Вітаємо переможців “Шкільної футбольної Ліги” м. Києва
Шкільна футбольна ліга

 

    З 21 по 23 травня на київських футбольних полях спортивного комплексу «Столиця» відбулися фінальні змагання міського етапу з футболу «Шкільна футбольна ліга» серед учнів 3-х та 4-х класів закладів загальної середньої освіти міста Києва.

 

   У дуже напружених матчах серед учнів 4-х класів тріумфатором стала збірна команда Деснянського району, яка перемогла у фіналі юних представників Дніпровського району з рахунком 2:0. Два третіх місця посіли команди Солом’янського та Дарницького районів міста. Серед школярів 3-х класів головні нагороди змагань виборола збірна команда Дніпровського району, яка у серії пенальті здолала супротивників з Шевченківського району. Треті місця посіли команди Подільського та Солом’янського районів міста.

 

   Юних футболістів вітали та нагороджували кубками, медалями та відповідними грамотами відомі у футбольному світі ветерани. Школярів особисто поздоровили з їх здобутками перший заступник Голови Федерації футболу міста Києва Віктор Старовойт, заступник голови ФФК Віктор Тертичний, виконавчий директор ФФК Дмитро Сологуб, президент ФК «Столиця» Петро Заровний та головний спеціаліст відділу позашкільної освіти Департаменту освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу КМДА Сергій Мельник.

 

   Вітаємо освітянську молодь з призовими місцями футбольних змагань та бажаємо нових звитяг !

 

1

 

 

2

 

 

 

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *