Почесний трофей у гравців ДЮСШ-26
20190613_205353

Володарями Кубка пам’яті видатного голкіпера Євгена Рудакова серед молодіжних команд U18 – U21 стали футболісти ДЮСШ-26. У вирішальному матчі вони зустрілися з молодіжним складом ФК «Єдність». Примітно, що наставник «Єдністі» Олег Царюк другий сезон поспіль виводить свої команди у фінал Кубка Рудакова. А ось для його візаві – Олега Агєєва – це перший фінал.
У першому таймі команди обмінялися забитими м’ячами. Після перерви довгий час на полі точилась рівна боротьба на високих швидкостях. В середині другого тайму гравці ДЮСШ-26 вдруге в матчі вийшли вперед. Після пропущеного м’яча «Єдність» перехопила ініціативу. Намагаючись відігратися, вони атакували великими силами і пропустили результативну контратаку. Перемігши з рахунком 3:1 команда ДЮСШ-26 стала володарем почесного трофею.