ІІІ Кубок памяті Андрія Баля
Баль

З 24 лютого по 4 березня ц.р. ФК “Добро” за підтримки Федерації футболу м. Києва було проведено ІІІ юнацький турнір з футболу серед команд U-9 (2009 р.н.), присвячений пам’яті А. Баля – українського тренера, футболіста,  заслуженого майстра спорту СРСР , володаря кубка кубків УЄФА. Представники КМДА, Дарницької районної в м. Києві адміністрації, Федерація футболу м. Києва, а також ветерани «Динамо» Київ привітали та нагородили учасників змагань.

Ігри турніру проводились у спортивному залі ліцею № 329 “Логас” за адресою:               вул. Урлівська, 19Б. У турнірі взяли участь 16 команд.

16- Переможец-2

Третє місце  зайняла команда Атлет під керівництвом Царюка Олега, яка перемогла команду “Добро-Логос” з рахунком 6-0.

Кубок виборола команда “Восход” під керівництвом Сергія Павлова, перегравши  білоцерківську “Рось” з рахунком 3-2.

У привітанні та нагородженні учасників турніру взяли участь Гутцайт Вадим Маркович – оімпійський чемпіон, начальник управління молоді та спорту КМДА , Кочетов Ігор Миколайович – Голова ГС “Федерація футболу м.Києва», Блюмін Віталій Семенович – Президент ФК «Добро», ветерани «Динамо»: Біба Андрій Андрійович, Мунтян Володимир Федорович та інші видатні футболісти.