У конференц-залі Федерації футболу Києва відбулось жеребкування кубкових турнирів
Кубок пам`яті Є. Рудакова 2019 р.
U – 18-21
1/8 фіналу
Дата |
Господар |
Гість |
Рахунок |
14.10.2019 |
ДЮСШ-14-Троєщина |
ФК «Рубікон» |
0 : 10 (0 : 7) |
26.10.2019 |
ФК «Колос» Ковалівка |
ФК «Олімпік-Київ» |
1/4 фіналу Кубку пам`яті Є. Рудакова 28 жовтня (понеділок) 2019 р. U – 18-21
Дата |
Господар |
Гість |
28.10.2019 |
ФК «Поділ» |
ФК «Межигір’я» |
28.10.2019 |
Зміна |
ДЮСШ-17-Франс.УА |
28.10.2019 |
ФК «Рубікон» |
Переможець пари ФК «Колос» Ковалівка- ФК «Олімпік-Київ» |
28.10.2019 |
ДЮСШ «Атлет» |
Д-26 -SC “DENGOFF” |
У зв’язку з відмовою після процедури жерекування команди ДЮСШ «Атлет» від участі у розиграші Кубку пам`яті Є. Рудакова іх суперник – ДЮСШ-26 -SC “DENGOFF” вийшов до півфіналу.
Кубок пам`яті О. Макарова 2019 р.
2007 р.н.
1/16 фіналу Кубку пам`яті О. Макарова 10 жовтня (четвер) 2019 р. 2007 р.н.
Дата |
Господар |
Гість |
Рахунок |
10.10.2019 |
Динамо |
ДЮСШ-15-2 |
3 : 0 (1 : 0) |
10.10.2019 |
Арсенал-Київ |
ДЮСШ «Атлет» -2 |
4 : 0 (2 : 0) |
09.10.2019 |
ДЮСШ-15 |
Добро-Восход |
0 : 0 (0 : 0, п.п. 1 : 4) |
10.10.2019 |
ФК «Чайка» – КП |
ФК «Колос» (Ковалівка) |
0 : 1 (0 : 0) |
17.10.2019 |
ОК ім. І. Піддубного |
ДЮСШ-24 («Інтер») |
9 : 0 (3 : 0) |
10.10.2019 |
ДЮСШ-17-Франс.УА |
ФК «Лівий берег» |
1 : 5 (0 : 2) |
09.10.2019 |
Столиця |
Оболонь-Бровар-3 |
5 : 0 (1 : 0) |
10.10.2019 |
ФК «Динамік» |
ФК «Поділ» |
8 : 0 (4 : 0) |
13.10.2019 |
ДСК «Спарта-Київ» |
Д-26 -SC “DENGOFF”-2 |
0 : 6 (0 : 2) |
10.10.2019 |
Локомотив-2 |
Зміна-Оболонь |
0 : 4 (0 : 2) |
10.10.2019 |
ДЮФК «Тітан» |
ФК «Вишневе» |
2 : 4 (0 : 2) |
10.10.2019 |
ФК «Ніка» |
ДЮСШ-14-Троєщина |
0 : 0 (0 : 0, п.п. 4 : 5) |
1/8 фіналу Кубку пам`яті О. Макарова 24 жовтня (четвер) 2019 р. 2007 р.н.
Дата |
Господар |
Гість |
24.10.2019 |
Зміна |
Зміна-Оболонь |
24.10.2019 |
ДЮСШ «Атлет» |
ФК «Лівий берег» |
24.10.2019 |
Д-26 -SC “DENGOFF” |
ФК «Вишневе» |
24.10.2019 |
Локомотив |
Арсенал-Київ |
24.10.2019 |
ФК «Динамік» |
ДЮСШ-14-Троєщина |
24.10.2019 |
Динамо |
Добро-Восход |
24.10.2019 |
ОК ім. І. Піддубного |
Д-26 -SC “DENGOFF”-2 |
24.10.2019 |
ФК «Колос» (Ковалівка) |
Столиця |
Зелений колір – команди Другої ліги
Синій колір – команди Першої ліги
Червоний колір – команди Вищої ліги