Результати жеребкування кубкових турнирів

2 вересня 2019 р. в приміщенні Федерації футболу м.Києва відбулося жеребкування 1/32 фіналів кубків серед команд вікових груп 2004, 2005, 2006. 2007 р.н.

 

 

 

 

 

 

                                                                   2004 р.н.

 1/32 фіналу Кубку пам`яті В. Колотова  10 вересня (вівторок) 2019 р. 

 

ДЮСШ-21

-

ДЮСШ-15-2

Оболонь-Бровар-2

-

Юніор Спорт

ФК «Колос» Ковал.

-

ДСК «Спарта-Київ»

Єдність

-

Оболонь-Бровар

Столичний

-

ФК «Межигір’я»

Зелений колір – команди Другої ліги

Синій колір – команди Першої ліги

                                             

2005 р.н.

1/32 фіналу Кубку пам`яті В. Голубєва  10 вересня (вівторок) 2019р.

Сталь

-

ДЮСШ-15-2

Локомотив-3

-

Зміна-Оболонь

ДЮФШ «Фаворит»

-

Юніор Спорт

Арсенал-Київ-2

-

ДЮСШ-21

ДЮСШ-15-3

-

ФШСМ “Алмаз”

ФК «Олімпік-Київ»

-

ДЮСШ-15-4

ФК «Поділ»

-

ФК «Чайка» – КП

Єдність

-

ФК “Лівобережжя”

Відрадний

-

Локомотив-2

ФК «Вишневе»

-

ДЮФК «Арсенал»

Зелений колір – команди Другої ліги

Синій колір – команди Першої ліги

                                   

                                 

 

                            2006 р.н.

1/32 фіналу Кубку пам`яті А. Ідзковського  10 вересня (вівторок) 2019 р.

Юніор Спорт

-

Столиця

ФК «Поділ»

-

ФК «Вишневе»

ДЮСШ-15-2

-

СК «Київ»

ДЮСШ-1

-

ДФА «Ірпінь» (Ірпінь)

Живчик-2

-

ДСК «Спарта-Київ»-3

Добро-Восход

-

Локомотив-2

Зміна-Оболонь

-

ДЮСШ-14-Троєщина

ХФК ІБЦ (Ірпінь)   

-

Арсенал-Київ-2

ФК «Чайка Пет.Борщаг.»

-

ДЮСФШ «Ніжин»

ФК «Поділ»-2

-

ОК ім. І. Піддубного

ДЮСШ-15-3

 

Д-26 -SC “DENGOFF”-2

ДЮСШ-14-Троєщина-2

 

ДЮСШ-14-Троєщина-4

Зелений колір – команди Другої ліги

Синій колір – команди Першої ліги

                                  

2007 р.н.

1/32 фіналу Кубку пам`яті О. Макарова  26 вересня (четвер) 2019 р.

ФК «Лівий берег»    

-

ДЮСШ-1

ФК «Ніка»

-

ДЮФК «Арсенал»

ДЮСШ-24 («Інтер»)

-

Оболонь-Бровар

ДЮФК «Тітан»

-

ФК «Олімпік-Київ»

Оболонь-Бровар-3

-

Юніор Спорт-2

ФК «Динамік»

-

Добро-Восход-2

Столичний

-

Столиця

Сталь

-

ДЮСШ-15-2

Переможець

-

Добро-Восход

ФК «Динамік»-2

-

Локомотив-2

КДЮСШ-22-Олімп

-

ДЮСШ-14-Троєщина

ДЮСШ-21

-

ДСК «Спарта-Київ»

ДЮСШ-15-3

-

Зміна-Оболонь

Юніор Спорт

-

ФК «Поділ»

Д-26 -SC “DENGOFF”-3

-

Д-26 -SC “DENGOFF”-2

ФК «Вишневе»-2

-

ФК «Вишневе»

ДСК «Спарта-Київ»-3

-

ДЮСШ «Атлет» -2

Оболонь-Бровар-2

-

ФК «Колос» (Ковалівка)

ДЮСШ-10

-

ДЮСШ-1

Зелений колір – команди Другої ліги

Синій колір – команди Першої ліги

 

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *