Пам’ять про подвиг житиме вічно!
ava

Напередодні Дня пам’яті та примирення представники футбольної громадськості Києва вшанували пам’ять славетного подвигу футболістів в роки Другої Світової війни

 

     У пам’ятній акції, що була організована Федерацією футболу м. Києва поруч зі стелою на стадіоні “Старт” взяли участь Президент Федерації футболу м. Києва Ігор Кочетов, ветерани українського футболу, легендарні Володимир Мунтян та Андрій Біба, ветерани київського футболу, футбольні функціонери, тренери, арбітри, журналісти.  

 

    На значущості подвигу футболістів тих років та важливості дбайливого зберігання пам’яті акцентував увагу Президент ФФК Ігор Кочетов. Велику увагу у своїх промовах приділили присутні подвигу, який щоденно виявляють нинішні герої у нашій боротьбі на сході країни з окупаційними військами, як і 75 років тому з іншими загарбниками.   

 

    Відсутність “офіціозу” спонукала присутніх до величезної кількості спогадів. Необхідно було бачити з яким зацікавленням молоде покоління слухало легендарних В. Мунтяна,         А. Бібу, О. Літвиненка!

 

    В черговий раз присутні відзначили той факт, що, незважаючи на надзвичайну історичну значимість стадіону “Старт” для нашого міста, та й загалом для українського футболу, він все також, перебуває у занедбаному стані, і функціонує за прямим призначенням лише завдяки зусиллям відданих активістів і волонтерів, а держава все ніяк не поставить крапку у чималій кількості судових справ стосовно приналежності інфраструктури. 

 

    Але, найголовніше, повага до сивочолих дідусів. Молоде покоління про них, напевно, вже й не знає, а ми маємо завжди шанувати та пам’ятати тих, хто закладав славу та повагу нашому футболу в світі!

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *