“Атлет”: до перемоги привели пенальті
_DSC6129

На столичному стадіоні «Атлет» відбувся фінальний матч Кубка Києва серед команд 2002 року народження.

У вирішальному матчі зустрілися “Атлет» та ” ОК імені Піддубного”. Господарі поля швидко досягли успіху. Вже на 3-й хвилині Ерік Сербін послав м’яч у ворота суперників. Але збільшити свою перевагу гравці «Атлета» не зуміли. Футболісти «ОК імені Піддубного» запропонували своєму супернику футбол на високих швидкостях. Глядачі стали свідками яскравого видовища, незважаючи на те, що стовпчик термометра показував 33 градуси. Наполегливість гостей призвели до голу в середині другого тайму. Михайло Хименюк зрівняв результат на 60 хвилині. В основний час матчу голів більше не було забито. А в серії післяматчевих пенальті холоднокровніше виявилися гравці «Атлета». Вони виграли з рахунком 7:6 і завоювали головний приз.

«Атлет» – «ОК імені Піддубного» 1:1 (по пенальті 7:6)

Голи: 1:0 Сербін (3), 1:1 Хименюк (60).

«Атлет»: Шкуренко, Тищенко, Швець, Чистяков, Гаращенко, Сенько, Сербін, Суханов, Шлапацкий (Перегуда, 74), Крицький, Мовчан.

«ОК імені Піддубного»: Осадчук, Шумило, Олійник, Співак, Наталуха (Откаленко, 55), Толоклюв (Лоюк, 41, Панько, 48), Лук’янченко, Мельник, Гогітідзе, Хименюк, Желай.