VIII Звітно-виборна конференція ГО «Футбольна асоціація студентів м. Києва»
logo

  Четвертого жовтня в залі засідання Вченої ради Національного університету фізичного виховання і спорту України відбулась VIII Звітно-виборна конференція ГО «Футбольна асоціація студентів м. Києва». Головною метою конференція було затвердження плану дій організації  на наступні 5 років.

 

   Діючий Президент ФАСК Вадим Місюра представив членам конференції доповідь, в якій розповів про здобутки та результати діяльності Футбольної асоціації студентів м. Києва за період з 2013 по 2018 рік.

 

   Делегати одноголосно підтримали кандидатуру Вадима Місюри на посаду Президента та його амбітні плани щодо розвитку студентського спорту. Було затверджено програму розвитку студентського футболу в м. Києва на наступні два роки.

 

   «Дякую за довіру та підтримку! Наша команда, яка включає в себе Ректорів, представників спортивних осередків, викладачів, тренерів і звісно ж  студентів, продовжить плідну співпрацю для розвитку студентського футболу. Тільки разом ми можемо досягти всіх запланованих цілей та вивести студентський спорт на найвищій рівень» – зазначив у своїй промові новообраний Президент ГО «ФАКС» Вадим Місюра.

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *