Відбулось жеребкування Кубків Києва

23 вересня у приміщенні конференц-залу ФФК відбулось жеребкування розіграшів Кубку Києва серед команд дорослих, а також 2003-06 років народження

 

 

 

 

 

Дорослі

 1/16 фіналу Кубка м. Києва   2 жовтня (середа) 2019 р.

 

Зміна

-

ФК «Поділ»

ДСК «Спарта-Київ»

-

ФК «DynamoFamily» -

Президентський полк

ФК «Рубікон»

-

ДЮСШ-17-Франс.УА

ФК «Вишневе»

-

ФК «Говерла»

ФК «Чайка» – КП

-

ДЮСШ-14-Троєщина

Червоний колір – команди Вищої ліги

Синій колір – команди Першої ліги

 

2003р.н.

 1/16 фіналу Кубку пам`яті А. Баля 1 жовтня (вівторок) 2019 р.

 

ДЮСШ «Атлет»-2

-

ДЮСШ -1

Сталь

-

Юніор Спорт

ДЮФК «Арсенал»

-

Д-26 -SC “DENGOFF”-2

Зміна-Оболонь

-

ФК «Поділ»

Синій колір – команди Першої ліги

 

2004 р.н.

1/32 фіналу Кубку пам`яті В. Колотова 1 жовтня (вівторок) 2019 р.

 

Зміна-Оболонь

-

ФК «Межигір’я»

ФК «Колос» Ковал.

-

ДЮСШ «Атлет»-2

ФК «Вишневе»

-

Єдність

ДЮСШ-21

-

ФК «Поділ»

Добро-Восход

-

Юніор Спорт

Зелений колір – команди Другої ліги

Синій колір – команди Першої ліги

 

 

2005 р.н.

1/16 фіналу Кубку пам`яті В. Голубєва 1 жовтня (вівторок) 2019 р.

Д-26 -SC “DENGOFF”-2

-

ФК «Поділ»

Арсенал-Київ-2

-

ФК «Ніка»

Переможець

-

ДЮСШ-15-2

Локомотив-2

-

ФК «Олімпік-Київ»

ДЮСШ-15-3

-

Зміна-Оболонь

ФК “Лівобережжя”

-

ДСК «Спарта-Київ»

ОК ім. І. Піддубного

-

Юніор Спорт

Зелений колір – команди Другої ліги

Синій колір – команди Першої ліги

Червоний колір – команди Вищої ліги

 

2006 р.н.

1/16 фіналу Кубку пам`яті А. Ідзковського1 жовтня (вівторок) 2019 р.

ДЮСШ-21

-

Локомотив-2

ДЮСШ-1

-

ДЮСШ-21-2

ДЮСШ-14-Троєщина-2

-

ФК «Чайка Пет.Борщаг.»

Д-26 -SC “DENGOFF”-2

-

Арсенал-Київ-2

ФК «Поділ»

-

ДЮСШ-14-Троєщина

ДЮСШ-15-2

-

Юніор Спорт

ОК ім. І. Піддубного

-

Живчик-2

Живчик

-

ДЮСШ-10

Зелений колір – команди Другої ліги

Синій колір – команди Першої ліги

Червоний колір – команди Вищої ліги

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *