Свято футболу до Дня Незалежності України
изображение_viber_2019-08-24_13-03-31

До Дня Незалежності України Федерація футболу Києва разом із СДЮШОР «Зміна» провела футбольний турнір серед дитячих команд вікової категорії 2012 року народження. В ньому брали участь ФК «Футбол Kids», СДЮШОР «Зміна», ФК «Оболонь-Бровар», та ФК «Титан».

Майже в кожній грі на футбольному майданчику  точилась запекла боротьба. Жодна з команд не бажала програвати, тому щирі та яскраві емоції били через край!

В першому півфіналі зустрілись команди СДЮШОР «Зміна» та ФК «Футбол Kids». Довгий час важко було сказати хто же стане переможцем зустрічі. З мінімальною перевагою СДЮШОР «Зміна» взяла верх – 5:4. В іншій грі ФК «Титан» був сильніший за ФК «Оболонь-Бровар», у складі якого разом з хлопчаками грали й дівчата – 10:2.

У грі за 3-є місце ФК «Футбол Kids» переміг ФК «Оболонь-Бровар» 10:1. А у фіналі СДЮШОР «Зміна» виграла у ФК «Титан» – 11:1, та стала переможцем турніру. Кращим бомбардиром змагань став Денис Хомин.

1 місце. СДЮШОР «Зміна»: Артем Оладько, Роман Оладько, Макар Попов, Євген Перегосов, Денис Хомин, Роман Бобир, Олег Москаленко.

2 місце. ФК «Титан»: Макар Королюк, Іван Ласкавий, Павло Єрмоленко, Денис Вакуленко, Максим Булгарін, Ілля Смакоуз, Іван Зварич, Домінік Шевцов, Захар Хитрик.

3 місце. ФК «Футбол Kids»: Олександр Кандрушін, Олександр Шедько, Артем Мозговий, Кирило Якубенко, Станіслав Веклинець, Артем Дьомін, Данило Юргенс.

4 місце. ФК «Оболонь-Бровар»: Тімур Семенов, Гліб Ласоруб, Софія Коваль, Віктор Коваленко, Міла Наталій, Ельма Бадуров, Богдан Булоконь, Микита Бобович.

Гравців турніру зі святом привітали перший заступник Голови Федерації футболу Києва Віктор Кіндратович Старовойт та виконавчий директор ФФК Дмитро Анатолійович Сологуб. Юні футболісти отримали медалі та подарунки.

Виконавчий директор Федерації футболу Києва Дмитро Сологуб висловив свою думку:

Дуже важливо проводити в нашому місті подібні турніри серед наймолодших футболістів, адже вони виховують молоде покоління в дусі патріотизму, любові до своєї Батьківщини і допомагають популяризувати футбол та взагалі спорт і здоровий спосіб життя серед підростаючого покоління. Впевнений, що проведення турнірів до Дня Незалежності вже стало доброю традицією. А в майбутньому ми будемо робити все можливе, щоб проводити до Дня Незалежності також всеукраїнські та міжнародні змагання. Федерація футболу Києва буде всіляко цьому сприяти!

изображение_viber_2019-08-24_13-03-27 изображение_viber_2019-08-24_13-03-31 изображение_viber_2019-08-24_13-03-34 изображение_viber_2019-08-24_13-03-38 изображение_viber_2019-08-24_15-18-08