Результати кубкових матчів попередніх етапів та жеребкування 1/8 фіналу

На минулому тижні відбулись матчі 1/16 фіналу Кубків у вікових категоріях 2003, 2004, 2005, 2006, 2007 р.н.

За їх підсумками пройшло жеребкування пар 1/8 фіналу

 

2003 р.н.

1/16 фіналу Кубку пам`яті А. Баля  1 жовтня (вівторок) 2019 р.  2003 р.н

Дата

Господар

Гість

Рахунок

03.10.2019

ДЮСШ «Атлет»-2

ДЮСШ-1

0 : 3 (0 : 2)

01.10.2019

Сталь

Юніор Спорт

0 : 2 (0 : 0)

01.10.2019

ДЮФК «Арсенал»

Д-26 -SCDENGOFF”-2

1 : 3 (1 : 0)

01.10.2019

Зміна-Оболонь

ФК «Поділ»

4 : 0 (1 : 0)

 

1/8 фіналу Кубку пам`яті А. Баля  15 – 16 жовтня (вівторок-середа) 2019 р.  2003 р.н.

Дата

Господар

Гість

15-16.10.2019

Зміна-Оболонь

ДЮСШ-15

15-16.10.2019

ОК ім. І. Піддубного

Локомотив

15-16.10.2019

Д-26 -SC “DENGOFF”-2

ФК «Колос» Ковал.

15-16.10.2019

Юніор Спорт

Д-26 -SC “DENGOFF”

15-16.10.2019

ДЮСШ-1

ДЮСШ «Атлет»

15-16.10.2019

Арсенал-Київ

ДСК «Спарта-Київ»

15-16.10.2019

ФК «Чайка» – КП

Зміна

Червоний колір – команди Вищої ліги

Синій колір – команди Першої ліги

 

2004 р.н.

1/32 фіналу Кубку пам`яті В. Колотова  10 вересня (вівторок) 2019 р.  2004 р.н.

Дата

Господар

Гість

Рахунок

10.09.2019

ДЮСШ-21

ДЮСШ-15-2

4 : 0 (3 : 0)

10.09.2019

Оболонь-Бровар-2

Юніор Спорт

1 : 6 (0 : 3)

10.09.2019

ФК «Колос» Ковал.

ДСК «Спарта-Київ»

1 : 0 (1 : 0)

10.09.2019

Єдність

Оболонь-Бровар

2 : 0 (1 : 0)

10.09.2019

Столичний

ФК «Межигір’я»

3 : 6 (1 : 4)

 

1/16 фіналу Кубку пам`яті В. Колотова  1 жовтня (вівторок) 2019 р.  2004 р.н.

Дата

Господар

Гість

Рахунок

01.10.2019

Зміна-Оболонь

ФК «Межигір’я»

3 : 1 (0 : 0)

01.10.2019

ФК «Колос» Ковал.

ДЮСШ «Атлет»-2

2 : 2 (0:0, п.п. 7:8)

02.10.2019

ФК «Вишневе»

Єдність

3 : 1 (1 : 1)

01.10.2019

ДЮСШ-21

ФК «Поділ»

2 : 2 (2 : 1, п.п. 4 :5)

01.10.2019

Добро-Восход

Юніор Спорт

3 : 0 (0 : 0)

 

Арсенал-Київ-2

у наступне коло

 

 

1/8 фіналу Кубку пам`яті В. Колотова  15 – 16 жовтня (вівторок-середа) 2019 р.  2004 р.н.

Дата

Господар

Гість

Рахунок

15-16.10.2019

Добро-Восход

Зміна

 

15-16.10.2019

Арсенал-Київ-2

ДЮСШ «Атлет»

 

15-16.10.2019

ФК «Поділ»

ДЮСШ-15

 

15-16.10.2019

ДЮСШ «Атлет»-2

Динамо

 

15-16.10.2019

ФК «Вишневе»

Локомотив

 

15-16.10.2019

Зміна-Оболонь

ДЮСШ-1

 

15-16.10.2019

ОК ім. І. Піддубного

Арсенал-Київ

 

15-16.10.2019

ФК «Ніка»

Д-26 -SC “DENGOFF”

 

Червоний колір – команди Вищої ліги

Синій колір – команди Першої ліги

Зелений колір – команди Другої ліги

 

2005 р.н.

1/32 фіналу Кубку пам`яті В. Голубєва  10 вересня (вівторок) 2019 р.  2005 р.н.

Дата

Господар

Гість

Рахунок

10.09.2019

Сталь

ДЮСШ-15-2

0 : 4 (0 : 0)

10.09.2019

Локомотив-3

Зміна-Оболонь

0 : 0 (0 : 0, п.п. 3 : 4)

07.09.2019

ДЮФШ «Фаворит»

Юніор Спорт

0 : 2 (0 : 1)

10.09.2019

Арсенал-Київ-2

ДЮСШ-21

1 : 1 (1 : 1,п.п. 4 : 1)

10.09.2019

ДЮСШ-15-3

ФШСМ “Алмаз”

3 : 2 (1 : 0)

10.09.2019

ФК «Олімпік-Київ»

ДЮСШ-15-4

7 : 0 (3 : 0)

10.09.2019

ФК «Поділ»

ФК «Чайка» – КП

3 : 3 (1 : 1, п.п. 3 : 1)

10.09.2019

Єдність

ФК “Лівобережжя”

0 : 3 (0 : 0)

10.09.2019

Відрадний

Локомотив-2

0 : 2 (0 : 0)

 

1/16 фіналу Кубку пам`яті В. Голубєва  1 жовтня (вівторок) 2019 р.  2005 р.н.

Дата

Господар

Гість

Рахунок

01.10.2019

Д-26 -SC “DENGOFF”-2

ФК «Поділ»

1 : 2 (0 : 1)

01.10.2019

Арсенал-Київ-2

ФК «Ніка»

5 : 2 (1 : 0)

01.10.2019

Переможець

ДЮСШ-15-2

5 : 0 (2 : 0)

01.10.2019

Локомотив-2

ФК «Олімпік-Київ»

2 : 0 (0 : 0)

01.10.2019

ДЮСШ-15-3

Зміна-Оболонь

0 : 1 (0 : 1)

28.09.2019

ФК “Лівобережжя”

ДСК «Спарта-Київ»

7 : 0 (3 : 0)

01.10.2019

ОК ім. І. Піддубного

Юніор Спорт

2 : 2 (0 : 0, п.п. 4 : 3)

 

ДЮСШ-17-Франс.УА

у наступне коло

 

 

1/8 фіналу Кубку пам`яті В. Голубєва  15 – 16 жовтня (вівторок-середа) 2019 р.  2005 р.н.

Дата

Господар

Гість

Рахунок

15-16.10.2019

ДЮСШ-17-Франс.УА

ДЮСШ-15

 

15-16.10.2019

Переможець

Локомотив

 

15-16.10.2019

ФК «Поділ»

ДЮСШ «Атлет»

 

15-16.10.2019

ОК ім. І. Піддубного

Динамо

 

15-16.10.2019

Зміна-Оболонь

Арсенал-Київ

 

15-16.10.2019

ФК “Лівобережжя”

Зміна

 

15-16.10.2019

Локомотив-2

Д-26 -SC “DENGOFF”

 

15-16.10.2019

Арсенал-Київ-2

ФК «Колос» Ковал.

 

Зелений колір – команди Другої ліги

Синій колір – команди Першої ліги

Червоний колір – команди Вищої ліги

 

2006 р.н.

1/32 фіналу Кубку пам`яті А. Ідзковського  10 вересня (вівторок) 2019 р.  2006 р.н.

Дата

Господар

Гість

Рахунок

07.09.2019

Юніор Спорт

Столиця

3 : 1 (0 : 0)

10.09.2019

ФК «Поділ»

ФК «Вишневе»

21 : 0 (12 : 0)

11.09.2019

ДЮСШ-15-2

СК «Київ»

3 : 0 (1 : 0)

10.09.2019

ДЮСШ-1

ДФА «Ірпінь» (Ірпінь)

3 : 2 (1 : 1)

09.09.2019

Живчик-2

ДСК «Спарта-Київ»-3

3 : 2 (2 : 0)

10.09.2019

Добро-Восход

Локомотив-2

0 : 17 (0 : 8)

10.09.2019

Зміна-Оболонь

ДЮСШ-14-Троєщина

0 : 3 (0 : 3)

14.09.2019

ХФК ІБЦ (Ірпінь)  

Арсенал-Київ-2

0 : 14 (0 : 5)

14.09.2019

ФК «Чайка Пет.Борщаг.»

ДЮСФШ «Ніжин»

1 : 1 (0 : 0, п.п. 4 : 2)

11.09.2019

ФК «Поділ»-2

ОК ім. І. Піддубного

0 : 6 (0 : 3)

11.09.2019

ДЮСШ-15-3

Д-26 -SCDENGOFF”-2

0 : 4 (0 : 3)

10.09.2019

ДЮСШ-14-Троєщина-2

ДЮСШ-14-Троєщина-4

4 : 0 (3 : 0)

 

ДЮСШ-10

до наступної стадії

 
 

ДЮСШ-21-2

до наступної стадії

 

 

1/16 фіналу Кубку пам`яті А. Ідзковського  1 жовтня (вівторок) 2019 р.  2006 р.н.

Дата

Господар

Гість

Рахунок

06.10.2019

ДЮСШ-21

Локомотив-2

2 : 1 (0 : 1)

01.10.2019

ДЮСШ-1

ДЮСШ-21-2

2 : 1 (0 : 0)

01.10.2019

ДЮСШ-14-Троєщина-2

ФК «Чайка Пет.Борщаг.»

0 : 0 (0 : 0, п.п. 1 : 3)

01.10.2019

Д-26 -SCDENGOFF”-2

Арсенал-Київ-2

7 : 4 (4 : 0)

01.10.2019

ФК «Поділ»

ДЮСШ-14-Троєщина

0 : 3 (0 : 2)

30.09.2019

ДЮСШ-15-2

Юніор Спорт

4 : 0 (2 : 0)

01.10.2019

ОК ім. І. Піддубного

Живчик-2

7 : 1 (0 : 0)

01.10.2019

Живчик

ДЮСШ-10

4 : 0 (2 : 0)

 

1/8 фіналу Кубку пам`яті А. Ідзковського  15 – 16 жовтня (вівторок-середа) 2019 р.  2006 р.н.

Дата

Господар

Гість

Рахунок

15-16.10.2019

Живчик

ФК «Чайка» – КП

 

15-16.10.2019

ДЮСШ-21

Д-26 -SC “DENGOFF”

 

15-16.10.2019

Д-26 -SC “DENGOFF”-2

Зміна

 

15-16.10.2019

ОК ім. І. Піддубного

Арсенал-Київ

 

15-16.10.2019

ФК «Чайка Пет.Борщаг.»

Динамо

 

15-16.10.2019

ДЮСШ-15-2

Локомотив

 

15-16.10.2019

ДЮСШ-14-Троєщина

ДЮСШ «Атлет»

 

15-16.10.2019

ДЮСШ-1

ДЮСШ-15

 

Зелений колір – команди Другої ліги

Синій колір – команди Першої ліги

Червоний колір – команди Вищої ліги

 

2007 р.н.

1/32 фіналу Кубку пам`яті О. Макарова  26 вересня (четвер) 2019 р.  2007 р.н.

Дата

Господар

Гість

Рахунок

25.09.2019

ФК «Лівий берег»   

ДЮСШ-1

3 : 1 (1 : 0)

28.09.2019

ФК «Ніка»

ДЮФК «Арсенал»

7 : 0 (5 : 0)

26.09.2019

ДЮСШ-24 («Інтер»)

Оболонь-Бровар

2 : 1 (0 : 0)

29.09.2019

ДЮФК «Тітан»

ФК «Олімпік-Київ»

1 : 1 (0 : 0,п.п. 7 : 6)

26.09.2019

Оболонь-Бровар-3

Юніор Спорт-2

+ : –

26.09.2019

ФК «Динамік»

Добро-Восход-2

7 : 0 (4 : 0)

29.09.2019

Столичний

Столиця

0 : 15 (0 : 8)

25.09.2019

Сталь

ДЮСШ-15-2

0 : 18 (0 : 10)

28.09.2019

Переможець

Добро-Восход

0 : 8 (0 : 3)

26.09.2019

ФК «Динамік»-2

Локомотив-2

0 : 0 (0 : 0,п.п. 4 : 5)

26.09.2019

КДЮСШ-22-Олімп

ДЮСШ-14-Троєщина

2 : 5 (1 : 2

29.09.2019

ДЮСШ-21

ДСК «Спарта-Київ»

0 : 0 (0 : 0, п.п. 3 : 4)

26.09.2019

ДЮСШ-15-3

Зміна-Оболонь

0 : 3 (0 : 2)

26.09.2019

Юніор Спорт

ФК «Поділ»

0 : 2 (0 : 0

26.09.2019

Д-26 -SC “DENGOFF”-3

Д-26 -SCDENGOFF”-2

1 : 5 (0 : 3)

26.09.2019

ФК «Вишневе»-2

ФК «Вишневе»

1 : 7 (1 : 3)

26.09.2019

ДСК «Спарта-Київ»-3

ДЮСШ «Атлет» -2

0 : 1 (0 : 1) 

25.09.2019

Оболонь-Бровар-2

ФК «Колос» (Ковалівка)

0 : 5 (0 : 3)

 

1/16 фіналу Кубку пам`яті О. Макарова  10 жовтня (четвер) 2019 р.  2007 р.н.

Дата

Господар

Гість

Рахунок

10.10.2019

Динамо

ДЮСШ-15-2

 

10.10.2019

Арсенал-Київ

ДЮСШ «Атлет» -2

 

10.10.2019

ДЮСШ-15

Добро-Восход

 

10.10.2019

ФК «Чайка» – КП

ФК «Колос» (Ковалівка)

 

10.10.2019

ОК ім. І. Піддубного

ДЮСШ-24 («Інтер»)

 

10.10.2019

ДЮСШ-17-Франс.УА

ФК «Лівий берег»   

 

10.10.2019

Столиця

Оболонь-Бровар-3

 

10.10.2019

ФК «Динамік»

ФК «Поділ»

 

10.10.2019

ДСК «Спарта-Київ»

Д-26 -SC “DENGOFF”-2

 

10.10.2019

Локомотив-2

Зміна-Оболонь

 

10.10.2019

ДЮФК «Тітан»

ФК «Вишневе»

 

10.10.2019

ФК «Ніка»

ДЮСШ-14-Троєщина

 

Зелений колір – команди Другої ліги

Синій колір – команди Першої ліги

Червоний колір – команди Вищої ліги                                 

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *