Футзальні старти перед сезоном Ліги учасників АТО-2018
federaciya_football_ATO_small_red
    

13 січня 2018 року в м. Українка, що в Київській області вже четвертий рік поспіль Федерація футболу учасників АТО проводить Всеукраїнську Футбольну Лігу учасників АТО на КУБОК ГЕРОЇВ АТО, як наймасштабнішу програму психологічної та фізкультурно-оздоровчої реабілітації учасників бойових дій в Україні. Перед Великим сезоном Великого футболу на КУБОК ГЕРОЇВ АТО, який стартує з 03 квітня, ми продовжуємо передсезонні змагання з футзалу. 2018-й рік ми відкриваємо чемпіонатом на Кубок Футзальної Ліги учасників АТО 2018, який ми хочемо присвятити пам’яті Героїв Небесної Сотні. Цей турнір буде проходити щотижня по 18 березня.
      Організатором та засновником цього Чемпіонату є ФЕДЕРАЦІЯ ФУТБОЛУ УЧАСНИКІВ АТО, під егідою Всеукраїнського Об’єднання учасників АТО «УКРАЇНЦІ-РАЗОМ!”,  при підтримці Федерації футболу м. Києва.
Ми дякуємо всім, хто допомагає нам та підтримує проводити ці змагання!
 
P.S. Нагадаємо, що починаючи з 2015 року, Всеукраїнська Футбольна Ліга учасників АТО на КУБОК ГЕРОЇВ АТО є наймасштабною програмою реабілітації та адаптації учасників бойових дій в Україні, яка об’єднала практично весь сектор безпеки та оборони країни і ветеранів АТО. На сьогодні участь у змаганнях приймають 59 команд, а це більше півтори тисячі захисників України. Матчі проходять щотижня у 42 містах України. Фінальні змагання проходять на стадіоні “Динамо” імені Валерія Лобановського 10-14 жовтня до Дня Захисника України.
 

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *