Результати жеребкування Кубків м. Києва сезону 2017-2018 рр.
im578x383-uefa_uefa-com

 

 

 

 

 

 

 

 

1/2 Фіналу Кубка м. Києва  (Дорослі)

9 травня  (середа)

 

п/п

Команда

Команда

1

Локомотив

Єдина Сила

2

Атлет

Легія

 

1/2 фіналу Кубка пам`яті Є.В.Рудакова ( U -21)

 7 травня  (понеділок)

 

п/п

Команда

Команда

1

ДЮФК Арсенал

Єдність

2

Атлет

Поділ

 

1/2 фіналу Кубка пам`яті В. Колотова  (2001 р.н.)

   1 – 2 травня (вівторок-середа)

 

п/п

Команда

Команда

1

Столичний

Переможець

2

ДЮСШ-15

Локомотив

  

 

1/2 фіналу Кубка пам`яті В. Голубєва (2002 р.н.)

15 – 16 травня (вівторок-середа)

 

п/п

Команда

Команда

1

Переможець

Динамо

2

ДЮСШ-15

Зміна

 

1/2 Фіналу Кубка пам`яті А. Ідзковського (2003 р.н.)

16 - 17 травня (середа-четвер)

 

п/п

Команда

Команда

1

Зміна

Діназ

2

ОК ім. Піддубного

Динамо

 

1/2 Фіналу Кубка пам`яті О. Макарова (2004 р.н.)

9 – 10 травня (середа-четвер)

 

п/п

Команда

Команда

1

Динамо

Локомотив

2

Арсенал-Київ

Атлет

    

1/2 Фіналу Кубка пам`яті Ф. Медвідя (2005 р.н.)

9 – 10 травня (середа-четвер)

 

п/п

Команда

Команда

1

Арсенал-Київ

Діназ

2

Динамо

Локомотив

 

                1/2 фіналу Кубка пам`яті М. Балакіна  (2006 р.н.)

9 – 10 травня (середа-четвер)

 

п/п

Команда

Команда

1

Локомотив

ДЮСШ-14 Троєщина

2

Арсенал-Київ

Динамо

 

 

1/4 фіналу Кубка пам`яті футболістів загиблих в роки ВВВ (2007 р.н.)

9 – 10 травня (середа-четвер)

 

п/п

Команда

Команда

1

Старвард

Зміна

2

Динамо-2

Зірка

3

Переможець

Атлет-2

 

 

1/4 Фіналу Кубка пам`яті В. Серебрянікова (2008 р.н.)

9 – 10 травня (середа-четвер)

п/п

Команда

Команда

1

ДЮФК «Арсенал»

ФК «Вишневе»

2

Динамо-2

Арсенал-Київ

3

Динамо

в 1/2

4

Динамо-3

в 1/2

 

 

1/4 фіналу Кубка пам`яті А. Баля (2009 р.н.)

9 – 10 травня (середа-четвер)

п/п

Команда

Команда

1

Локомотив

Динамо-3

2

ФШСМ Алмаз

Відрадний

3

Динамо-2

ФК Поділ

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *