Жеребкування Кубків серед молодших

У конференц-залі Федерації футболу Києва відбулось жеребкування кубкових турнирів у вікових категоріях 2008, 2009, 2010 та 2011 років народження.

Звертаємо Вашу увагу, що представники команд, які згідно  жеребкування є «господарями», повинні погодити з керівниками майданчиків, де офіційно проводяться ігри чемпіонату м. Києва у вікових категоріях, час та день проведення ігор Кубку. Витрати на проведення ігор Кубку у рівних частинах розподіляються між учасниками зустрічей.

Команди, вільні від ігор Кубку, погоджуйте з керівниками майданчиків та суперниками за календарем, проведення ігор чемпіонату.

Керівники майданчиків, будь ласка, надайте до відповідальної особи комітету розклад ігор Кубку та чемпіонату до 15 години у четвер 17 жовтня 2019 року.

 

2008 рік народження.

Результати 1/32 фіналу Кубку пам`яті Ф. Медвідя  28-29 вересня (субота-неділя) 2019 р.  2008 р.н.

прот

Дата

Господар

Гість

Рахунок

1

29.09.2019

ФК «Чайка» – КП

Зірка

5 : 0 (2 : 0)

2

28.09.2019

ФК «Ніка»

СК «Бориспіль-спорт»

3 : 0 (1 : 0)

3

28.09.2019

ДЮСШ «Атлет» -2

Зірка -2

1 : 2 (0 : 1)

4

28-29.09.2019

Зірка -4

Столиця-3

5 : 1 (2 : 0)

5

29.09.2019

ФК «Колос» Ковал.

Юніор Спорт

2 : 2 (0 : 2, п.п. 2 : 3)

6

28.09.2019

Парма

Локомотив-2

2 : 5 (0 : 2)

7

28.09.2019

ФК «Поділ»

ДЮСШ-10

2 : 1 (1 : 0)

8

28.09.2019

ФШСМ «Алмаз»

Локомотив

0 : 9 (0 : 2)

9

29.09.2019

ДЮСШ-1

ФА « Benfica»

12 : 0 (6 : 0)

10

28-29.09.2019

Добро-Восход

ХФК ІБЦ (Ірпінь)

7 : 1 (0 : 0)

11

28-29.09.2019

ФК «Dynamo Family»

ФК «Вишневе»

0 : 5 (0 : 2)

12

29.09.2019

ДСК «Спарта-Київ»-2

Динамо-2

0 : 9 (0 : 5)

13

28.09.2019

ДЮФК «Вулкан»

Зірка -3

6 : 2 (3 : 1)

14

28-29.09.2019

ДЮСШ-15-3

Д-26 -SC “DENGOFF”-4

4 : 1 (2 : 0)

15

28.09.2019

ДЮСШ «Атлет»

ДЮСШ-15

3 : 1 (0 : 1)

16

28-29.09.2019

ДЮСШ-15-2

Д-26 -SCDENGOFF

1 : 6 (0 : 1)

17

28.09.2019

ДЮСШ-17-2-Франс.УА

Столиця-2

0 : 1 (0 : 1)

18

29.09.2019

Зміна-Оболонь

Динамік

3 : 1 (1 : 0)

19

29.09.2019

ДЮСШ-21

Зміна

0 : 5 (0 : 3)

20

28.09.2019

КДЮСШ-22-Олімп

ДФА «Ірпінь»

3 : 3 (1 : 2, п.п. 2 : 4)

21

29.09.2019

ДСК «Спарта-Київ»

Д-26 -SC “DENGOFF”-2

1 : 0 (0 : 0)

22

29.09.2019

ДЮСШ-17-Франс.УА

ФК «Олімпік-Київ»

19 : 0 (8 : 0)

23

29.09.2019

Динамо

ДЮФК «Титан»

4 : 2 (1 : 2)

24

10.10.2019

Д-26 -SC “DENGOFF”-3

ДЮСШ-1-2

0 : 1 (0 : 1)

25

28.09.2019

ФК «Вишневе»-2

Столиця

0 : 6 (0 : 4)

 

 

ФК «Чайка» – КП -2

у наступне коло

 

 

Результати жеребкування 1/16 фіналу Кубку пам`яті Ф. Медвідя  19-20 жовтня (субота-неділя) 2019 р.  2008 р.н.  

 

прот

Дата

Господар

Гість

Рахунок

26

19-20.10.2019

Зміна-Оболонь

Локомотив

 

27

19-20.10.2019

Зірка -2

Добро-Восход

 

28

19-20.10.2019

ДЮФК «Вулкан»

Столиця

 

29

19-20.10.2019

Д-26 -SC “DENGOFF”

ДЮСШ «Атлет»

 

30

19-20.10.2019

ФК «Чайка» – КП -2

ФК «Ніка»

 

31

19-20.10.2019

ДЮСШ-17-Франс.УА

Юніор Спорт

 

32

19-20.10.2019

ДЮСШ-1-2

ДФА «Ірпінь»

 

33

19-20.10.2019

ФК «Вишневе»

Зірка -4

 

34

19-20.10.2019

ФК «Поділ»

ФК «Чайка» – КП

 

35

19-20.10.2019

ДЮСШ-17-2-Франс.УА

Динамо

 

36

19-20.10.2019

Динамо-2

ДЮСШ-15-3

 

37

19-20.10.2019

Зміна

ДЮСШ-1

 

38

19-20.10.2019

ДСК «Спарта-Київ»

Локомотив-2

 

 

 

2009 рік народження

Результати 1/32 фіналу Кубку пам`яті М. Балакіна  28-29 вересня (субота-неділя) 2019 р.  2009 р.н.

прот

Дата

Господар

Гість

 

1

27.09.2019

Відрадний

Олімп (Вишневе)

6 : 1 (4 : 0)

2

28-29.09.2019

Оболонь-Бровар-3

Д-26 -SC “DENGOFF”-2

2 : 1 (0 : 0)

3

28.09.2019

ФК «Лівий берег»

ДСК «Спарта-Київ»

5 : 0 (1 : 0)

4

29.09.2019

Динамік

ДЮФК «Титан»

1 : 0 (1 : 0)

5

28.09.2019

ДЮФК «Арсенал»

ФШСМ «Алмаз»

0 : 3 (0 : 2)

6

29.09.2019

ФК «Вишневе»

Сталь

0 : 1 (0 : 1)

7

28.09.2019

Юніор Спорт

Зірка -2

0 : 3 (0 : 0)

8

29.09.2019

Динамо

ФА « Benfica»

9 : 0 (5 : 0)

9

28.09.2019

Столиця

ФК «Колос» Ковал.

1 : 3 (1 : 1)

10

28-29.09.2019

Зміна

ФК «Dynamo Family»

3 : 0 (2 : 0)

11

28.09.2019

Добро-Восход

ДЮСШ-15

2 : 0 (1 : 0)

12

28.09.2019

ДЮСШ «Атлет»-2

Д-26 -SCDENGOFF

1 : 3 (0 : 1)

13

28.09.2019

ДЮСШ «Атлет»

Д-26 -SC “DENGOFF”-3

12 : 1 (3 : 1)

14

28-29.09.2019

ДЮСШ-15-2

Зміна-Оболонь

- : +

15

28.09.2019

ДЮСШ-21

СК 179

2 : 1 (1 : 1)

16

29.09.2019

Динамо-2

ДЮСШ-1

5 : 0 (4 : 0)

17

29.09.2019

Оболонь-Бровар-2

Зірка

1 : 0 (0 : 0)

18

28-29.09.2019

ФК «Чайка» – КП

ДЮСШ-17-Франс.УА

7 : 1 (7 : 0)

19

28.09.2019

Столичний

Дніпро (Козин)

0 : 3 (0 : 1)

20

28.09.2019

ДЮСШ-10

ФК «Олімпік-Київ»

2 : 2 (2 : 1, п.п. 0 : 3)

21

29.09.2019

ДЮФК «Вулкан»

Столиця-2

4 : 0 (0 : 0)

22

28.09.2019

ФК «Поділ–Андріїв.»

Дніпро -2 (Козин)

1 : 2 (0 : 1)

 

 

ФК «Поділ»

у наступне коло

 

 

Результати жеребкування 1/16 фіналу Кубку пам`яті М. Балакіна  19-20 жовтня (субота-неділя) 2019 р.  2009 р.н.

           

прот

Дата

Господар

Гість

Рахунок

23

19-20.10.2019

Дніпро -2 (Козин)

ДЮСШ-21

 

24

19-20.10.2019

Зміна-Оболонь

Дніпро (Козин)

 

25

19-20.10.2019

ФШСМ «Алмаз»

Оболонь-Бровар-2

 

26

19-20.10.2019

Д-26 -SC “DENGOFF”

Динамік

 

27

19-20.10.2019

ФК «Чайка» – КП

Добро-Восход

 

28

19-20.10.2019

ФК «Колос» Ковал.

Зміна

 

29

19-20.10.2019

ФК «Поділ»

ФК «Лівий берег»

 

30

19-20.10.2019

ДЮСШ «Атлет»

Відрадний

 

31

19-20.10.2019

Динамо-2

Оболонь-Бровар-3

 

32

19-20.10.2019

Зірка -2

ФШСМ «Алмаз»-2

 

33

19-20.10.2019

Динамо

ДЮФК «Вулкан»

 

34

19-20.10.2019

ФК «Олімпік-Київ»

Сталь

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2010 рік народження

Результати 1/32 фіналу Кубку пам`яті футболістів,загиблих в роки ВВВ  28-29 вересня (субота-неділя) 2019 р.

2010 р.н.

прот

Дата

Господар

Гість

Рахунок

1

28.09.2019

ДФА «Ірпінь»

Д-26 -SCDENGOFF

1 : 15 (1 : 6)

2

28.09.2019

Столичний

СК 179

1 : 3 (0 : 2)

3

29.09.2019

ДЮСШ-10

ДЮФШ «Фаворит»

6 : 0 (3 : 0)

4

29.09.2019

ДСК «Спарта-Київ»

ДЮСШ-21

3 : 6 (2 : 1)

5

28.09.2019

Динамо

ДЮФК «Титан»

4 : 0 (2 : 0)

6

28.09.2019

Юніор Спорт

Оболонь-Бровар

+ : –

7

28.09.2019

ФК «Вишневе»

Столиця-2

4 : 1 (2 : 1)

8

28.09.2019

Оболонь-Бровар-3

ФК «Вишневе»-2

2 : 0 (1 : 0)

9

28.09.2019

Зміна

ФК «Поділ–Андріїв.»

5 : 2 (3 : 1)

10

28-29.09.2019

ДЮСШ-15

Динамік

1 : 0 (1 : 0)

11

28.09.2019

ФК «Лівий берег»

ФК «Поділ»

3 : 4 (1 : 2)

12

28.09.2019

ФА «Benfica»

Ніка

0 : 5 (0 : 4)

13

29.09.2019

Столиця

ФК «Колос» Ковал.

5 : 2 (2 : 0)

14

29.09.2019

Д-26 -SC “DENGOFF”-2

Оболонь-Бровар-2

1 : 10 (1 : 5)

15

29.09.2019

ДЮСШ «Атлет»

ДЮСШ-17 Франс.уа

4 : 0 (2 : 0)

16

28.09.2019

Старт

ДЮСШ-14-Троєщ.-2

2 : 4 (0 : 4)

17

28.09.2019

Парма

ДЮСШ-1

1 : 7 (1 : 3)

18

29.09.2019

ДЮСШ-14-Троєщина

ФК «Олімпік-Київ»

15 : 0 (8 : 0)

 

 

ФК «Чайка» – КП

у наступне коло

 

 

Результати жеребкування 1/16 фіналу Кубку пам`яті футболістів,загиблих в роки ВВВ  19-20 жовтня (субота-неділя) 2019 р.                                        

        

прот

Дата

Господар

Гість

Рахунок

19

19-20.10.2019

ДЮСШ-21

ФК «Вишневе»

 

20

19-20.10.2019

ДЮСШ-10

ДЮСШ-1

 

21

19-20.10.2019

Столиця

Д-26 -SC “DENGOFF”

 

22

19-20.10.2019

 ФК «Ніка»

Динамо

 

23

19-20.10.2019

ДЮСШ-14-Троєщ.-2

СК 179

 

24

19-20.10.2019

ДЮСШ «Атлет»

ДЮСШ-15

 

25

19-20.10.2019

ФК «Поділ»

Юніор Спорт

 

26

19-20.10.2019

ДЮСШ-14-Троєщина

Оболонь-Бровар-2

 

27

19-20.10.2019

Оболонь-Бровар-3

ФК «Чайка» – КП

 
   

Зміна

у наступне коло

 

 

2011 рік народження

Результати 1/16 фіналу Кубку пам`яті В. Серебрянікова  28-29 вересня (субота-неділя) 2019 р.  2011 р.н.

прот

Дата

Господар

Гість

Рахунок

1

29.09.2019

Сталь-2

Юніор Спорт

1 : 9 (0 : 4)

2

29.09.2019

Олімп (Вишневе)

ФШСМ “Алмаз”

8 : 0 (3 : 0)

3

28.09.2019

ФК «Вишневе»

Зміна

8 : 1 (5 : 0)

4

28.09.2019

Сталь

Д-26 -SCDENGOFF

0 : 16 (0 : 8)

5

28.09.2019

Столиця

Оболонь-Бровар-4

14 : 1 (7 : 1)

6

29.09.2019

ДЮСШ-17 Франс.уа

ФА «Benfica»

4 : 3 (3 : 2)

7

28.09.2019

Оболонь-Бровар-2

Зміна-Оболонь

1 : 3 (1 : 2)

8

28.09.2019

ДСК «Спарта-Київ»

Оболонь-Бровар

7 : 2 (4 : 1)

9

29.09.2019

ФК «ім.В.Сосніхіна»-2

ФК «Чайка» – КП

0 : 12 (0 : 6)

10

29.09.2019

ДЮСШ-14-Троєщина

Д-26 -SC “DENGOFF”-2

15 : 5 (9 : 1)

11

28.09.2019

Локомотив

Столиця-2

3 : 10 (2 : 4)

12

29.09.2019

ФК «Поділ»

ХФК ІБЦ (Ірпінь)

6 : 2 (4 : 2)

13

28.09.2019

Динамік

Динамо

0 : 10 (0 : 5)

14

29.09.2019

ДФА «Ірпінь»

ФК «Колос» Ковал.

2 : 10 (1 : 5)

15

28.09.2019

ФК «Лівий берег»

ФК «ім.В.Сосніхіна»

6 : 1 (3 : 0)

 

Результати жеребкування 1/8 фіналу Кубку пам`яті В. Серебрянікова  19-20 жовтня (субота-неділя) 2019 р.  2011 р.н.

 

прот

Дата

Господар

Гість

Рахунок

16

19-20.10.2019

Юніор Спорт

ДСК «Спарта-Київ»

 

17

19-20.10.2019

ФК «Поділ»

ФК «Лівий берег»

 

18

19-20.10.2019

Столиця

Динамо

 

19

19-20.10.2019

ФК «Чайка» – КП

Д-26 -SC “DENGOFF”

 

20

19-20.10.2019

Олімп (Вишневе)

ДЮСШ-14-Троєщина

 

21

19-20.10.2019

ФК «Колос» Ковал.

ФК «Вишневе»

 

22

19-20.10.2019

ДЮСШ-17 Франс.уа

Зміна-Оболонь

 

 

 

Столиця-2

у наступне коло

 

 

 

 

 

 

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *