Футбол єднає
изображение_viber_2019-05-20_09-44-06

У Києві відбувся благодійний футбольний турнір під гаслом «Спорт-альтернатива шкідливим звичкам», партнером якого виступили Федерація футболу Києва та ГО «Спорт проти наркотиків». Організатором футбольного свято став реабілітаційний центр адиктології «New life». На одному футбольному полі зустрілися як хлопці, які проходять реабілітацію від різних видів залежності, так і національна патрульна поліція, а також ветерани АТО. Загалом, в змаганнях брали участь 8 команд.

Всі матчі турніру проходили у цікавій боротьбі, коли ніхто не хотів поступитися своєму суперникові. До фіналу вийшли команди реабілітаційного центру «Горизонт» та національної поліції. Основний час не виявив переможця, а серію пенальті краще виконали гравці «Горизонту», які й стали чемпіонами турніру.

Як вважає член виконкому Федерації футболу Києва, голова правління ГО «Спорт проти наркотиків» Юрій Верхман проведення таких змагань це не тільки визначення переможців та призерів, а насамперед справжня допомога людям, які потрапили в скрутну ситуацію:

- Мета даної акції — пропаганда здорового способу життя. В даний час в нашому суспільстві вкрай необхідно вести профілактичну роботу. Тому що буд-яка залежність призводить до трагічних наслідків, руйнує мільйони доль і забирає сотні тисяч життів.

изображение_viber_2019-05-20_09-44-06 изображение_viber_2019-05-20_09-44-08 изображение_viber_2019-05-20_09-44-07