До Вашої уваги розклад найближчих матчів команд 2009-2011 р.н.
7b0257640dc77a55cf753ae766e7db69_Generic

 

 

 

 

 

 

 

Школа 246  вул.Кибальчича, 7

               субота 13 квітня 2019 р.                 

 

Дата

Час

Стадіон

Господарі

Гості

Вік

Гр.

13.04.2019

10:00

школа№246

СК 179

Дніпро-2 (Козин)

2009

В

13.04.2019

11:00

школа№246

Дніпро (Козин)

Десна

2009

В

13.04.2019

12:00

школа№246

Динамо -3

СК «Хотів»

2009

В

 

 

Школа №170 вул.Півнична,8 с-н «Наша Оболонь» 

субота 13 квітня 2019 р.

 

Дата

Час

Стадіон

Господарі

Гості

Вік

Гр.

13.04.2019

10:00

школа№170

Оболонь-Бровар

Столиця

2011

А

13.04.2019

11:00

школа№170

Столиця-2

Оболонь-Бровар-2

2011

А

13.04.2019

12:00

школа№170

Столиця-3

Сталь

2011

Б

13.04.2019

13:00

школа№170

Оболонь-Бровар-6

ХФК ІБЦ (Ірпінь)

2011

Б

13.04.2019

14:00

школа№170

Олімп (Вишневе)

СК 179

2011

А

 

Площадка «Юннат»  вул.Вишгородська,13 

субота 13 квітня 2019 р.

 

Дата

Час

Стадіон

Господарі

Гості

Вік

Гр.

13.04.2019

11:00

площадка «Юннат»

«Поділ-Андріїв.»-2

ДЮСШ-1-2

2009

Г

13.04.2019

12:00

площадка «Юннат»

«Спарта-Київ»

ФК «Олімпік Київ»

2009

Д

13.04.2019

13:00

площадка «Юннат»

«Поділ»-2

ФК «Гоголів»

2009

Д

13.04.2019

14:00

площадка «Юннат»

«Dynamo Family»

«Dynamo Family»-2

2009

Д

13.04.2019

15:00

площадка «Юннат»

Олімп (Вишневе)

ДЮСШ-15-4

2009

Г

13.04.2019

16:00

площадка «Юннат»

«Поділ»

Столиця-2

2009

В

13.04.2019

17:00

площадка «Юннат»

«Поділ–Андріїв.»

ФШСМ «Алмаз»

2009

В

 

 

Школа 246  вул.Кибальчича,7 

неділя 14 квітня 2019 р.

 

Дата

Час

Стадіон

Господарі

Гості

Вік

Гр.

14.04.2019

11:00

школа№246

Столиця

Десна

2010

Б

14.04.2019

12:00

школа№246

ДЮСШ-21

ФК «Вишневе»-2

2010

Б

14.04.2019

14:00

школа№246

ФК «Поділ»

ФК «Чайка» – КП -2

2010

Б

14.04.2019

15:00

школа№246

СК 179

Оболонь-Бровар

2010

Б

 

 

Школа №170 вул.Півнична,8 с-н «Наша Оболонь» 

неділя 14 квітня 2019 р.

 

Дата

Час

Стадіон

Господарі

Гості

Вік

Гр.

14.04.2019

9:00

школа№170

Юніор Спорт

Оболонь-Бровар-4

2011

А

14.04.2019

10:00

школа№170

Оболонь-Бровар-3

Оболонь-Бровар-7

2011

Б

14.04.2019

11:00

школа№170

Оболонь-Бровар-5

ДЮСШ-15

2011

Б

14.04.2019

12:00

школа№170

Зміна-Оболонь

ФК «Поділ»

2011

Б

14.04.2019

13:00

школа№170

Зміна

ФК «Вишневе»

2011

А

 

 

 

 

 

 

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *