дата

Господар

Гість

5-6.11.2019

Локомотив

Зміна

5-6.11.2019

ДЮСШ «Атлет»

Д-26 -SC “DENGOFF”

5-6.11.2019

ФК «Колос» Ковал.

Арсенал-Київ

 

Зміна-Оболонь

у наступне коло

  

Червоний колір – команди Вищої ліги

Синій колір – команди Першої ліги

Зелений колір – команди Другої ліги

 

 

 

2004 р.н.

1/8 фіналу Кубку пам`яті В. Колотова  15 – 16 жовтня (вівторок-середа) 2019 р.  

Дата

Господар

Гість

Рахунок

16.10.2019

Добро-Восход

Зміна

1 : 3 (1 : 1)

16.10.2019

Арсенал-Київ-2

ДЮСШ «Атлет»

0 : 6 (0 : 1)

16.10.2019

ФК «Поділ»

ДЮСШ-15

2 : 3 (1 : 1)

13.10.2019

ДЮСШ «Атлет»-2

Динамо

1 : 7 (0 : 5)

15-16.10.2019

ФК «Вишневе»

Локомотив

0 : 3 (0 : 1)

15.10.2019

Зміна-Оболонь

ДЮСШ-1

3 : 2 (1 : 1)

16.10.2019

ОК ім. І. Піддубного

Арсенал-Київ

3 : 1 (1 : 0)

15-16.10.2019

ФК «Ніка»

Д-26 -SC “DENGOFF”

4 : 2 (1 : 0)

 

1/4 фіналу Кубку пам`яті В. Колотова  5-6 листопада (вівторок-середа) 2019 р.  

Дата

Господар

Гість

5-6.11.2019

Локомотив

ДЮСШ «Атлет»

5-6.11.2019

Зміна

ДЮСШ-15

5-6.11.2019

Динамо

ОК ім. І. Піддубного

5-6.11.2019

Зміна-Оболонь

ФК «Ніка»

 

Червоний колір – команди Вищої ліги

Синій колір – команди Першої ліги

Зелений колір – команди Другої ліги

 

 

2005 р.н.

1/8 фіналу Кубку пам`яті В. Голубєва  15 – 16 жовтня (вівторок-середа) 2019 р.  

Дата

Господар

Гість

Рахунок

15.10.2019

ДЮСШ-17-Франс.УА

ДЮСШ-15

1 : 1 (1 : 1, п.п. 4 : 3)

15.10.2019

Переможець

Локомотив

4 : 9 (2 : 3)

14.10.2019

ФК «Поділ»

ДЮСШ «Атлет»

1:1 (1:0, п.п. 4:2)

15.10.2019

ОК ім. І. Піддубного

Динамо

гру не зіграно

16.10.2019

Зміна-Оболонь

Арсенал-Київ

0 : 2 (0 : 1)

15.10.2019

ФК “Лівобережжя”

Зміна

0 : 4 (0 : 1)

15.10.2019

Локомотив-2

Д-26 -SC “DENGOFF”

1 : 0 (0 : 0)

16.10.2019

Арсенал-Київ-2

ФК «Колос» Ковал.

3 : 1 (0 : 1)

 

1/4 фіналу Кубку пам`яті В. Голубєва  5-6 листопада (вівторок-середа) 2019 р.  

Дата

Господар

Гість

5-6.11.2019

ФК «Поділ»

Арсенал-Київ

5-6.11.2019

Локомотив

Локомотив-2

5-6.11.2019

Зміна

Арсенал-Київ-2

5-6.11.2019

ДЮСШ-17-Франс.УА

ДинамоОК ім. І. Піддубного

Червоний колір – команди Вищої ліги

Синій колір – команди Першої ліги

Зелений колір – команди Другої ліги

 

 

2006 р.н.

1/8 фіналу Кубку пам`яті А. Ідзковського  15 – 16 жовтня (вівторок-середа) 2019 р.  

Дата

Господар

Гість

Рахунок

16.10.2019

Живчик

ФК «Чайка» – КП

0 : 0 (0 : 0, п.п. 5 : 4)

15-16.10.2019

ДЮСШ-21

Д-26 -SCDENGOFF

0 : 5 (0 : 3) 

16.10.2019

Д-26 -SC “DENGOFF”-2

Зміна

2 : 5 (2 : 1)

15.10.2019

ОК ім. І. Піддубного

Арсенал-Київ

2 : 3 (0 : 1)

15.10.2019

ФК «Чайка Пет.Борщаг.»

Динамо

0 : 3 (0 : 2)

17.10.2019

ДЮСШ-15-2

Локомотив

0 : 7 (0 : 3)

15-16.10.2019

ДЮСШ-14-Троєщина

ДЮСШ «Атлет»

4 : 4 (1 : 3, п.п. 4 : 5)

15.10.2019

ДЮСШ-1

ДЮСШ-15

0 : 4 (0 : 2)

 

1/4 фіналу Кубку пам`яті А. Ідзковського  5-6 листопада (вівторок-середа) 2019 р. 

Дата

Господар

Гість

5-6.11.2019

ДЮСШ-15

Зміна

5-6.11.2019

Динамо

Локомотив

5-6.11.2019

Д-26 -SC “DENGOFF”

Живчик

5-6.11.2019

Арсенал-Київ

ДЮСШ «Атлет»

 

Червоний колір – команди Вищої ліги

Синій колір – команди Першої ліги

Зелений колір – команди Другої ліги

 

 

2008 р.н.

1/16 фіналу Кубку пам`яті Ф. Медвідя  19-20 жовтня (субота-неділя) 2019 р.  

 

Дата

Господар

Гість

Рахунок

20.10.2019

Зміна-Оболонь

Локомотив

2 : 1 (2 : 0)

19.10.2019

Зірка -2

Добро-Восход

1 : 2 (1 : 1) 

19-20.10.2019

ДЮФК «Вулкан»

Столиця

5 : 3 (2 : 1) 

19-20.10.2019

Д-26 -SC “DENGOFF”

ДЮСШ «Атлет»

гру призначено на 29.10.

19-20.10.2019

ФК «Чайка» – КП -2

ФК «Ніка»

2 : 6 (0 : 2) 

25.10.2019

ДЮСШ-17-Франс.УА

Юніор Спорт

2 : 2 (0 : 1, п.п. 4 : 3)

19.10.2019

ДЮСШ-1-2

ДФА «Ірпінь»

1 : 2 (1 : 1)

19-20.10.2019

ФК «Вишневе»

Зірка -4

5 : 0 (3 : 0) 

20.10.2019

ФК «Поділ»

ФК «Чайка» – КП

0 : 9 (0 : 4)

20.10.2019

ДЮСШ-17-2-Франс.УА

Динамо

0 : 17 (0 : 11)

20.10.2019

Динамо-2

ДЮСШ-15-3

14 : 0 (7 : 0)

20.10.2019

Зміна

ДЮСШ-1

2 : 2 (1 : 2, п.п. 2 : 0)

20.10.2019

ДСК «Спарта-Київ»

Локомотив-2

3 : 0 (1 : 0)

 

1/8 фіналу Кубку пам`яті Ф. Медвідя  30-31 жовтня (середа-четвер) 2019 р.   

Дата

Господар

Гість

30-31.10.2019

Динамо-2

Зміна

30-31.10.2019

Зміна-Оболонь

ФК «Вишневе»

30-31.10.2019

Добро-Восход

ДФА «Ірпінь»

30-31.10.2019

ФК «Чайка» – КП»

ДЮСШ-17-Франс.УА

30-31.10.2019

ДЮФК «Вулкан»

ДЮСШ-26 – ДЮСШ «Атлет»

30-31.10.2019

Динамо

ФК «Ніка»

 

ДСК «Спарта-Київ»

у наступне коло

 

Представники команд, які згідно  жеребкування є «господарями», повинні погодити з керівниками майданчиків, де офіційно проводяться ігри чемпіонату м. Києва у вікових категоріях, час та день проведення ігор Кубку. Витрати на проведення ігор Кубку у рівних частинах розподіляються між учасниками зустрічей.

Команди, вільні від ігор Кубку, погоджуйте з керівниками майданчиків та суперниками за календарем, проведення ігор чемпіонату.

Керівники майданчиків, будь ласка, надайте до відповідальної особи комітету розклад ігор Кубку та чемпіонату до 10 години у вівторок 29 жовтня 2019 року.

 

 

2009 р.н.

1/16 фіналу Кубку пам`яті М. Балакіна  19-20 жовтня (субота-неділя) 2019 р.  2009 р.н.

Дата

Господар

Гість

Рахунок

19-20.10.2019

Дніпро -2 (Козин)

ДЮСШ-21

1 : 5 (0 : 2)  рапорт

19-20.10.2019

Зміна-Оболонь

Дніпро (Козин)

1 : 3 (1 : 2)  рапорт

20.10.2019

ФШСМ «Алмаз»

Оболонь-Бровар-2

0 : 3 (0 : 1)

20.10.2019

Д-26 -SCDENGOFF

Динамік

1 : 0 (1 : 0)

20.10.2019

ФК «Чайка» – КП

Добро-Восход

1 : 6 (1 : 3)

19-20.10.2019

ФК «Колос» Ковал.

Зміна

9 : 0 (5 : 0)  рапорт

20.10.2019

ФК «Поділ»

ФК «Лівий берег»

1 : 2 (1 : 1)

20.10.2019

ДЮСШ «Атлет»

Відрадний

1 : 3 (1 : 2)

20.10.2019

Динамо-2

Оболонь-Бровар-3

8 : 1 (4 : 1)

19.10.2019

Зірка -2

ФШСМ «Алмаз»-2

4 : 0 (2 : 0)  рапорт

20.10.2019

Динамо

ДЮФК «Вулкан»

8 : 0 (5 : 0)

20.10.2019

ФК «Олімпік-Київ»

Сталь

1 : 11 (0 : 7)

 

1/8 фіналу Кубку пам`яті М. Балакіна  30-31 жовтня (середа-четвер) 2019 р.   

Дата

Господар

Гість

30-31.10.2019

Сталь

Дніпро (Козин)

30-31.10.2019

Відрадний

Динамо-2

30-31.10.2019

Оболонь-Бровар-2

Зірка -2

30-31.10.2019

Д-26 -SC “DENGOFF”

Динамо»

30-31.10.2019

ФК «Лівий берег»

Добро-Восход

 

ФК «Колос» Ковал.

у наступне коло

 

ДЮСШ-21

у наступне коло

 

Представники команд, які згідно  жеребкування є «господарями», повинні погодити з керівниками майданчиків, де офіційно проводяться ігри чемпіонату м. Києва у вікових категоріях, час та день проведення ігор Кубку. Витрати на проведення ігор Кубку у рівних частинах розподіляються між учасниками зустрічей.

Команди, вільні від ігор Кубку, погоджуйте з керівниками майданчиків та суперниками за календарем, проведення ігор чемпіонату.

Керівники майданчиків, будь ласка, надайте до відповідальної особи комітету розклад ігор Кубку та чемпіонату до 10 години у вівторок 29 жовтня 2019 року.

 

 

2010 р.н.

1/16 фіналу Кубку пам`яті футболістів,загиблих в роки ВВВ  19-20 жовтня (субота-неділя) 2019 р.                                        

Дата

Господар

Гість

Рахунок

18.10.2019

ДЮСШ-21

ФК «Вишневе»

3 : 3 (1 : 3, п.п. 7 : 6)

19.10.2019

ДЮСШ-10

ДЮСШ-1

3 : 3 (0 : 1, п.п. 6 : 7)

19.10.2019

Столиця

Д-26 -SCDENGOFF

2 : 8 (1 : 3)

20.10.2019

 ФК «Ніка»

Динамо

2 : 9 (0 : 7)

19.10.2019

ДЮСШ-14-Троєщ.-2

СК 179

0 : 7 (0 : 4)

20.10.2019

ДЮСШ «Атлет»

ДЮСШ-15

15 : 0 (7 : 0)

19.10.2019

ФК «Поділ»

Юніор Спорт

1 : 0 (0 : 0)

19.10.2019

ДЮСШ-14-Троєщина

Оболонь-Бровар-2

8 : 1 (4 : 0)

19.10.2019

Оболонь-Бровар-3

ФК «Чайка» – КП

2 : 4 (0 : 2)

 

Зміна

у наступне коло

 

 

1/8 фіналу Кубку пам`яті футболістів,загиблих в роки ВВВ  30-31 жовтня (середа-четвер) 2019 р.

Дата

Господар

Гість

Рахунок

30-31.10.2019

ФК «Чайка» – КП

Зміна

 

30-31.10.2019

Д-26 -SC “DENGOFF”

ДЮСШ «Атлет»

 

30-31.10.2019

СК 179

Динамо

 
 

ДЮСШ-1

ДЮСШ-21

у наступне коло

 

ДЮСШ-14-Троєщина

ФК «Поділ»

у наступне коло

 

Представники команд, які згідно  жеребкування є «господарями», повинні погодити з керівниками майданчиків, де офіційно проводяться ігри чемпіонату м. Києва у вікових категоріях, час та день проведення ігор Кубку. Витрати на проведення ігор Кубку у рівних частинах розподіляються між учасниками зустрічей.

Команди, вільні від ігор Кубку, погоджуйте з керівниками майданчиків та суперниками за календарем, проведення ігор чемпіонату.

Керівники майданчиків, будь ласка, надайте до відповідальної особи комітету розклад ігор Кубку та чемпіонату до 10 години у вівторок 29 жовтня 2019 року.

 

 

 

2011 р.н.

1/8 фіналу Кубку пам`яті В. Серебрянікова  19-20 жовтня (субота-неділя) 2019 р.  2011 р.н.

Дата

Господар

Гість

Рахунок

19.10.2019

Юніор Спорт

ДСК «Спарта-Київ»

5 : 1 (4 : 1)

19.10.2019

ФК «Поділ»

ФК «Лівий берег»

2 : 4 (0 : 2)

20.10.2019

Столиця

Динамо

0 : 14 (0 : 6)

20.10.2019

ФК «Чайка» – КП

Д-26 -SC “DENGOFF”

3 : 2 (1 : 2)

19.10.2019

Олімп (Вишневе)

ДЮСШ-14-Троєщина

4 : 2 (4 : 1)

19.10.2019

ФК «Колос» Ковал.

ФК «Вишневе»

2 : 3 (0 : 0)

19.10.2019

ДЮСШ-17 Франс.уа

Зміна-Оболонь

3 : 0 (2 : 0)

 

Столиця-2

у наступне коло

 

 

1/4 фіналу Кубку пам`яті В. Серебрянікова  30-31 жовтня (середа-четвер) 2019 р.  2011 р.н.

Дата

Господар

Гість

30-31.10.2019

ФК «Лівий берег»

Юніор Спорт

30-31.10.2019

ДЮСШ-17 Франс.уа

Динамо

30-31.10.2019

Олімп (Вишневе)

ФК «Вишневе»

30-31.10.2019

ФК «Чайка» – КП

Столиця-2

 

Представники команд, які згідно  жеребкування є «господарями», повинні погодити з керівниками майданчиків, де офіційно проводяться ігри чемпіонату м. Києва у вікових категоріях, час та день проведення ігор Кубку. Витрати на проведення ігор Кубку у рівних частинах розподіляються між учасниками зустрічей.

Команди, вільні від ігор Кубку, погоджуйте з керівниками майданчиків та суперниками за календарем, проведення ігор чемпіонату.

Керівники майданчиків, будь ласка, надайте до відповідальної особи комітету розклад ігор Кубку та чемпіонату до 10 години у вівторок 29 жовтня 2019 року.

 

Коментарів: 2

  1. Alik

    Подскажите пожалуйста, где и когда можно посмотреть результаты жеребьевки команд 2007 г.р.?

Написати відповідь до Alik Скасувати відповідь

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *