До Вашої уваги розклад найближчих матчів команд 2008-2011 р.н.
7b0257640dc77a55cf753ae766e7db69_Generic

 

 

 

 

 

 

 

гімназія «Київська Русь» вул. Бориса Гмирі, 2В

       субота 18 травня 2019 р.                 

 

Дата

Час

Стадіон

Господарі

Гості

Вік

Гр.

11.05.2019

15:00

гімназія

«Київська Русь»

ДЮСШ-26-4

«Київська Русь»

2008

Г

11.05.2019

16:00

гімназія

«Київська Русь»

ФШСМ «Алмаз»

СК «Бориспіль-спорт»

2008

Г

 

Школа №170 вул.Півнична,8 с-н «Наша Оболонь»

       субота  11 травня 2019 р.

 

Дата

Час

Стадіон

Господарі

Гості

Вік

Гр.

11.05.2019

14:00

школа№170

Оболонь-Бровар-6

ФА «Олімпік» (Обухів)

2011

Б

11.05.2019

15:00

школа№170

Оболонь-Бровар-2

СК 179

2011

А

11.05.2019

16:00

школа№170

Оболонь-Бровар-4

СК 179

2011

А

11.05.2019

17:00

школа№170

Столиця-2

Олімп (Вишневе)

2011

А

11.05.2019

18:00

школа№170

Столиця

Оболонь-Бровар-4

2011

А

 

 

Школа №170 вул.Півнична,8 с-н «Наша Оболонь»

        неділя  12 травня 2019 р.

 

Дата

Час

Стадіон

Господарі

Гості

Вік

Гр.

12.05.2019

10:00

школа№170

ФК «Поділ»

Сталь

2011

Б

12.05.2019

11:00

школа№170

Оболонь-Бровар-7

ДЮСШ-15

2011

Б

12.05.2019

12:00

школа№170

Зміна

Оболонь-Бровар

2011

А

12.05.2019

13:00

школа№170

Оболонь-Бровар-3

Зміна-Оболонь

2011

Б

12.05.2019

14:00

школа№170

ХФК ІБЦ (Ірпінь)

Оболонь-Бровар-5

2011

Б

 

 

площадка «Юннат»  вул.Вишгородська,13 

         неділя  12 травня 2019 р.

 

Дата

Час

Стадіон

Господарі

Гості

Вік

Гр.

12.05.2019

11:00

площ-ка «Юннат»

Динамо-3

ФК «Поділ–Андріїв.»

2009

В

12.05.2019

11:50

площ-ка «Юннат»

Арсенал-Київ-3

ФК «Dynamo Family»

2009

Д

12.05.2019

12:40

площ-ка «Юннат»

ФК «Олімпік Київ»

ФК «Dynamo Family»-2

2009

Д

12.05.2019

13:30

площ-ка «Юннат»

Дніпро (Козин)

ФК «Поділ»

2009

В

12.05.2019

14:20

площ-ка «Юннат»

ФШСМ «Алмаз»

Дніпро (Козин)-2

2009

В

12.05.2019

15:10

площ-ка «Юннат»

ФК «Поділ–Андріїв.»-2

Олімп (Вишневе)

2009

Г

12.05.2019

16:00

площ-ка «Юннат»

КДЮСШ-22 «Олімп»

ДЮСШ-15-3

2009

Г

12.05.2019

16:50

площ-ка «Юннат»

ДСК «Спарта-Київ»

ФК «Поділ»-2

2009

Д

 

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *