“Кубок А. Демяненка” U-8
ffk_default

З  23 по 25 лютого ц.р. ФК “Атлет” та ДЮСШ “Атлет” за підтримки Федерації футблу м. Києва, Дарницької районної у м. Києві державної адміністрації та Управління молоді та спорту ДРДА було проведено дитячо-юнацький турнір з міні-футболу “Кубок А. Демяненка” серед команд     U-8 (2010 р.н.). Турнір проходив в спортивному комплексі ДЮСШ “Атлет”.

Кубок виборола команда  “Локомотив” Київ, яка у фіналі перемогла команду з  Харкова – “Металіст 1925″. 3 місце  зайняла команда                      ФК “Черкаси”

Перший заступник Голови ФФК Старовойт Віктор Кіндратович та в.о. Виконавчого директора Сологуб Дмитро Анатолійович нагородили переможців та призерів турніру кубками, медалями, дипломами, призами та подарунками.

Крім того, присутньому на турнірі видатному футболісту київського “Динамо”                Демяненку А.В. вручено почесну відзнаку від Федерації футболу м. Києва.