Динамівський фінал
изображение_viber_2019-06-07_10-00-05

Відбувся фінал Кубка Києва серед команд 2009-10 років народження пам’яті Віктора Серебряникова. Віктор Петрович у складі київського «Динамо» 5 разів ставав чемпіоном СРСР, двічі вигравав Кубок СРСР, тричі входив до складу збірної СРСР, виступала на чемпіонатах Світу.
Не дивно, що у фінальному матчі пам’яті уславленого ветерана столичного футболу зійшлися дві динамівські команди. У фіналі команди грали два тайми по 20 хвилин. Гравці першої команди «Динамо» вже у дебюті матчу відкрили рахунок, а в середині першого тайму змогли подвоїти перевагу. Але вже на старті другої половини рахунок знову став рівним. І все ж основний склад зміг знову переламати хід поєдинку і двічі засмутити воротаря суперника. Результативний поєдинок не міг залишити байдужим глядачів, які прийшли повболівати за юних футболістів, серед яких був і заслужений тренер України Олександр Олександрович Шпаков, що виховав чимало видатних футболістів, серед яких і нинішній тренер національної збірної України Андрій Шевченко. Підсумковий рахунок матчу 4:2 на користь «Динамо».

Голи:

3 хв.- Чайка Євгеній; 12 хв.- Шамін Даніл;

27 хв.- Шамін Даніл; 32 хв.- Власенко Даніїл.

21 хв.- Лозінський Артьом;

23 хв.- Бордюг Домінік