Футбольний уїк-енд
podol_rubicon_0_3

Пропонуємо Вашій увазі перелік матчів чемпіонатів Києва різних вікових категорій, які пройдут на спортивних аренах міста та області у найближчі вихідні

 

11 травня (субота)

Дата

Час

Стадіон

Господарі

Гості

Вік

11.05.19

10:00

Вишневе

Вишневе

Межигір’я

2008

11.05.19

16:30

Локомотив

Локомотив

ДЮСШ-15

2008

11.05.19

17:30

Локомотив

Локомотив-2

Титан

2007

11.05.19

10:00

Нові Петрівці

ДЮСШ-14-Троєщина

Добро-Восход

Дорослі

11.05.19

13:00

Нові Петрівці

Межигір’я

ДЮСШ-1

2009

11.05.19

14:00

Нові Петрівці

Межигір’я

Ніка-2

2004

11.05.19

15:15

Нові Петрівці

Межигір’я

Столиця

2007

11.05.19

12:30

Конча-заспа

Динамо-2

Арсенал-2

2009

11.05.19

13:30

Конча-заспа

Динамо-3

Поділ

2009

11.05.19

18:00

ЦСКА(Зелене)

ДЮФК-Арсенал

Альпіна-ДЮСШ-17

2005

11.05.19

19:15

ЦСКА(Зелене)

ДЮФК-Арсенал-3

СК 179-2

2007

11.05.19

13:00

Березняки 30 б

Переможець

Ніка 

2007

11.05.19

14:00

Березняки 30 б

Юніор-спорт

Переможець-2

2007

11.05.19

16:00

Щасливе

Арсенал

ДЮСШ-26

2006

11.05.19

17:00

Щасливе

Арсенал-2

Поділ

2006

11.05.19

18:15

Щасливе

Лівобережжя

ДЮСШ-21

2005

11.05.19

19:10

Щасливе

Ніка

Переможець-2

2005

11.05.19

18:30

Єдність

Єдність

Спарта

2003

11.05.19

16:00

Погреби

Ніка

ДЮСШ-10

2008

11.05.19

17:00

Бальзака 54а

Парма

Відрадний

2008

11.05.19

17:00

КПІ

Київська Русь

Ніжин

2006

11.05.19

16:00

72

ДЮСШ-26

ДЮФК Арсенал

2007

11.05.19

17:00

72

ДЮСШ-26-2

ДЮСШ-26-3

2007

11.05.19

15:30

ДЮСШ-15

ДЮСШ-15-2

ДЮСШ-1

2004

11.05.19

16:45

ДЮСШ-15

ДЮСШ-15

Зміна

2006

11.05.19

17:00

Темп

СК Київ

Столица-2

2006

11.05.19

18:00

Темп

Альпіна-ДЮСШ-17

Рубікон

Дорослі

11.05.19

14:00

Зміна

ДЮСШ-14-Троєщина

Вулкан

2008

11.05.19

16:00

Зміна

Відрадний

Оболонь Бровар-2

2007

11.05.19

17:00

Зміна

ДЮСШ-21

ДЮСШ-14-Троєщина

2007

 

12 травня (неділя)

Дата

Час

Стадіон

Господарі

Гості

Вік

12.05.19

9:00

Атлет

Атлет-2

Зміна-Оболонь

2007

12.05.19

10:00

Атлет

Добро-восход

ДЮСШ-1

2007

12.05.19

10:00

Атлет

Атлет

Зміна

2004

12.05.19

11:15

Атлет

Атлет

Локомотив

Дорослі

12.05.19

13:00

Атлет

Атлет

Зміна

2008

12.05.19

14:00

Атлет

Атлет-2

Єдність

2008

12.05.19

10:00

Щасливе

Арсенал

Локомотив

2007

12.05.19

11:00

Щасливе

Арсенал-2

СК 179 

2007

12.05.19

16:00

Щасливе

Арсенал

Альпіна-ДЮСШ-17

2008

12.05.19

17:00

Щасливе

Арсенал-2

Хотів

2008

12.05.19

18:00

Щасливе

Арсенал-3

Олімпік

2008

12.05.19

14:00

Темп

ДЮФК Арсенал-2

Столичний

2007

12.05.19

15:00

Темп(Штучне)

ДЮСШ-22

Альпіна-ДЮСШ-17

2006

12.05.19

16:00

Темп(Штучне)

Столичний

ДЮСШ-15-2

2009

12.05.19

9:30

Локомотив

Локомотив-2

Арсенал-2

2006

12.05.19

11:00

Локомотив

Діназ

Локомотив

2006

12.05.19

13:30

Локомотив

Чайка КП

Добро-Восход

2008

12.05.19

14:30

Локомотив

Чайка КП-2

Добро-Восход-2

2008

12.05.19

16:00

Локомотив

Старт

Оболонь Бровар

2007

12.05.19

10:00

ДЮСШ-15

ДЮСШ-15-2

Динамо

2008

12.05.19

10:00

ДЮСШ-15

ДЮСШ-15-3

Добро-восход

2007

12.05.19

11:00

ДЮСШ-15

ДЮСШ-15

Динамо

2007

12.05.19

11:00

Бикова 7 а(ст.Столиця-2)

Столиця

Атлет-2

2009

12.05.19

15:00

Бикова 7 а

ІБЦ Ірпень

Столиця-2

2008

12.05.19

16:00

СШ 63

Поділ

Білгород сіті

2008

12.05.19

14:00

Конча заспа 

Титан

Динамо

2008

12.05.19

10:00

Зазимьє

ДЮСШ-21 

ДЮСШ-14-Троещина

2006

12.05.19

12:00

Козин

Дніпро-Козин

Лівий берег

2007

12.05.19

10:00

ст.Піонер

Льва Яшина

Поділ.

2006

12.05.19

15:30

СШ 181

Олімпік

ДЮСШ-1-2

2008

12.05.19

12:00

Манеж

Спарта-2

ХФК ІБЦ

2007

12.05.19

12:00

Манеж

Спарта-3

Поділ 

2007

12.05.19

13:00

Манеж

Поділ

Спарта

Дорослі

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *