До уваги футбольної громади міста
ffk_default

Звернення до колективних членів Федерації

 

    01.02.2018 року в конференц-залі Федерації відбулися Загальні Збори ГС «Федерація футболу м. Києва».

     З 75 колективних членів Федерації (37 постійних та 38 асоційованих) у засіданні взяли участь представники 67 (34 постійних та 33 асоційованих) організацій.

 

   Присутніми була дана відповідна оцінка та висловлена позиція ФФК щодо негативних подій, які мали місце до, під час та після проведення Позачергової конференції ГО « Федерація футболу м. Києва» та Установчих Зборів ГС «Федерація футболу м. Києва» 01.12.2017 року. За одностайною думкою всіх присутніх представників колективних членів – ситуація, що склалася у київському футболі була ініційована окремими футбольними функціонерами, які жодного відношення не мали до київського футболу. Це стало можливим за підтримки вказаних осіб окремими керівниками ФФУ, які грубо порушуючи статутні та регламентні норми ФІФА, УЄФА, ФФУ та ФФК, намагалися зірвати Конференцію, а в подальшому за їх допомогою була створена у м. Києві альтернативна Федерація.

 

Загальні Збори прийняли рішення:

 

  1. Звернутися до органів футбольного правосуддя ФФУ, щодо надання правової оцінки діям окремих керівників ФФУ, які грубо порушили вимоги статей Дисциплінарних правил ФФУ та Кодексу етики і чесної гри «Чесна гра – дисципліна і повага».
  2. Звернутися до футбольної громади міста  вжити всіх можливостей щодо недопущення розколу київського футболу. ( текст  Звернення )

 

Голосували:  за – 67,  проти – 0,  утрималися – 0

 

 

                                                                                               Адміністрація ФФК

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *