Узгодили проект Регламенту на наступний сезон

В конференц-залі Федерації футболу Києва пройшла нарада з представниками футбольних клубів, які беруть участь в чемпіонаті та першості міста.

Головним питанням порядку денного розглядався проект Регламенту змагань з футболу на 2019/20 роки. Тренери команд ознайомились з вірогідними змінами, які пропонуються Федерацією на майбутній сезон.

 

Також на трибуну піднявся Голова Комітету арбітрів Олександр Шамич. Він звернув увагу на обмежену кількість футбольних арбітрів, які проводять матчі міських змагань у зв’язку із збільшенням кількості команд. Він пропонував, щоб дитячі тренери проводили ігри змагань серед меншого віку.

- Зараз в Києві є 51 тренер, які працюють з молодшими футболістами. Вони зможуть пройти курси суддівства і у весняних іграх будуть судити хлопців своїх вікових категорій.

 

Голова Федерації футболу Києва Ігор Кочетов був згоден:

- Так, ми маємо тимчасову проблему. Але з допомогою дитячих тренерів ми можемо її позбутися. Для цього їм треба пройти навчання. По закінченню курсів вони отримають третю суддівську категорію.

 

Нарада тривала близько трьох годин і пройшла в гарячих дебатах. Всі рекомендовані зміни в Регламент будуть винесені на затвердження чергового засідання Виконкома Федерації футболу Києва.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *