До Вашої уваги розклад найближчих матчів команд 2008-2011 р.н.
7b0257640dc77a55cf753ae766e7db69_Generic

 

 

 

 

 

 

 

 

Гімназія «Київська Русь» вул. Бориса Гмирі, 2В

   субота 20 квітня 2019 р.              

Дата

Час

Стадіон

Господарі

Гості

Вік

Гр.

20.04.2019

10:00

«Київська Русь»

ФШСМ «Алмаз»

«Київська Русь»

2008

Г

20.04.2019

11:00

«Київська Русь»

Альпіна-ДЮСШ-17-2

КДЮСШ-22-Олімп

2008

Г

 

 с-н «Темп» вул.Генерала Вітрука,8-б 

  субота 20 квітня 2019 р.

Дата

Час

Стадіон

Господарі

Гості

Вік

Гр.

20.04.2019

9:00

с-н «Темп»

ДЮСШ-26

Динамо -2

2010

А

 

 

Школа №170 вул.Півнична,8 с-н «Наша Оболонь» 

субота 20 квітня 2019 р.

Шановні вболівальники! Вхід до майданчику, де проходимуть ігри чемпіонату міста тільки зі сторони майданчика «Наша Оболонь».

Дата

Час

Стадіон

Господарі

Гості

Вік

Гр.

20.04.2019

10:00

школа№170

Столиця

Олімп (Вишневе)

2011

А

20.04.2019

11:00

школа№170

Столиця-2

Зміна

2011

А

20.04.2019

12:00

школа№170

ДЮСШ-15

Столиця-3

2011

Б

20.04.2019

13:00

школа№170

ФК «Поділ»

Оболонь-Бровар-5

2011

Б

20.04.2019

14:00

школа№170

ХФК ІБЦ (Ірпінь)

ФА «Олімпік» Обухів)

2011

Б

 

 

Школа №170 вул.Півнична,8 с-н «Наша Оболонь» 

неділя 21 квітня 2019 р.

Шановні вболівальники! Вхід до майданчику, де проходимуть ігри чемпіонату міста тільки зі сторони майданчика «Наша Оболонь».

Дата

Час

Стадіон

Господарі

Гості

Вік

Гр.

21.04.2019

9:00

школа№170

СК 179

Юніор Спорт

2011

А

21.04.2019

10:00

школа№170

Оболонь-Бровар-3

Оболонь-Бровар-6

2011

Б

21.04.2019

11:00

школа№170

Оболонь-Бровар-7

Сталь

2011

Б

21.04.2019

12:00

школа№170

Оболонь-Бровар-2

Оболонь-Бровар-4

2011

А

21.04.2019

13:00

школа№170

ФК «Вишневе»

Оболонь-Бровар

2011

А

 

Площадка «Юннат»  вул.Вишгородська,13 

неділя 21 квітня 2019 р. 

Дата

Час

Стадіон

Господарі

Гості

Вік

Гр.

21.04.2019

11:00

площ-ка «Юннат»

ФК «Олімпік Київ»

ФК «Поділ»-2

2009

Д

21.04.2019

11:50

площ-ка «Юннат»

ДЮСШ-1-2

Олімп (Вишневе)

2009

Г

21.04.2019

12:40

площ-ка «Юннат»

КДЮСШ-22 «Олімп»

ФК «Поділ-Андріїв.»-2

2009

Г

21.04.2019

13:30

площ-ка «Юннат»

ФК «Гоголів»

ФК «Dynamo Family»

2009

Д

21.04.2019

14:20

площ-ка «Юннат»

ФШСМ «Алмаз»

ФК «Поділ»

2009

В

 

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *