Створено “Батьківську раду”

28 лютого в конференц-залі Федерації футболу Києва відбулись установчі збори зі створення Громадської об’єднання зі сприяння розвитку дитячо-юнацького футболу «Батьківська рада».

На нараді були визначені мети діяльності новоствореного об’єднання затверджене положення та обраний Голова «Батьківської ради», а також його заступники і члени правління. Крім того був затверджений перелік постійно діючих комісій Ради.

 

В своїй промові перший заступник Голови федерації футболу Києва Віктор Старовойт розповів навіщо саме зараз потрібно створити таку «Батьківську раду».

- Футбол завжди був найулюбленішим видом спорту в Києві. «Батьківська рада» допоможе не тільки популяризувати та сприяти розвиток дитячо-юнацького футболу. Нове об’єднання буде мати «зворотній зв’язок» з Федерацією футболу Києва й тренерським штабом і керівництвом дитячо-юнацьких команд. Також серед питань «Батьківської ради» є співпраця з органами місцевого самоврядування стосовно дитячого футбольного руху та участь у різноманітних заходах.

 

Головою Громадського об’єднання «Батьківська рада» була обрана Тетяна Валентинівна Гончарова. Її заступниками стали Віктор Кіндратович Старовойт та Ярослав Вікторович Юрченко. До складу президії увійшли 12 членів.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *