Віталій Кличко: “Київ – це столиця європейського футболу!”
172a246948be023ca57b32b01a404165

Київський міський Голова Віталій Кличко, який є давнім вболівальником київського “Динамо”, вважає досвід і досягнення цього клубу унікальними, а також всіляко підтримує всіх тих, хто дійсно сприяє розвитку футболу в столиці України

 

В Колонній залі Київської державної адміністрації в п’ятницю, 22 грудня, відбувався святковий вечір “Зв’язок поколінь – 2017″, присвячений 90-річчю клубу “Динамо”, 20-річчю Федерації футболу м. Києва та 10-річчю столичної Асоціації ветеранів футболу. 

Понад 400 гостей, які зібралися в затишній і святково прибраній залі в самому центрі Києва, поздоровив київський міський голова та голова міської державної адміністрації Віталій Кличко: 

– Шановне футбольне товариство Києва! Дорогі друзі!

Сьогодні ми підводимо підсумки футбольного року, який у столиці України, поза всяким сумнівом, пройшов під знаком святкування 90-річчя найбільш успішного та титулованого клубу в історії нашої країни, одного з найзнаменитіших футбольних брендів світу – київського «Динамо».

Говорити про славу та досягнення «Динамо» можна безкінечно. Всі знають, що саме ця команда принесла Україні перші міжнародні трофеї – Кубок володарів кубків та Суперкубок Європи 1975 року. Не менш значущою була й перемога в Кубку кубків 1986 року, чудові результати команд геніального Валерія Лобановського в Кубку та Лізі чемпіонів.

Та що я буду розказувати – багато з присутніх в цьому залі не лише чудово пам’ятають ті тріумфи, але й самі безпосередньо добували їх на футбольному полі. Тому мені залишається лише вкотре висловити своє захоплення колишніми та нинішніми кумирами для мільйонів шанувальників київського «Динамо», до котрих належу і я сам.

Я вважаю «Динамо» унікальним клубом не лише тому, що воно вже стільки десятиліть прославляє Україну в світі; і не лише тому, що у свій час допомогло здійснитися справжній футбольній революції та сформувати принципи, на котрих і донині базується сучасний футбол.

У першу чергу, «Динамо» унікальне тому, що пробудило любов до футболу у стількох українцях, у скількох, можливо, не змогли всі інші команди разом взяті. Я знаю, про що кажу, бо сам полюбив футбол завдяки «Динамо», змалку ходив на матчі улюбленої команди й досі щиро переживаю за неї.

Я переконаний, що і в нинішнього «Динамо» теж величезний потенціал та прекрасне майбутнє. Я дякую клубу, що докладає таких зусиль, щоб виховувати талановитих молодих українських футболістів – сучасних та наступних зірок нашої національної збірної. Важливість цієї місії для всіх нас, для Києва, для України важко переоцінити.

Зі свого боку обіцяю всю можливу підтримку не лише «Динамо», але й усім, хто самовіддано працює задля розвитку футблу в Києві. Столичному футбольному активу є чим пишатись, але попереду – нові цілі та задачі. Ми повинні продовжувати рухатись уперед, робити наше місто ще більш футбольним, ще більш спортивним та ще більш успішним.

І тоді в рік, коли НСК «Олімпійський» прийматиме фінал Ліги чемпіонів УЄФА, ми дійсно покажемо всьому світу, що Київ недарма обирали столицею європейського футболу!

beg_6655

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *